Ulthion

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Ulthion

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. Ulthion

  Kropki na aparacie

  Ale wymieniać że wżgledu na bród? A w ogóle jakieś polecane serwisy w UK czy słać do Polski?
 2. Ulthion

  Jaki rom na nowy mi4

  Global ale wersja nr.....? Mi już nie działa APK mojego banku i kilka innych nie mogłem zainstalować. Mieszkam w UK i nie wiem, może po prostu tu się wymaga wyższego androida. No i pamiętam, że na jakichś eomach bateria dłużej trzymała ale nic więcej poza bateria tam się nikt nie chwalił jak działa zasięg, GPS i reszta
 3. Ulthion

  Jaki rom na nowy mi4

  Kurcze nie wiem czy jestem jedynym, który jeszcze używa mi4 czy co, że tak cicho? Jako, że nowe softy się nie pojawiają i sporo czasu minęło na testowanie, to jaki soft byście polecili tak od amdka 6.0? Sam wciąż jestem na tym co dostałem z technosa ale czas to zmienić, bo mi niektóre aplikacje już nie działają na kitkacie.
 4. Ulthion

  Kropki na aparacie

  Jak w tytule, na tylnym aparacie mam kropeczki. Strzelam, że pył dostał się gdzieś głębiej. Szybka jakiś czas temu mi wypadla ale zdecydowanie to nie aparat od strony zewnętrznej. Jest gdzieś może jakiś manuał, jak rozebrać aparat by dostać się do wewnętrznej matrycy czy czegoś tam? I druga kwestia, to szkiełko osłony aparatu. Gdzie to można dostać w UK? Ktoś coś?
 5. Ulthion

  MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Według oficjalnych info - będzie. Dział nieco przycichł, wersji softu już pierdylion - więc tak krótko ludziska. Najlepsza wersja to....? Mam tu na myśli totalnie bezproblemową z jak najdłuższym czasem działania. Widziałem, że na niektórych softach sot bywał po 8h (mam obecnie 4h), więc skok niemały. Wciąż siedzę na 5.12.17. Na co przeskoczyć by nie żałować?
 6. Ulthion

  Tnie przy pisaniu klawiaturą

  Mam dokładnie ten sam problem ale wyłącznie z klawiaturą swift (w sumie wolałbym xperii ale nie mogę znaleźć). Na standardowej to nie działa. I nie jest to kwestia softu nowszego, bo sam siedzę na 4.4 /5.12.17 . Testowałem też inne klawiatury i "niestety" te działają świetnie, jedynie swift tak szarpie. Niestety, bo tylko xperii i swift mi pasują. Być może są pisane na tych samych.. "cosiach"? Nie wiem jakiego słowa użyć, nie jestem programistą.
 7. Ulthion

  Wybór pokrowca

  O ipaky to tu jest całkiem sporo. Starczy, że przejrzysz poprzednie strony.
 8. A z ciekawości, to ileż taka wątpliwa przyjemność Cię kosztuje?
 9. Ulthion

  Wybór pokrowca

  A powiedz no mi jeszcze tylko. Ta nakładka, to jakiś śliski plastik jest czy coś bardziej gumowanego albo piaskowatego?
 10. Ulthion

  Multiwindow

  http://www.benchmark.pl/aktualnosci/miui-8-oficjalnie-xiaomi-wprowadza-sporo-zmian.html " Najważniejsze nowości w MIUI 8: wsparcie funkcji multi-window (dla wybranych aplikacji) "
 11. Ulthion

  wybieranie numeru alarmowego

  Ustawienia>opcje aplikacji>telefon>Lokalizacja numeru>Dodaj kierunkowy kraju - jeśli masz włączone to wyłącz.
 12. Ulthion

  Wybór pokrowca

  Masz na myśli to o co sam pytałeś? Ten hybrid armor cośtam? (w końcu zamówiłeś to?) Bo jak coś to widziałem, testy tego na ishrocie to nie za dobrze mu poszło. Jeszcze poszukam ze 3 dni czegoś, jak nic ciekawego nie trafię to wezmę ipaky chyba, bo jednak na ramcie ma gumę + plastik (chyba, że ten hybrid ma jakąś grubszą gumę?), a to zwykle najsłabsze elementy i od krawędzi się szkiełko psuje. Szkoda, że tego normalnie w sklepach nie ma, co by pierw to zmacać
 13. Ulthion

  dobre słuchawki do 100

  Dopatrywanie się wszędzie spisków jest trochę śmieszne. Zwłaszcza, że większość recenzji, które oglądałem, były prowadzone przez osoby, które chwaliły sobie inne produkty Xiaomi. Nie wiem, może po prostu masz słaby słuch albo słuchasz wyłącznie jednego typu muzyki na cały regulator? Już nie raz spotkałem się z zachwytami nad jakimiś słuchawkami, a po zakupie okazywało się, że pieniądze poszły w błoto. Jedna z lepszych nut do testowania słuchawek, ze względu na paletę barw dźwięków jakie tam występują. A prócz tego sam zawsze testuje na klasyce, trance i rocku. Dla mnie jako maniaka muzyki choćby wspomnienie o efekcie mikrofonowym dyskwalifikuje je. Oczywiście roccaty to też nie ideał, bo nie ta półka cenowa ale generalnie warto też wiedzieć po co się chce mieć słuchawki pod względem rodzaju docelowej muzyki.
 14. Ulthion

  dobre słuchawki do 100

  Sugerujesz, że we wszystkich recenzjach, recenzenci mieli inne słuchawki niż mieli?;P Ja jednak poczekam na nowsze wersje, może się chinole uporają z niedociągnięciami.
 15. Ulthion

  dobre słuchawki do 100

  Roccat Syva na Mi4 używaj i są naprawdę niezłe, jeśli lubisz głęboki bas. Minusem jest dosyć sztywny/ciężki kabel. Z pistonów zrezygnowałem, zbyt dużo osób narzeka na efekt mikrofonowy.