Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Mi6 to klocek zamieniłem Mi4 na Mi5 i wrażenia bardzo spoko, po 2 miesiącach zamieniłem Mi5 na Mi6, oj poczułem wagę tego telefonu, Mi5 to piórko, zdecydowanie najmniej było go czuć w kieszeni z tej 3ki. W Mi5 przeszkadzał mi tylko czytnik linii papilarnych, który wymagał naciśnięcia, stąd wymiana na Mi6. Żeby nie robić OT: planuję wymienić swoje Mi6 na Mi9se, więc będzie na handel.
  2. @Acid MiCenter?
  3. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu. Wstępnie nie jest przewidziane MIUIPolska na ten model.
  4. Możesz sprawdzić czy masz w pamięci telefonu plik Updater_error_log.txt - on się tworzy jak jest problem z plikiem źródłowym na serwerze u "nas". Ewentualnie możesz spróbować pobrać nie używając telefonu przez czas pobierania, da mi to jakiś większy pogląd, bo tak kiedy mi czy chłopakom z ekipy działa to wiesz. Inna sprawa, że konkretnie w dzień wydania mamy tysiące pobrań (łącznie na serwerach) i czasem telefon sobie z tym gorzej radzi niż przykładowo komputer, bo na kompie zatrzyma Ci pobierania jak coś utraci i potem to dociąga, na telefonie gubi powiedzmy kilka kB i wtedy jest błąd md5, wtedy zalecam używać OTA w weekend, powiedzmy zamiast w piątki, aktualizować w soboty.
  5. ZduneX25

    opaska xiaomi mi band 4

    Możesz pokazać na zrzutach jak ustawiłaś apkę MiFit, jest w autostarcie, ma systemowy dostęp do powiadomień? Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  6. Na allegro za grosze jest port ładowania z mikrofonem, cała płytka (może samo złącze Ci padło).
  7. Tak, tylko każdorazowo po instalacji jednej rzeczy uruchom telefon, żebyś nie zrobił wszystkiego w jednym kroku, bo się nie włączy.
  8. W mi4 nie było jeszcze blokowania bootloadera, ale TWRP będziesz musiał i tak wgrać przed MIUI10.
  9. Rozpoczynamy nową turę poszukiwań.
  10. LTE jest tam do Internetu.
  11. Jak się znajdzie z 10 osób chcących dyskutować o tym modelu to pewnie, dodam forum, a na ten moment proszę używać: https://miuipolska.pl/forum/forum/59-pozostałe-urządzenia-xiaomi/ Nie robimy na niego MIUI, dlatego dział nie powstał.
  12. Dzięki za przypomnienie https://miuipolska.pl/forum/forum/545-mi-9t-redmi-k20/ https://miuipolska.pl/forum/forum/551-mi-9t-pro-redmi-k20-pro/
  13. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
  14. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
  15. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
  16. Mi9 ma diodę, Mi9 SE już nie.
  17. Może coś z serwami było, dzięki, muszę go zaktualizować, bo pozmieniali trochę grafik w MIUI, ale nie ma kiedy.
  18. ZduneX25

    Room do redmi note 5

    To jedno i to samo + zły dział, ROMy są tutaj: https://miuipolska.pl/download/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. A możecie coś trochę bardziej konkretnie napisać?
  20. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
  21. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
  22. A jak już robisz fabryczne to musisz od nowa wszystko dodać i na wszystko zezwolić.
  23. Może przeczytać poradnik na początek, bo jest tam o tym mowa.
  24. Z panelu sterowania.
  25. ZduneX25

    Galileo

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...