ajes

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ajes

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 Pro

Recent Profile Visitors

284 profile views
 1. Spróbuj najnowszy rom, 9.10.31... u mnie znowu działają sieci 5GHz
 2. ajes

  MIUI 9.10.31

  Na Redmi Note 7Pro (violet) sieci Wi-Fi 5GHz znowu działają.
 3. ajes

  MIUI 9.10.24

  Właśnie robiłem drobne testy związane z Wi-Fi na 5GHz na Redmi Note 7 Pro (violet). Na Chińskim tygodniowym romie, ostatni raz działa to na 9.10.10. Na nowszym przestaje. Więc zainstalowałem 9.10.10 tym razem z miuipolska i tu już nie działa. Jest jakieś przełożenie w tych wersjach?
 4. U mnie na miuipolska (tygodniowy) sieci 5GHz nie widzi. U tesciowej na oficjalnym romie indyjskim stable tez nie widzi 5GHz. Oba violet. U żony na lavender miuipolska tygodniowy widzi i 2,4 i 5GHz.
 5. ajes

  MIUI 9.10.17

  W zeszłym tygodniu i dziś mam ten sam problem. Dostaje powiadomienie, że aktualizacja jest, wchodzę w aktualizator, klikam sprawdzanie, pojawia się, że jest. Klikam pobierz - "Masz już najnowszą wersję".... a nie mam. Any hint? Redmi Note 7 Pro na MIUI 9.10.10.
 6. ajes

  MIUI 9.9.26

  Się nie da. Wysłane z mojego Redmi Note 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 7. ajes

  MIUI 9.9.26

  Nie mam uprawnień do zmiany tytułu. Wysłane z mojego Redmi Note 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. ajes

  MIUI 9.9.26

  W wersji stabilnej jest możliwość używania gestów do obsługi urządzenia (zamiast przycisków ekranowych), w 9.9.26 nie mogę tego znaleźć. Wyrzucone?
 9. ajes

  MIUI 9.9.26

  Konfigurator pierwszego uruchomienia (po sformatowaniu Data) nadal ma nieprzetłumaczone "Change font size" a w porównaniu z 9.9.3 nie ma też tutaj "ikonek" tylko niebieskie kwadraty: https://imgur.com/a/iZNhEOX Kolejne brak tłumaczenia Wysłane z mojego Redmi Note 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 10. ajes

  MIUI 9.9.26

  Czy zamierzacie robić incrementalne updaty do nowych wersji ROMu?
 11. ajes

  MIUI 9.8.29/9.9.3

  https://imgur.com/a/7fGEHMF
 12. I to było to. Bardzo dziękuję!
 13. Tak, wszystko sformatowałem. system, vendor, data, cache, dalvik...
 14. Mam wersję Chińską. Zainstalowałem najnowszą tygodniową wersję 9.9.3 (oficialną) przez fastboot (mam odblokowany ROM). Potem stwierdziłem, że jednak zainstaluję MIUI w tej samej wersji, ale xiaomi.eu. Sflashowałem TWRP (oficjalna wersja), zabootowałem do Recovery. Wyczyściłem DATA, Internal, Cache, Dalvik. Zainstalowałem ROM. Reboot..... No i wisi na ekranie bootoania (Redmi Note 7 PRO by Xiaomi, nadole animacja trzech punktów). Po całej nocy wiszenia w tym samym miejscu, spróbowałem to samo, ale z wersją stabilną xiaomi.eu (kroki te co powyżej, romy mam na karcie SD). Ta sama historia. Zrobiłem wipe na wszystko na co pozwala TWRP (za wyjątkiem karty SD), to samo. Zainstalowałem oficialne 9.9.3 wersja chińska przez fastboot, działa. Znowu TWRP i znowu powyższe kroki... i nadal wisi na bootowaniu. Nie jestem w stanie dać logów, bo adb logcat daje: - waiting for device - Jakieś sugestie?
 15. ajes

  MIUI 9.8.29/9.9.3

  Screena nie mam jak zrobić. Kreator włącza się przy świeżej instalacji, więc musze go przejść, nim będę mógł zrobić "screena".