Jump to content

p4ranoja

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

p4ranoja's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Siema, nie dawno pojawił się Xposed dla Nougata. Chciałem przetestować na Xiaomi Redmi 4x, ale niestety coś jest nie tak. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 2. p4ranoja

  MIUI 7.5.18

  Dlaczego redmi 4x nie dostał aktualizacji? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 3. Cześć, da się jakoś zmienić domyślną przeglądarkę w opcji szukaj MIUI 8? Czy ta opcja jest bardzo zżyta z aplikacją systemową - Internet i nie da rady?
 4. Cześć, po uruchomieniu mojego redmi 4x wywalało mi błąd z bugraportem, na forum pisali, że trzeba zrobić wipe i postawić system na nowo bez backupów z konta MI, więc tak zrobiłem i teraz jest elegancko. Przy okazji postanowiłem dodać roota i też wszystko fajnie poszło, ale po zainstalowaniu wszystkich apek okazało się, że nie mogę się zalogować do Snapchata. Na stronie do której snap mnie odsyła jest napisane tylko tyle, żeby nie korzystać z nieoficjalnych apek i coś tam o jalibreaku. Próbowałem zmienić hasło, przeinstalować apke, napisać do supportu, ale jak na razie bez skutku. Macie jeszcze jakieś pomysły? EDIT: ODINSTALOWANIE ROOTA ROZWIĄZAŁO PROBLEM!
 5. Mój redmi 4x z RTV EURO AGD posiada spolszczoną wersję MIUI, ale nadal jest to global. Wiele osób poleca przejść na soft MIUI Polska z różnych względów. Ja osobiście wybrałem ten sklep, żeby nie mieć problemów z gwarancją, a ponieważ w google nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi to zapytam tutaj. Jak wygląda sprawa gwarancji po odblokowaniu bootloadera?
 6. Cześć, od wczoraj bawię się redmi 4x kupionym w rtv euro agd. Zauważyłem, że zdjęcia robione w trybie automatycznym są przeżółknięte. Warunki pogodowe dużo nie zmieniają. Aplikacja oczywiście ta domyślna z MIUI 8. Pomaga jedynie ustawienie w trybie manualnym balans bieli na światło naturalne. W innych aplikacjach aparatu tryb automatyczny zachowuję się podobnie. Pytanie czy to wada fabryczna? Jak myślicie, reklamować sprzęt czy poczekać na jakaś poprawkę w aktualizacji? Przedni aparat takiego problemu już nie ma. Help! Wersja android: 6.0.1 MMB29M Wersja MIUI: MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.1.0(MAMMIEA)
×
×
 • Create New...