All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. To nie kopiuj danych, ustaw jako nowe (pomiń)
  3. Today
  4. Kolego to chodzi o licencję DRM a nie płatności.
  5. Witam jestem posiadaczem telefonu xiaomi redmi 5.Telefon się strasznie zacinał więc postanowiłem zrobić hard reset poprzez przyciśnięcie power i volume (+).Poczekałem z 4 min i wyskoczyła konfiguracja najpierw musiałem się zalogować na konto xiaomi póżniej start język,region,połączyć się z wifi,zaakceptować warunki i wyskoczyło kopiowanie danych do wyboru mam 1.Skopiuj dane z urządzenia z androidem,Iphone lub z chmury 2.Skonfiguruj jako nowy,zacznij od zera,Nie ważne co wybiorę to muszę narysować wzór którego nie pamiętam.Jest możliwość ominięcia tego poprzez wgranie jakiegoś romu ? Dodam że nie posiadam twrp miui wersja V11.0.2.0.
  6. Na mi9T Pro zero zacięć animacji, nie zauważyłem utraty nawet jednej klatki, ale system instalowany na czysto. 3 dni użytkowania. Za to zabezpieczenia na L3, a wyżej wyczytałem że niby ktoś ma L1... Ale teraz poproszę o wytłumaczenie jaka różnica między L1 i L3 jest, w moim starym Mi Note 2 zawsze było L3, z rootem i bez roota i zawsze płatności zbliżeniowe działały bez żadnych problemów, aktualnie na Mi9T Pro także mam L3 z rootem i płatności działają, (dzień wcześniej bez roota także działały) Więc nad czym tu się rozwodzić czy się ma L1 czy L3 jak wszystko działa? Gdzie jest różnica?
  7. Yesterday
  8. Czy tylko u mnie nie działa wygaszanie AoD gdy jest ciemno? Na stable było tak że AoD świecił się cały czas ale jak było ciemno czy był w kieszeni to się wyłączał dopiero jak się ruszyło telefonem to się podświetlał a teraz świeci się cały czas nawet w ciemności. Można ustawić żeby po 10 sekundach się wyłączył ale żeby się podświetlił znowu trzeba tapnąć w ekran. I pytanie do użytkowników Mi 9T pro/K20 pro. Czy u was też występują lagi animacji? Przy przechodzeniu między pulpitami i czasem przy wchodzeniu do folderu. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  9. podmiana poprzedniej .apk do system/priv-app/Browser zadziałała
  10. Już nie. Znów zostałem obdzielony warnem, że niby spam... Przypominam jednak, że temat o płatnościach, który tutaj chwilę ciągnęliśmy dotyczy dokładnie tej wersji romu, nie widzę więc sensu prowadzenia tej dyskusji w innym niż ten właśnie dział, no ale moderacja ma inne zdanie, dlatego poobserwuję sobie tylko ciekawostki jakie tu się pojawiają
  11. Jak "podobno" na Andku 10 wszystko jest ok, jak jeszcze dla Mi Note 10 nie wyszedł?
  12. Świetnie, ale my rozmawiamy o Mi9 a nie o redmi K20 [emoji6] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Tak też mam L1:) przeszedłem z wersji stabilniej i jak na razie wszystko działa tylko szarpie mi trochę animację przejścia pulpitu a raz na czas przy otwieraniu i zamykaniu folderu. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  14. Na bank rozpakowałeś rom tgz? Czasem potrzeba rozpakować 2 razy, jakie masz pliki i foldery tam?Druga sprawa w tym drugim miflashu nie pokazuje Ci wcale telefonu, dajesz tam find/refresh? Pamiętaj jeszcze raz musisz wprowadzić w edl i dopiero klikać. Patrze, że w menadżerze urządzeń masz t wykrzyknik, czyli coś jest nie tak
  15. Witam Zauważyłem dziś że stockowa aplikacja aparatu w moim mi 9t pro dziwnie się zachowuje. Chodzi o ekranowy przycisk migawki. Naciskanie go nie za każdym razem wywołuje w efekcie zrobienie zdjęcia. Jest to wręcz losowe przynajmniej tak mi się wydaje albo to ja jestem dziwny i nie potrafię klikac. Próbowałem przywrócenia ustawien domyslnych, resetowania pamięci aparatu, restartu urządzenia. Dodam tylko że w GCam aparat chodzi normalnie. Dodaje link z nagraniem jak to dokładnie wyglada. Pozdrawiam i liczę na wytłumaczenie o co chodzi...
  16. XiaomiMiTool V2 to genialne narzędzie. Nie tylko na odblokowanie bootloadera. Instaluje również rom
  17. Przeca teraz na 26 jest L1 a tydzień temu miałem L3 https://framapic.org/5PAqwRjJunwO/7YOuZKGUCvXp Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  18. Czy u was też szarpie animacje na mi 9t pro? Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  19. Asystent google - samoczynnie się uruchamia co kilka sekund, nawet po wyłączeniu go w ustawieniach. Muzyka(Spotify, youtube) - Co 5-20 sekund samoczynnie zmienia odgrywany utwór. Hlep
  20. Ale ja nie chcę żeby działała poprawnie, zapytałem, czy komuś się zrobiło to samo .... EDIT. Panowie, zdążył ktoś pobrać ROM fastboot nowszy niż MIUI 10? Bo był kiedyś aktywny link, ale go zablokowali ;x
  21. Marcin19883 miałem konflikty i zależności bo wcześniej zainstalowałem adb i fastboot ręcznie hehe ,ja znam archa lubię instalować z terminaminala jak i parabola Linux (: Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  22. 1 połączenie do NAS konfigurujesz w apce do odtwarzania np VLC czy KODI itp 2 jak kolega powyżej napisał potrzebna przejściówka, MiBox w wersji S na ATV 8 przesyła tylko format DD, podobno na ATV 9 inne już też. 3 tak widzi dyski USB w NTFS, i znów ograniczenie ATV 8 nie działa zarządzanie danymi z informacji od innych wiem że poprawiono to na ATV 9 4 są dwie wersje MiBox 4K i Mibox S różnic jest kilka możesz o tym poczytać ale mając na uwadze że S dostało ostatnio aktualizację do ATV 9 a 4k nie to wydaje się że lepszym zakupem będzie wersja S, choć najnowsza aktualizacja ma jeszcze trochę problemów. Co do ceny to często są promocje na Ali ale jak Nie chcesz czekać to bierz najtańsze dostępne w PŁ. Ja ogólnie jestem zadowolony z mojej S. Kodi, Netflix I wszystkie inne apki strimingowe działają poprawnie jest parę drobnostek które mogą denerwować ale da się przyzwyczaić. Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
  23. wylacz go z gniazdka (czasem sie przycina), wywietrz i wlacz. ewentualnie wystaw na zewnatrz lub poczekaj na mrozy
  24. Przy zgaszonej przy czujniku świeczce wskakuje momentalnie na 600, po czym w kilkadziesiąt sekund schodzi do 2-5. Po kilku min spadł na pierwotne „001”. Nie wyglada to na prawidłowe wskazanie. Na dworze jest teraz ~30. Wietrzenie pomieszczenia nie zmieniło wskazań urządzenia. Rozumiem, ze te typy tak maja, ze czujniki sa bo są?
  25. Niestety puki nie będzie sensownej wersji twrp to będą takie kwiatki. Śledzę xda 4pda i xiaomi.eu i wszyscy sygnalizują kłopoty z wersjami na 2020 r. Inna rzecz że podobno na andku 10 już wszystko jest ok. Nie wiem może poczekam na niego bo global mnie dobija.
  1. Load more activity