Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj mój dłuższy post powyżej.
Niestety nie pamiętam już wazystkiwgo, życia dane zostały czy nie, natomiast na pewno je zbackapowalem , albo przeniosłem na wewnętrzną kartę albo na komputer Potem z powrotem na telefon.

Co to znaczy na czysto... Ja robiłem reinstalacje ale bez straty danych

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady ....doceniam wasze poświęcenie.:)

Ja chwilowo mam dosyć ....Nie po to mam  telefon,  aby pół życia spędzać na zabawie w reinstalacje  , aktualizacje i inne pierdoły .Przyznaję że do pewnego czasu nawet mi się to podobało , ale teraz mam chwilę zwątpienia.

Wolę ten czas poświęcić na bardziej relaksujące czynności .

Jak się wkurzę to pójdę i kupię nowy telefon ...........

pozdrawiam Wojtek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady ....doceniam wasze poświęcenie.:)
Ja chwilowo mam dosyć ....Nie po to mam  telefon,  aby pół życia spędzać na zabawie w reinstalacje  , aktualizacje i inne pierdoły .Przyznaję że do pewnego czasu nawet mi się to podobało , ale teraz mam chwilę zwątpienia.
Wolę ten czas poświęcić na bardziej relaksujące czynności .
Jak się wkurzę to pójdę i kupię nowy telefon ...........
pozdrawiam Wojtek
Wiedziałem, że tak to się skończy :)
Daj znać, proszę, na jaki nowy telefon się zdecydowałeś, jeśli do tego dojdzie.
Pozdrowienia że słonecznego Dolnego Śląska


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fancik napisał:

Dzięki za wszystkie rady ....doceniam wasze poświęcenie.:)

Ja chwilowo mam dosyć ....Nie po to mam  telefon,  aby pół życia spędzać na zabawie w reinstalacje  , aktualizacje i inne pierdoły .Przyznaję że do pewnego czasu nawet mi się to podobało , ale teraz mam chwilę zwątpienia.

Wolę ten czas poświęcić na bardziej relaksujące czynności .

Jak się wkurzę to pójdę i kupię nowy telefon ...........

pozdrawiam Wojtek

O prosze:

Ja zastanawiam sie nad : OnePlus 6T, MI8 Global, Mi8 Pro i czasem tez Huawei P20 PRO ........ WSZYSTKO W OKOLICACH 2500zł za wyjatkiem Mi8 Global jak sie uda wyrwac za 1500 zł z Polskiego magazynu (bo 2500 mnie strasznie boli :)):) mam dość już budżetowców i ciągłego olewania wsparcia bo to tani telefon i stary po 2 latach :P:P

Edytowane przez zonee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienię to dopiero w nowym roku bo teraz idą święta i nie mam głowy ale co do modelu to u mnie bez szaleństw raczej średnia półka max 1400 zł i bardzo bym chciał zostać przy Miui bo mi ta nakładka się podoba. Ale życie weryfikuje co dzień nasze poczynania, więc pożyjemy zobaczymy. Wybór na szczęście i nieszczęście jest ogromny.... :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Odpocząłem od problemu ,ale myśl  mi chodzi po głowie i chciałem się poradzić.

Na wstępie informuję że telefon pracuje ok nie grzeje się ( wprost przeciwnie zimny jak lód :)) .

Od 24 godzin a razu się nie restartował i w ogóle tak jakby nic się nie stało , ale jednak zmiany poczyniłem:

1. Wgrałem dwa dni temu ROM Stabilny  8.2.1.0 ,ale szybko go wywaliłem bo telefon świrował  jeszcze bardziej .

 2    Wróciłem  do Romu Stabilnego  8.5.2.0  i już było ok poza tymi restartami i grzaniem .

3  Odinstalowałem aktualizacje sklepu play ( miałem wersję 12.5.15 ) i zrobiła się wersja podstawowa 6.7.12.E -all [0] 2884155

4 Wyłączyłem aktualizacje automatyczne w sklepie play gogle i robię je ręcznie poza Google  LLC  i  Instant Apps , których nie aktualizuje w ogóle.

Teraz telefon śmiga jak wcześniej , włącza się może odrobinę dłużej ale jest ok bo zaraz po zniknięciu animacji trzech kropek .

Nie restartował się ani razu od 24 godzin , a aktualizacje robią się szybko i sprawnie.

 Jedynie co czasem po kliknięciu na ikonę sklepu play  wyskakuje info ze jest nie zainstalowany , ale po kilku próbach już wraca i jest ok. Nie trzeba restartować systemu aby wrócił.

Więc o co mi chodzi .

Zastanawiam się czy nie wrzucić ostatniego stabilnego romu   z miui 9   a mianowicie 9.2.3.0 .

Tylko boje się żeby nie pogorszyć . Czy  ewentualny powrót do 8 będzie możliwy bez straty danych .Jeśli ktoś z was to wykonywał proszę o informacje jak dokładnie ma to przebiegać w obydwie strony .

Moja wiedza kończy się na wgraniu romu poprzez TWRP ....zainstaluj z pliku zip............

A może na razie nic nie robić bo szczerze mówiąc  w tej chwili  jest całkiem dobrze  , nie działa tylko  (z tego co zauważyłem ) funkcja obsługi telefonu jedną ręką ,ale tego i tak nie używam.

pozdrawiam Wojtek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie po samoczynnym restarcie, który trwal ok 30min.
Dziś rano znowu zniknął sklep, po czym po wymuszinym restarcie powrócił.
Cały dzień działał normalnie.Po każdym restarcie jest dostępna aktualizacja samouczka MIUIPolska, oraz MiCenter.Wisinriwniez aktualizacja Google drive, której nie można zaktualizować.
Coś zawsze jest nie tak.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, koko63 napisał:

U mnie właśnie po samoczynnym restarcie, który trwal ok 30min.
Dziś rano znowu zniknął sklep, po czym po wymuszinym restarcie powrócił.
Cały dzień działał normalnie.Po każdym restarcie jest dostępna aktualizacja samouczka MIUIPolska, oraz MiCenter.Wisinriwniez aktualizacja Google drive, której nie można zaktualizować.
Coś zawsze jest nie tak.

To już lepiej u mnie :)

https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ?usp=sharing

ściągnąłem  sobie Rom 9.2.3.0.  podobno poprawiona praca romu z naszym procesorem dzięki czemu bateria trzyma dłużej i  ma wywalone  niepotrzebne chińskie  pliki .Troche się boje czy to nie jest jakiś chiński global  , ale w nazwie ma xiaomi.eu_multi .......jeszcze poczekam z ta instalacją bo na razie naprawdę jest znośnie 30 godzin bez restartu :)

 

Edytowane przez fancik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej u mnie
https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ?usp=sharing
ściągnąłem  sobie Rom 9.2.3.0.  podobno poprawiona praca romu z naszym procesorem dzięki czemu bateria trzyma dłużej i  ma wywalone  niepotrzebne chińskie  pliki .Troche się boje czy to nie jest jakiś chiński global  , ale w nazwie ma xiaomi.eu_multi .......jeszcze poczekam z ta instalacją bo na razie naprawdę jest znośnie 30 godzin bez restartu
 
Optymalizacja baterii brzni bardzo OK.
Jeśli ma roota to b.b OK
Root'a potrzebuję do ViperFX oraz SdMaid.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fancik napisał:

witam

Odpocząłem od problemu ,ale myśl  mi chodzi po głowie i chciałem się poradzić.

Na wstępie informuję że telefon pracuje ok nie grzeje się ( wprost przeciwnie zimny jak lód :)) .

Od 24 godzin a razu się nie restartował i w ogóle tak jakby nic się nie stało , ale jednak zmiany poczyniłem:

1. Wgrałem dwa dni temu ROM Stabilny  8.2.1.0 ,ale szybko go wywaliłem bo telefon świrował  jeszcze bardziej .

 2    Wróciłem  do Romu Stabilnego  8.5.2.0  i już było ok poza tymi restartami i grzaniem .

3  Odinstalowałem aktualizacje sklepu play ( miałem wersję 12.5.15 ) i zrobiła się wersja podstawowa 6.7.12.E -all [0] 2884155

4 Wyłączyłem aktualizacje automatyczne w sklepie play gogle i robię je ręcznie poza Google  LLC  i  Instant Apps , których nie aktualizuje w ogóle.

Teraz telefon śmiga jak wcześniej , włącza się może odrobinę dłużej ale jest ok bo zaraz po zniknięciu animacji trzech kropek .

Nie restartował się ani razu od 24 godzin , a aktualizacje robią się szybko i sprawnie.

 Jedynie co czasem po kliknięciu na ikonę sklepu play  wyskakuje info ze jest nie zainstalowany , ale po kilku próbach już wraca i jest ok. Nie trzeba restartować systemu aby wrócił.

Więc o co mi chodzi .

Zastanawiam się czy nie wrzucić ostatniego stabilnego romu   z miui 9   a mianowicie 9.2.3.0 .

Tylko boje się żeby nie pogorszyć . Czy  ewentualny powrót do 8 będzie możliwy bez straty danych .Jeśli ktoś z was to wykonywał proszę o informacje jak dokładnie ma to przebiegać w obydwie strony .

Moja wiedza kończy się na wgraniu romu poprzez TWRP ....zainstaluj z pliku zip............

A może na razie nic nie robić bo szczerze mówiąc  w tej chwili  jest całkiem dobrze  , nie działa tylko  (z tego co zauważyłem ) funkcja obsługi telefonu jedną ręką ,ale tego i tak nie używam.

pozdrawiam Wojtek

Ja siedzę na 9.2.3.0 polecałem ci go jest bardzo ok ! \

Czy dobrze rozumiem że za wyjątkiem instatnt apps i google app reszta instaluje ci sie poprawnie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Google map też się zbuntowało, więc razem trzy sztuki się nieaktualizują, a pozostałe szybko i sprawnie po ręcznym kliknięciu....

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

"Ja siedzę na 9.2.3.0 polecałem ci go jest bardzo ok ! \
Czy dobrze rozumiem że za wyjątkiem instatnt apps i google app reszta instaluje ci sie poprawnie ?"
Czy ten ROM ma roota?


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka






Jeszcze Google map też się zbuntowało, więc razem trzy sztuki się nieaktualizują, a pozostałe szybko i sprawnie po ręcznym kliknięciu.... I nadal brak restartów....


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Google map też się zbuntowało, więc razem trzy sztuki się nieaktualizują, a pozostałe szybko i sprawnie po ręcznym kliknięciu....

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


U mnie 4 aplikację na minusie: Gmail, YouTube, Google Drive, Mapy.
Czy ten ROM roota?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt jeszcze  jest YouTube   i Gmail ale oba wyrzuciłem całkiem z systemu .Działaja jako niezależne  w przeglądarce internetowej i poczcie od xiaomi , więc z nimi nie mam problemu.

Co do tego Romu 9.2.3.0 podobno poprawionego ( tego którego link wrzuciłem wcześniej ) to pobrałem dwie wersje i czekam  na odpowiedź od osoby która mi ten link dała .

Bo są dwa Romy a nie chcę eksperymentować w ciemno .Może mi napisze czym się różnią. Na na razie jak tak zajrzysz to widać różnice w nazwie i w wielkości ....

Jeszcze raz wrzucę ten link  Są tu gotowe ( poprawione podobno ) Romy  i archiwum które można  samemu podmienić  w rozpakowanym Romie  a po spakowaniu użyć

https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ?usp=sharing

Co do Rota to też nic nie wiem 

Na razie brak odpowiedzi ....mam nadzieję że nie jest to jakiś głupi żart........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, czekam z Tobą

A fakt jeszcze  jest YouTube   i Gmail ale oba wyrzuciłem całkiem z systemu .Działaja jako niezależne  w przeglądarce internetowej i poczcie od xiaomi , więc z nimi nie mam problemu.
Co do tego Romu 9.2.3.0 podobno poprawionego ( tego którego link wrzuciłem wcześniej ) to pobrałem dwie wersje i czekam  na odpowiedź od osoby która mi ten link dała .
Bo są dwa Romy a nie chcę eksperymentować w ciemno .Może mi napisze czym się różnią. Na na razie jak tak zajrzysz to widać różnice w nazwie i w wielkości ....
Jeszcze raz wrzucę ten link  Są tu gotowe ( poprawione podobno ) Romy  i archiwum które można  samemu podmienić  w rozpakowanym Romie  a po spakowaniu użyć
https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ?usp=sharing
Co do Rota to też nic nie wiem 
Na razie brak odpowiedzi ....mam nadzieję że nie jest to jakiś głupi żart........


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2018 o 11:29, koko63 napisał:

"Ja siedzę na 9.2.3.0 polecałem ci go jest bardzo ok ! \
Czy dobrze rozumiem że za wyjątkiem instatnt apps i google app reszta instaluje ci sie poprawnie ?"
Czy ten ROM ma roota?


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

NIE - działał dobrze --- wcześniej teraz ma problemy jak każdy ale był ok.

 

PS. Właśnie odpaliłem Androida 7.1.2 testuje czy wszystko ok

Edytowane przez zonee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, zdaje się, że trochę wcina baterię.
Poza tym b.OK.

NIE - działał dobrze --- wcześniej teraz ma problemy jak każdy ale był ok.
 
PS. Właśnie odpaliłem Androida 7.1.2 testuje czy wszystko ok


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja też, zdaje się, że trochę wcina baterię.
Poza tym b.OK.


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Był -
słowo klucz :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę dobrze.Miałem peoblem z instalacją ViperFX, jesnak udało się z pomocą Magisk i teraz jeat cacy.Jedynie ta bateria mnie niepokoi.Zainstalowalem z Magisk jakiea moduły optymalizujace, zobacYmy

no ja dopiero odpaliłem ale widzę ze wszystkie Googla apki działają jak należy.


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koko63 napisał:

Jest naprawdę dobrze.Miałem peoblem z instalacją ViperFX, jesnak udało się z pomocą Magisk i teraz jeat cacy.Jedynie ta bateria mnie niepokoi.Zainstalowalem z Magisk jakiea moduły optymalizujace, zobacYmy

 


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

 

A co nie działa ? Znalazłeś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziala b.dobrze.Mialem jedynie problem z instalacja, bi to trzeba przez tego Magisk'a, któren był d.la mnie czarną magią.
Żeby zainstalować ViperFX trzeba mieć root, ale wypadku LineageOS trzeba miec Magisk i stamtad instalować potrzebne mosuły.Nie instalujesz ViperFX przez TWRP tak jak ma MIUI

A co nie działa ? Znalazłeś coś ?


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pomału jednak zmieniacie systemy.....ja jeszcze jako jeden trzymam się kurczowo hihi

Podsumowując  udało mi się w końcu zainstalować najnowszą wersję  sklepu play  12.8 .......coś tam, ale niestety dalej były te same problemy z aktualizacjami wszystkich programów.

Odinstalowałem więc tę wersję  i wróciłem do najstarszej  na której telefon działa jak przed problemami tylko trzeba ręcznie aktualizować wszystko poza kilkoma apkami od gogle.

Myślę że już tak doczekam do Nowego Roku  , a później  zobaczymy .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎12‎-‎13 o 10:24, zonee napisał:

O prosze:

Ja zastanawiam sie nad : OnePlus 6T, MI8 Global, Mi8 Pro i czasem tez Huawei P20 PRO ........ WSZYSTKO W OKOLICACH 2500zł za wyjatkiem Mi8 Global jak sie uda wyrwac za 1500 zł z Polskiego magazynu (bo 2500 mnie strasznie boli :)):) mam dość już budżetowców i ciągłego olewania wsparcia bo to tani telefon i stary po 2 latach :P:P

A co sądzicie o takim sprzęcie .....Xiaomi – Pocophone F1

Średniak ale parametry ma interesujące w stosunku do ceny ..................

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wychodzą oszczędności

Trzeba szukać dalej, aby w razie potrzeby nie kupować na szybko tylko z przemyślaną decyzją.... Macie jakieś typy w okolicach 1.5 tys. Na razie chciałbym zostać przy Miui o ile będzie warto :-)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 x Redmi Note 2 Prime z preinstalowanym LineageOS 14.1 ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

5 x Redmi Note 2 Prime z preinstalowanym LineageOS 14.1 default_wink.png

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Ja mam tylko jeden i wychodzi 5x taniej.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zonee napisał:

Ja jednak celuje w MI8 GLOBAL na razie na GB 1500zł a na allegro 1750zł. Czekam na polski magazyn albo jakiś kupon.

Widziałem  na allegro wersje  XIAOMI MI 8 LITE BLACK CZARNY GLOBAL EU 4/64GB

mniej ramu  ale cenowo mi bardziej by pasował ........muszę poczytać więcej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zonee napisał:

Ja jednak celuje w MI8 GLOBAL na razie na GB 1500zł a na allegro 1750zł. Czekam na polski magazyn albo jakiś kupon.

W tej cenie to masz OnePlus 6 w Chinach. Ja mając do wydania 1500zł wybrałbym OnePlus. Wsparcie trzy lata, op3 ma dostać aktualizację do Pie a wyszedł w podobnym czasie co Mi 5, który już nie ma wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mariusz.ur napisał:

W tej cenie to masz OnePlus 6 w Chinach. Ja mając do wydania 1500zł wybrałbym OnePlus. Wsparcie trzy lata, op3 ma dostać aktualizację do Pie a wyszedł w podobnym czasie co Mi 5, który już nie ma wsparcia.

WIEM WIEM ale jednak uwielbiam MIUI :) - drugi na celowniku miałem OP 6T

Więc wale we flagowca od miui --- wersja PRO ma okrojona baterie dlatego rezygnuję.

A swoja droga nie widze tak tanio OP 6 -1500ZŁ ? 128GB

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zonee napisał:

WIEM WIEM ale jednak uwielbiam MIUI :) - drugi na celowniku miałem

Więc wale we flagowca od miui --- wersja PRO ma okrojona baterie dlatego rezygnuję

No ja też lubię Miui ale OxygenOS przypadł mi do gustu. Może dlatego, że lubię w miarę czysty android. Moim zdaniem ma mniej błędów. Po drugie ten wielki notch w Mi8 . Kupiłem na 11.11 z wysyłką z Polski za 1570zł wersję z 128gb ale zrezygnowałem po dwóch dniach zastanawiania się. W końcu kupiłem Redmi 6pro za 625zł i też daje radę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też lubię Miui ale OxygenOS przypadł mi do gustu. Może dlatego, że lubię w miarę czysty android. Moim zdaniem ma mniej błędów. Po drugie ten wielki notch w Mi8 . Kupiłem na 11.11 z wysyłką z Polski za 1570zł wersję z 128gb ale zrezygnowałem po dwóch dniach zastanawiania się. W końcu kupiłem Redmi 6pro za 625zł i też daje radę.
A ja wąsy noszę od przedwojny i ogolić się nie dam.Redmi Note 2 Prime, LingeageOS 14.1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koko63 napisał:

A ja wąsy noszę od przedwojny i ogolić się nie dam.Redmi Note 2 Prime, LingeageOS 14.1 emoji123.pngemoji123.pngemoji123.pngemoji41.pngemoji485.png

Sprawdzałeś Aparat? U mnie nie nagrywa Video.Wywala aplikację i nie chce się otworzyć.Pomaga dopiero czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:

No ja też lubię Miui ale OxygenOS przypadł mi do gustu. Może dlatego, że lubię w miarę czysty android. Moim zdaniem ma mniej błędów. Po drugie ten wielki notch w Mi8 . Kupiłem na 11.11 z wysyłką z Polski za 1570zł wersję z 128gb ale zrezygnowałem po dwóch dniach zastanawiania się. W końcu kupiłem Redmi 6pro za 625zł i też daje radę.

No notch jest spory ale ponoć w nowej aktualizacji już ma powiadomienia aplikacji - pewnie i tak wyłączę go. A reszta całkiem spoko gdyby nie to MIUI to brał bym OP 6T - ale to 1000 więcej.

MI8 mi wystarczy

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...