Jump to content

magg

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

magg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Po otwarciu pudełka przeszły dwie lub nawet trzy aktualizacje. Downgrade z 12.5.5 na 12.5.4 przeszło ale problemy nadal występują. Nie wiem jak tel działał na wcześniejszych wersjach miui. Po updated czyściłem wipe po 5razy, nadal są błędy. Wejdź w tryb ciemny i sprawdź czy tekst i tło nie wraca do wcześniejszych ustawień. ATMOS szumnie zapowiadany w 10t pro nie występuje, tak wyczytałem na jednym z portali. Baterie porównywałem do tej z mi note 10. 12.5.5 a 12.5.4 tak samo szybko schodzi. Dramat. Wifi nie łączy, wychodziłem z budynku wielokrotnie sieć widzi, łączy ale pokazuje "brak internetu". Natomiast udało mi się znaleźć rozwiązanie dźwiękowych komunikatów sklepu Play. Wchodząc w informacje o aplikacji należy przestawić w Powiadomienia->zezwol na odtwarzanie dźwięku. Czy stable beta 12.5.5 to już enhanced edition??
 2. Ok udało mi się wrócić do wersji 12.5.4. Bateria dalej dramat (ktoś wie jak wyłączyć cyfrowa równowagę??), tryb ciemny - automatycznie dostosuj tekst i tlo działa tylko po przełączeniu. Wracając do wcześniejszej sekcji miui cofa zmianę. Wifi dalej nie łączy po przyjściu do danwj lokacji, trzeba zapominij sieć i wpisywać hasło na nowo. W Google Play można było ustawić dźwięk powiadomienia o nowej aktualizacji oraz po zainstalowaniu. Obecnie tej opcji brak. No i równie ważne, nie mogę odinstalować niektórych aplikacji np YouTube, Google One etc. choć wcześniej była taka możliwość. Może zmiana launchera na Alpha coś zmieni. Jakieś sugestie?
 3. Niestety nie mam kompa by odblokować bootloader. Zostaje global. Potwierdzam problem z czujnikiem, wifi nie łączy, trzeba usuwać zapamiętana sieć, nie działa automatycznie dopasuj text I tło w trybie ciemnym. Bateria nieporozumienie. BTW Dolby Atmos nie ma w tym telefonie.
 4. Ufff dziękuję za odpowiedź. 12.5.5 to nieporozumienie. Poprzednio miałem mi note 10 i bateria trzymała mniej więcej 9 min 1% po aktualizacji optymalizującej czas wydłużył się do ok 12 min. Na mi10t pro 1% schodzi po ok 4 max 5 minutach użytkowania. Jestem zniesmaczony. Dlatego też chce wrócić do wcześniejszej wersji i sprawdzić jak zachowuje się telefon.
 5. Czy można bez obaw wrócić do wcześniejszej wersji eea np z 12.5.5 do 12.5.2 wgrywając ściągnięty rom ok 3GB przez magiczne trzy kropeczki tj aktualizacje telefonu?
 6. Mam dwa domyślne. Używam klasycznego, nie "bez ograniczeń". Znalazłem jeszcze jedna niedorobke, w ustawieniach dźwięku mam tylko powiadomienia, alarm I dzwonek. A gdzie ustawienie "wydarzenia"? Mam wrażenie, że system jest okrojony z wielu funkcji, brak atmos choć miał być i innych ustawień dźwięku. Na materiałach widać ogrom nowych funkcjonalności ale na mi note 10 ich brak. Dźwięku HD także nie mogę ustawić, nie wiem, może działa przez złącze mini jack, nie sprawdzałem. Ponoć można usunąć stockowe aplikacje. Jeśli tak, to jak do jasnej ciasnej mam usunąć tego cholernego YouTube'a?
 7. Szumnie zapowiadany MIUI12 m.in. z nowymi animacjami ikon...a tu d*pa. Pierwsza aktualizacja, druga aktualizacja, trzecia aktualizacja i... ostatnia 12.5.1 i nadal animacji ikon brak. Zabawy z suwakiem wl/wył nie pomagają. Czy to przypadłość mojego telefonu czy animacji na mi note 10 sd730g nie ma i nie będzie. O tym, że aktualizacji do Androida 12 nie będzie raczej nie jest zaskoczeniem i nie ma szans na zmianę decyzji xiaomi?
 8. Mi note 10 rom global 12.5.1 potwierdzam problem rozmów telefonicznych. Czasem po kilku minutach rozmówca mnie nie słyszy, gdy tymczasem ja słyszę doskonałe.
 9. Nie da się mogę tylko ściągnąć obraz romu. Czy jego instalacja wykazuje dane z pamięci?
 10. Nie mam takiej możliwości. Wydaje mi się, że aktualizacja została wycofana.
 11. Dziękuję za czas ale nie znalazłem poradnika. Udało mi się znal te stronę: https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/ ale tam nie ma nowego romu EU. Domyślam się że instalacja indonezyjskiego oprogramowania wymusi na mnie format telefonu a nie mam mozliwosci zrobić backupu. Edit Dziś zainstalowałem update 12.0.3. Tel jeszcze bardziej tnie, problem z dotykiem w prawym dolnym rogu dalej występuje co jednoznacznie oznacza wadę fabryczną. Irytujące. Trzeba będzie posypać głowę popiolem i zainwestować w srafona lub szajsunga, bo dalsze męki z chińskimi wynalazkami nie mają sensu.
 12. Tucana tj mi note 10 NIE wersja lite, pełny mi note 10.
 13. Kolega powołuje się na indonezyjski rom... dlatego pytam. Przeglądałem; zrobiłem update z miui 11 do 12 i nie podzielam entuzjazmu ws działania. Dodam, że dotyk w prawgm dolnym rogu ekranu takze lubi nie zadziałać jak nalezy co irytuje szczególnie gdy chcę wysłać wiadomość lub potwierdzić adres w przeglądarce. Juz mi5 działal płynniej i szybciej o dotyku nie wspominajac, bo to przepaść na korzyść mi5. Non stop miałem wrażenie jakoby tel przeczuwał co i kiedy chcę nacisnac... cpo prostu cudo a mi note 10? Porażka. Czytnik odcisku tak samo lepszy w mi5 nooo i wielokolorowa dioda powiadomien, której nie ma w nowych tel. Mi Note 10 niby gorolla 5 gen a rysy złapał po pierwszym dniu... Dramat. Generalnie zawód po całej linii. Jak może sklep google Play lagowac? Really? Aż tak nieoptymalizowana jest aplikacja? Zwiechy, przycinki, lagi...
×
×
 • Create New...