Jump to content

ajes

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 Pro

Recent Profile Visitors

581 profile views

ajes's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. ajes

  MIUI 20.6.11

  Hej. Nigdy wcześniej tego nie potrzebowałem ani nie sprawdzałem. W aplikacji DRM Info, pokazuje mi Widevine security level L3. Jak to naprawić?
 2. @Orjon Widzę nowy update dla niektórych telefonów już na mirrorach. Jaka jest kolejność wrzucania? Alfabetyczna wg nazwy kodowej czy jak?
 3. Zauważyłem, że ładowanie baterii jest takie jakby przerywane. Tzn ładuje się po kilku minutach słyszę jakby się kabel odłączył i od razu podłączył. Fizycznie z telefonem ostatnio się nic nie wydarzyło, a na MIUI11 było ok. Redmi Note 7 Pro.
 4. Potwierdzam, że pomogło.
 5. Wydaje mi się, że gest przejścia do poprzedniej aplikacji (czyli długi gest cofnij) nie działa. Uprawnienia to jakiś żart. WhatsApp ma u mnie dostęp do kontaktów a jednak ich nie wyświetla. Ustawienia skrótów na ekranie z powiadomieniami (ta wersja sprzed MIUI12) nie zapamiętuje ustawień kolejności przycisków (WiFi, Dane mobilne, GPS, Latarka...) Redmi Note 7 Pro
 6. ajes

  MIUI 20.3.26

  Zamrażanie intersejsu występuje na moim Redmi Note 7 Pro. https://android.com.pl/news/312208-android-10-zamraza-aplikacje/
 7. ajes

  MIUI 20.3.26

  W RN7 opcja "id rozmówcy" nie daje możliwości zmiany. Sieć virginmobile. Na telefonie RN7PRO w tej samej sieci działa. Czy ktoś może potwierdzić, że na lavender też mu to nie działa?
 8. ajes

  MIUI 20.3.26

  Data nie kasowałem, więc wszystko zostało.
 9. ajes

  MIUI 20.3.26

  Zrobiłem żonie aktualizacje na RN7 (lavender) z 9.12.12 do 20.3.26. Było już omawiane na tym forum problem z dźwiękiem podczas rozmów. I mam ten problem. Występuje on, kiedy z tego telefonu gdzieś dzwonię - odbiorca nie słyszy głosu, ale odbiorcę słychać. Jak odbieram jest ok. Nie ma znaczenia czy dam głośnomówiący czy nie. Czy ostatecznie było na to jakieś rozwiązanie? EDIT: ok, w OrangeFox zrobiłem wipe na System, Vendor, Cache, Dalvik. Zainstalowałem najnowszy ROM. Zainstalowałem go drugi raz (bez rebootu), zabootowałem i gra. Może upgrade z Androida 9 do 10 nie robi czegoś poprawnie.
 10. ajes

  MIUI 20.3.26

  Czyli, jaki jest teraz powód wymuszania twrp? Nie możecie dać czegoś innego jak orangefox?
 11. ajes

  MIUI 20.3.26

  @Orjon jest jakiś powód, dla którego w violet wymuszana jest instalacja recovery TWRP? Zainstalowałem sobie OrangeFox, a aktualizacja wgrała mi z powrotem TWRP. Coś nie tak z OrangeFox, że mamy używać TWRP?
 12. ajes

  MIUI 20.3.19

  Czy to już jest właściwy czas, żeby zrobić aktualizację z 9.12.12 na lavender? Czy nadal czekać na stabilniejsze wydania? Pytam, bo chodzi o telefon mojej żony :)
 13. ajes

  MIUI 20.3.12

  Czy tylko u mnie ikony na dolnej belce na pulpicie czasami znikają (pusty pasek) i np przeciągnięcie palcem w górę (otwarcie szuflady z aplikacjami) przywraca te ikony? Problem jest już trochę stary i zdarza się rzadko, ale jednak.
 14. ajes

  MIUI 20.3.12

  Redmi Note 7 Pro... aplikacja skaner znowu działa. Aktualizacje bezpieczeństwa z 2020-03-01. Co do drenażu baterii, zobaczymy.
 15. ajes

  MIUI 20.3.5

  @Orjon Mam wrażenie, że na Redmi Note 7 Pro jest duży drenaż baterii w porównaniu do 19.12.12. Dodatkowo aparat ma jakieś lagi przy przełączaniu trybów, np z normalnego na 48M czy Film. Uruchomienie aplikacji "Skaner" która jest dostarczana z ROMeme nie odpala aparatu. Wyjście z apki i próba uruchomienia aplikacji Aparat kończy się komunikatem: "Nie można połączyć z Aparatem". Pomaga tylko restart, ale aplikacja skaner powoduje ten sam problem i znów wymagany jest restart, sam aparat, kiedy uruchamiany jest bez wcześniejszego otwierania skanera, działa.
×
×
 • Create New...