Skocz do zawartości

Acid

Administratorzy
  • Postów

    13 606
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    425

Treść opublikowana przez Acid

  1. Do Note pro nie dodaję Vipera.
  2. Nie wiem czy tanie. Kiedyś kosztowały chyba 199 czy 250 zł. Ale też nie mam zamiaru grzebać w kabelku skoro bas mogę ustawić bez takiej zabawy. Bas jest jakiś tam w tych słuchawkach ale na Note mi brakuje.
  3. No mniejsza z tym czego to kwestia prawda? Brakuje to brakuje to sobie muszę dodać Viperem. Przecież nie kupię nowych słuchawek bo mają słaby bas... A mam Aurvana Live więc całkiem dobre.
  4. Ja aktualnie mam dwa na raz. Tzn cały dźwięk z Hi-Fi a z Vipera tylko dodane basy bo mi ich brakuje domyślnie.
  5. Acid

    Xiaomi Mi Band

    Każda Wysłano z MI Note
  6. Do Mi4c nie mam. Nie widziałem też by można było takie części kupić (poza Ali). Wysłano z MI Note
  7. Tak mam. Odkleja się jak cholera. 2x mocniejsza jest taśma dwustronna Tesa i też się odkleja. Przyszły mi teraz czerwone taśmy z eBay. Jiri używał tego. Będę testował ale tu już i tak chodzi o Mi4i bo do Note i tak będę kupował z ramką. Wysłano z MI Note
  8. Dokładnie. Najprawdopodobniej trzeba będzie porzucić wsparcie dla starych Redmi (np. mtk i 1S) bo już są kolejne dwa nowe urządzenia, a zaraz jeszcze będzie Mi5 i pewnie Redmi Note 2 pro bo taki model jeszcze gdzieś powinien być.
  9. Pod przyciskiem nie ma żadnej diody. To "norma" w Mi4. Nie zawsze podświetlenie jest idealne przy przycisku Wstecz. Po prostu ten przycisk jest najdalej od dwóch diod dających światło do przycisków.
  10. Po co ci Adaway. MIUIPolska ma blokowanie reklam tu tylko dublujesz to.
  11. Na miuipolska.pl jest też o tym news. Wysłano z MI Note
  12. Wszystkie wiedzą. W MIUI aby uzyskać root aplikacja musi najpierw wykonać akcję, która wymaga SU. Potem idzie się do Panelu Sterowania > Uprawnienia > Root i tam przyznaje prawa dla aplikacji z listy.
  13. Ekran Note jest sztywny, duży i ciężki a powierzchnie styku ramek z ekranem są bardzo małe (Note ma cienkie ramki w ogóle) więc potrzeba silnego kleju by ekran utrzymać. Tylko fabryczny jest wystarczająco mocny.
  14. Wiesz, że root jest w MIUI?
  15. Ale zwarcie test points nie powoduje wejścia w fastboot tylko otwarcie portu i wejście w tryb serwisowy czego nie widać na ekranie telefonu. Wysłano z MI Note
  16. Tak, wszyscy na forum i miuipolska.pl... Wysłano z MI Note
  17. Zostaw wszystko domyślnie. Dla boot zostaw *. Program sam wybierze plik. Wysłano z MI Note
  18. Acid

    Xiaomi Mi Band

    Nigdy Wysłano z MI Note
  19. Trzeba przeczytać instrukcję instalacji MIUI na MIUIPolska.pl w dziale Pobierz MIUI. Wysłano z MI Note
  20. To dotyczy innego telefonu... :/ Wysłano z MI Note
  21. Nic więcej. Wysłano z MI Note
  22. W jaki sposób?
  23. Hm to rom jest ok ;/
  24. A może ktokolwiek podać jakiś konkret czyli nazwa pliku? Rom może być trochę mniejszy w tym tygodniu bo MIUI zmieniło format odexowania i wyrzucili boot.oat co sprawiło problem z deodexowaniem. Jednak to naprawiłem. Sprawdziłem potem Note Pro i u mnie jest ok.
  25. To napisz do Xiaomi niech Ci przyśle scalak z DiracHD to sobie wlutujesz w płytę główną zamiast Dolby i będziesz miał. Wysłano z MI Note
×
×
  • Dodaj nową pozycję...