All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. zuku1786

NC+ GO

Na chwilę obecną nic nowego nie wyszło.
  3. @slides tego próbowałeś? https://www.home-assistant.io/docs/autostart/systemd/
  4. jacekgothic

MIUI 9.5.16/17

Gmail mam jedynie dodany do autostartu, tyle.
  5. mrosi

MIUI 9.5.16/17

Nie przejmuj się. U mnie też nie działało. Czas przeszły, bo wróciłem do Globala na czas, do kiedy uda się to naprawić. Najgorsze, że ani Magisk, ani usuwanie folderu, czyszczenie danych appek, ani inne zabiegi nie pomagały.
  6. paveu

MIUI 9.5.16/17

@QBAQ masz tak ustawione w Magisk Hide?
  7. QBAQ

MIUI 9.5.16/17

@paveu @pawelt nie wiem jak Wam się to udało, u mnie z żadnym magiskiem nie hula GPay
  8. Today
  9. latet

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Niski bitrate nie pomaga, ale to nie on jest główną przyczyną słabego dźwięku w nagraniach.
  10. grzegorz.lki

MIUI 9.5.16/17

Odnośnie powiadomień Gmail i Whatsapp itp. ja tylko dodaję do autostartu i tyle. Bez kłódek, grzebaniu w ustawieniach baterii. Tylko nigdy nie czyszczę pamięci RAM. Nigdy nie miałem problemów z powiadomieniami, nawet przychodzą szybciej niż żonie na Huawei Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  11. Dukee

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Może nie odkryłem Ameryki, ale dopiero dzisiaj sam przypadkowo znalazłem aplikację w sklepie play - "Amazfit Bip Assistant", która za pomocą kliknięć przyciskiem bocznym pozwala sterować odtwarzaczem muzyki. Sprawdzałem na Spotify i działa elegancko. Pozdro!
  12. Wprawdzie mam Redmi N.7 ale chyba będzie tak samo karty sim i sieci komórkowe-klik- nazwa operatora-klik- punkty dostępu
  13. bioly87

MIUI 9.5.16/17

Stosujesz jakieś sztuczki typu kłódki w ostatnich aplikacjach i bez ograniczeń w tle w oszczędzaniu baterii, czy tak po prostu Ci działają?
  14. Witam, nie udało mi się znaleźć takiej opcji ani w N&F ani w GB, czy aktualizacja A-GPS jest dostępna tylko w MiFit ?
  15. jacekgothic

MIUI 9.5.16/17

U mnie często są szybciej na telefonie, niż w przeglądarce i zawsze przychodzą (gmail).
  16. Kamil Kupiec

MIUI 9.5.16/17

Ja na każdym romie miałem z tym problem.
  17. kubinj0

Czas czuwania, SOT na baterii.

Telefon dzisiaj odebrany ze sklepu. Po uruchomieniu miał 60%. Praktycznie cały czas używany po wyjęcia z pudełka. Myślicie że to dobry wynik? Przed pójściem spać naładuję do pełna, bo jestem ciekaw ile procent zejdzie przez noc.
  18. A czemu nie spróbujesz, wersji GSI? Nie wiem czy mi note 2 wspiera treble "a" czy "a/b" ale tu jest link do wersji "a arm64" https://sourceforge.net/projects/havoc-os/files/arm64-aonly/ PS. Sprawdzisz to z terminala lub przez adb getprop ro.treble.enabled Jeśli wyskoczy "true" to znaczy że Twój telefon wspiera projekt treble i można instalować gsi, jeśli nie to zostaje szperanie na xda może ktoś już coś wymyślił. Oczywiście wymagane jest twrp i trochę wiedzy. Wszystko na własną odpowiedzialność Powodzenia
  19. jerzykd

[emoji23] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. z80161072

Bitrate podobno jest tragiczny (96kbs)a przynajmniej w recenzjach sprzed miesiąca dwóch było słychać znaczącą różnice w jakości nagrywanego dźwięku względem innych flagowców ( 15:29). Czy aktualizacje coś poprawiły w tej kwestii - pytam jako przyszły użytkownik Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  21. perdos

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

U mnie nowe MicroG nie chce się zainstalować.
  22. ForNarg

Wyjątki w Panelu Sterowania

Witam! Mam problem, nie potrafię dodać aplikacji do wyjątków w Panelu Sterowania np. żeby "sprzątacz" jej nie czyścił. Kiedy wchodzę w zakładkę "wyjątki" nie ma tam żadnej opcji żeby dodać jakąkolwiek aplikację. Jest to dla mnie problem, ponieważ często z śmieciami kasowane są też zapisy z kilku gier. Proszę o pomoc Panel Sterowania>Ustawienia(Prawy Górny Róg)>Wyjątki LUB Panel Sterowania>Ustawienia>Czyszczenie>Wyjątki Telefon: Xiaomi Mi 8 Adroid: 9 PKQ.1.180729.001 MiUi: 10.2.3.0 (PEAMIXM) Dziękuję i pozdrawiam, Marcin
  23. marekneo

Temat o ładowarkach

Panowie kupiłem oddzielnie indukcję 20W i oddzielnie ładowarkę 28W. Mam dzienny problem. Sama ładowarka ładuje mi telefon, indukcja podłączona pod podstawowa 18W ładowarkę również ładuje telefon. Jednak gdy podłącze indukcję pod 28W ładowarkę to nie działa... W czym może być problem? Z góry dzięki za wskazówki.
  24. bioly87

MIUI 9.5.16/17

Dalej powiadomienia o nowej wiadomości z Gmail, WhatsApp itp. często nie przychodzą? Dlaczego Xiaomi.eu ma z tym problemy, a Global nie?
  25. Z tym 2,3 sekundy to mnie poniosło. Ale sekunda jest od jednego zdjęcia do drugiego. Nie mam ochoty i nie będę romów wgrywał. Telefon traktuje jako narzędzie i wyleczyłem się całkowicie z grzebania, ciągłych konfiguracji. Ja się na tym nie znam. Wyjmuje i robię i wiem jak to działa w Pixel.
  26. Mniej więcej 20 zdjęć na sekundę jak robię serię. Prawie jak film
  27. Cyka jak szalony, rom 9.5.1 REVos. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity