Jump to content

magg

Użytkownicy
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10tpro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

magg's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. Wg mnie nie warto. Tel nie otrzyma już żadnego wsparcia ze strony producenta. Jedyny ratunek to custom_romy. Nie spotkałem się z takimi symptomami. Być może bateria powiedziała dobranoc lub któryś z układów odpowiedzialnych za ładowanie. Serwis? To zależy. Jeden policzy 50zl inny 300zl... Sam musisz rozważyć biorąc pod uwagę budżet.
 2. To że jest koniec wsparcia to jasne. Jest jeszcze ostatnia aktualizacja której nie chce pobrać updater ani nie da się wgrać przez recovery. Może przez fastboot spróbuję... Daj znać czy sie udało. Nie kapuje tej polityki... Na ich forum tez bez aktualizacji ws ostatniej aktualizacji. Masakra jakaś.
 3. Chyba tylko ręczne zgranie. Sądzę, że zapomnieli o modelu i o supporcie możesz zapomnieć
 4. Mam prośbę, mógłbyś użyć swoich kontaktów i khem "poprosić" Xiaomi by puścili ten ostatni update np przez ota albo nowy rom możliwy do aktualizacji, co sobie mi10t do ostatniej wersji zaktualizuje?
 5. Zdarzyło mi się odsyłać telefon raz, no dwa, gdy po wymianie ekranu nadal pozostał problem z dotykiem i to w UK. Wymieniono mi na 10tpro. Ekran z amoled na LCD i aparaty gorsze w 10tpro, reszta na plus. Nie jestem osobą, która co pół roku czy co rok wymienia sprzęt w domu czy wyposażenie. Po pierwsze nie mam na to czasu po drugie kasy a w zasadzie kasę mam tylko szkoda mi wyrzucać na takie pierdoły. Cały ten system sprzedaży i produkcji przedmiotów na chwilę jest bez sensu. No tak, zmienia się mentalność ludzi w tym i moja. Pixel wydaje się już na tyle dojrzały, że warto w to wejść. Chce wymienić telefon, gdy się rozpadnie, zniszczy oto a nie być zmuszanym do tego przez producenta, bo tak. Te 7 lat mnie przekonuje, podobnie jak wsparcie społeczności przez producenta, czysty andek, bez tych śmieci z dooopy, których i tak wywalić nie można, reklam w apkach systemowych, widzimisię ws bezpieczeństwa itp. w dodatku za przystępną cenę. Łatwiej trafić na pixela bo nie jest aż tak popularny i to w dobrej cenie. Także, żegnaj Xiaomi. Sprzedawaj sobie swoje produkty Chińczykom, szpiegowanym na każdym kroku, żyjącym za punkty za dobre sprawowanie w iście orwellowskim świecie.
 6. Obawiam się, że nie. Totalnie olali temat. Zastanawiam się nad pixel8/pro. 7 lat wsparcia mnie przekonuje.
 7. Raczej wątpię. To jest wersja z marca 2023r 😞
 8. Właśnie czytałem. Z Twojego wpisu wnioskowałem, że masz inne, dobre dla posiadaczy mi10t informacje. A OTA do ostatniej aktualizacji z lipca będzie? Ściąganie pełnej wersji i próba instalacji kończy się niepowodzeniem.
 9. A o co chodzi z tą aktualizacją z lipca? Wycofali się z konkretnych powodów czy rzeczywiście rozchodzi się małymi krokami? Próbowałem zmieniać region nawet na typowo egzotyczny i nic. Myślisz, że jest szansa, by hyperOS, nawet bez andka 13/14, na MI10T został wydany? Nie ukrywam, że szkoda wyrzucać dobry telefon.
 10. Tak 14.0.3 z lipca. Mogliby przynajmniej latki bezpieczeństwa wydawać osobno jeśli już wspierać nie mają zamiaru. Swoją drogą ogłoszono, że mi10 dostanie hyper OS. Dlaczego nie mi10T? Bóg raczy wiedzieć. Na latkach bezpieczeństwa mi zależy 🤠
 11. Panowie co się dzieje z ta aktualizacją? Będzie, nie będzie? Ogłoszono już koniec wsparcia?
 12. Zastanawialem się nad zakupem nowej baterii. Ostatnio zauważyłem, że schodzi w oczach. Szybki install AIDA64 i...3300 z 5000 mAh przy 100% naładowania. Szok. Sprawdzałem chyba w maju i było to 4300 z hakiem. Nie wiem co się stało, co może być powodem takiej degradacji baterii. Zresztą gdzie można kupić oryginalna baterię? Wszyscy piszą, że oryginał a jak jest w praktyce wszyscy wiemy. Zapomniany problem z oszczędzaniem, bo nie mam ładowarki powrócił. Czas szykować kasę na nowy model. Dobrze że Xiaomi zmieniło politykę aktualizacji systemu do 4 androidów i 5 lat wsparcia bezpieczeństwa. Domyśliłem się, że po tak długim czasie wydadzą ostatni update na zakończenie wsparcia. Szkoda.
 13. Puszcza tę ostatnią aktualizacje czy też nie?
×
×
 • Create New...