Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałeś Aparat? U mnie nie nagrywa Video.Wywala aplikację i nie chce się otworzyć.Pomaga dopiero czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji.
To samo.Mi to nie przeszkadza bo nie jestem filmowcem i na razie nie przeszkadza.Zdjęcia robi.
No ja też lubię Miui ale OxygenOS przypadł mi do gustu. Może dlatego, że lubię w miarę czysty android. Moim zdaniem ma mniej błędów. Po drugie ten wielki notch w Mi8 . Kupiłem na 11.11 z wysyłką z Polski za 1570zł wersję z 128gb ale zrezygnowałem po dwóch dniach zastanawiania się. W końcu kupiłem Redmi 6pro za 625zł i też daje radę.
Czy ten redmi 6 pro obsługuje aptx HD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mariusz.ur napisał:

No ja też lubię Miui ale OxygenOS przypadł mi do gustu. Może dlatego, że lubię w miarę czysty android. Moim zdaniem ma mniej błędów. Po drugie ten wielki notch w Mi8 . Kupiłem na 11.11 z wysyłką z Polski za 1570zł wersję z 128gb ale zrezygnowałem po dwóch dniach zastanawiania się. W końcu kupiłem Redmi 6pro za 625zł i też daje radę.

A swoja drogą jak to jest z gwarancja OnePlus jak kupisz z Gearbest czy innego serwisu w Chinach ? Dalej jest producenta i wysyłasz do Angli czy do chin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zonee gwarancja w Chinach, dlatego ja kupuję zawsze przez PayPal i mam pewną ochronę przez 6 miesięcy. Gwarancja w Polsce tylko przy zakupie z oficjalnej strony OnePlus a to jest parę stówek więcej a poza tym op6 już nie jest dostępny. Jeszcze można kupić z pewną gwarancją na Amazonie. Ostatnio były po 1800zł za 6/64 i 2100 za 8/128

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mariusz.ur napisał:

@zonee gwarancja w Chinach, dlatego ja kupuję zawsze przez PayPal i mam pewną ochronę przez 6 miesięcy. Gwarancja w Polsce tylko przy zakupie z oficjalnej strony OnePlus a to jest parę stówek więcej.

Też tak kupuję PayPal a w nim spięta karta Revolut - wiec przelicznik dobry i zalety PayPal też zachowane. Teraz już wiem dlaczego w Chinach jest tańszy OP. Ciekaw jestem czy nie ma innych różnic na rynek Chinski ala np. częstotliwości czy dostęp do Usług Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zonee napisał:

Też tak kupuję PayPal a w nim spięta karta Revolut - wiec przelicznik dobry i zalety PayPal też zachowane. Teraz już wiem dlaczego w Chinach jest tańszy OP. Ciekaw jestem czy nie ma innych różnic na rynek Chinski ala np. częstotliwości czy dostęp do Usług Google.

W op3 wersja cm niała brak B20 HydrogenOS zamiast OxygenOS. W op6 nie ma żadnych różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rozwiązanie a właściwie dwa:

Pierwsze:

Zmodyfikować plik build.prop (lokalizacja /system):

Dodać do pliku dwie ścieżki na końcu:

dalvik.vm.image-dex2oat-filter=speed
dalvik.vm.dex2oat-filter=interpret-only

 

Drugi:

To zmodowana wersja ROM-u MIUIPOLSKA 9.2.3.0:

https://drive.google.com/drive/folders/1o25uEyoGyjwFwWEpKpXz32YOzlbGLVts

 

Pierwszy testowałem - telefon uruchamia się znów szybko normalnie oraz aplikacje Google aktualizują się poprawnie.

Cofnąłem backup 9.2.3.0 - zainstalowałem na nim bez WIPE ten zmodowany ROM 9.2.3.0 i też jest ok - wszystko działa poprawnie. Tylko po resecie cofnął mi się sklep 12.9.12  o oczko w dół 12.7.23 ale potem znów doinstalował się bez problemu w tle  (kolejny reset i znów się cofnął  do 12.5.15 a po minucie zaktualizował się bez problemu sam do 12.9.12). Dziwne

Rozwiązanie zapożyczone z XDA: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/help/update-gmail-app-error-504-t3874934/page6

Edytowane przez zonee
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fancik napisał:

Ok a jak sprawa z certyfikatem, nadal jest komunikat o braku....

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

a nie wiem ... ja zmodyfikowałem ręcznie plik finsky.xml  i mam "Urządzenie jest certyfikowane" - ale aplikacje nie instalowały się nie dlatego ze nie było certyfikacji to był chyba inny problem.

 

PS. Czyje to:

https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ

I czy są jakieś opisy reszty tych romów ? Co w nich poprawione itp ?

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zonee napisał:

Jest rozwiązanie a właściwie dwa:

Pierwsze:

Zmodyfikować plik build.prop (lokalizacja /system):

Dodać do pliku dwie ścieżki na końcu:

dalvik.vm.image-dex2oat-filter=speed
dalvik.vm.dex2oat-filter=interpret-only

 

Drugi:

To zmodowana wersja ROM-u MIUIPOLSKA 9.2.3.0:

https://drive.google.com/drive/folders/1o25uEyoGyjwFwWEpKpXz32YOzlbGLVts

 

Pierwszy testowałem - telefon uruchamia się znów szybko normalnie oraz aplikacje Google aktualizują się poprawnie.

Cofnąłem backup 9.2.3.0 - zainstalowałem na nim bez WIPE ten zmodowany ROM 9.2.3.0 i też jest ok - wszystko działa poprawnie. Tylko po resecie cofnął mi się sklep 12.9.12  o oczko w dół 12.7.23 ale potem znów doinstalował się bez problemu w tle  (kolejny reset i znów się cofnął  do 12.5.15 a po minucie zaktualizował się bez problemu sam do 12.9.12). Dziwne

Rozwiązanie zapożyczone z XDA: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/help/update-gmail-app-error-504-t3874934/page6

sprawdze drugi sposob i napisze czy problem zniknal z bateria;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

W okolicy kwietnia oddałem swojego RN2 na kończąca się gwarancję (ogólnie mulił, nie działało gniazdo jack itp).

Zainstalowali mi wtedy chyba najnowszego softa - 8.5.2 stable.

Gniazdo słuchawkowe zaczęło działać ale jest dużo większy drenaż baterii niż na systemie który zainstalowałem dawno dawno temu (jakiś stabilna wersja z przełomu 15/16 roku, na której bateria śmigała elegancko). Na 8.5.2 bateria ładuje się z 1-1,5h ale też rzadko starcza na dzień.

Przyzwyczaiłem się do tego i lądując telefon każdej nocy, jakoś dawałem radę przetrwać dzień. 

Na początku grudnia (była ujemna temperatura) bateria mi spadła z ok 50-60% do zera w 2-3 minuty. W domu podłączyłem normalnie na noc i spowrotem działała normalnie. Jednak po wyciągnięciu jej z telefonu okazało się że jest spuchnięta jak ja po wczorajszej wigilii. Ledwo co ja włożyłem na miejsce i zamknąłem klapkę i postanowiłem zakupić nową. 

W grudniu nie miałem głowy do szukania baterii (zerknalem tylko że ceny na allegro są niższe niż na AliExpress xd) a dzisiaj postanowiłem powrócić do tematu.

Jako że uważałem że 8.5.2 drenuje mi mocno baterie, wbiłem po latach na stare dobre miuipolska poczytać jaki system postawić. No i natrafiłem na waszą dyskusję.

Stąd kilka pytań:

1) jak się sprawuje bateria z Ali a jak z allegro? Macie jakieś sprawdzone?

2) jaki system postawić? 9.2, ostatni miuipolska, zmodyfikowany miuipolska, a może zostawić 8.5.2?

3) problem z aktualizacjami też zauważyłem ale jest on trochę inny. Mianowicie puszczam aktualizacje ręcznie co 1-2 tyg i od ok miesiąca YouTube się nie chce zaktualizować - instaluje... I pisze że się nie udało zaktualizować. Jednak mogę go spokojnie używać. Inne apki od Googla się aktualizują normalnie (np mapy, Chrome itp). Co jeszcze ciekawsze w sklepie Play mam że urządzenie jest certyfikowane. Nic zupełnie nie robiłem, zajrzałem tam dopiero po przeczytaniu waszych problemów.

Dobra, rozpisalem się konkretnie, ale czekam na wasze podpowiedzi co do baterii, systemu.

Pozdrawiam i życzę radosnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pabury napisał:

Panowie.

W okolicy kwietnia oddałem swojego RN2 na kończąca się gwarancję (ogólnie mulił, nie działało gniazdo jack itp).

Zainstalowali mi wtedy chyba najnowszego softa - 8.5.2 stable.

Gniazdo słuchawkowe zaczęło działać ale jest dużo większy drenaż baterii niż na systemie który zainstalowałem dawno dawno temu (jakiś stabilna wersja z przełomu 15/16 roku, na której bateria śmigała elegancko). Na 8.5.2 bateria ładuje się z 1-1,5h ale też rzadko starcza na dzień.

Przyzwyczaiłem się do tego i lądując telefon każdej nocy, jakoś dawałem radę przetrwać dzień. 

Na początku grudnia (była ujemna temperatura) bateria mi spadła z ok 50-60% do zera w 2-3 minuty. W domu podłączyłem normalnie na noc i spowrotem działała normalnie. Jednak po wyciągnięciu jej z telefonu okazało się że jest spuchnięta jak ja po wczorajszej wigilii. Ledwo co ja włożyłem na miejsce i zamknąłem klapkę i postanowiłem zakupić nową. 

W grudniu nie miałem głowy do szukania baterii (zerknalem tylko że ceny na allegro są niższe niż na AliExpress xd) a dzisiaj postanowiłem powrócić do tematu.

Jako że uważałem że 8.5.2 drenuje mi mocno baterie, wbiłem po latach na stare dobre miuipolska poczytać jaki system postawić. No i natrafiłem na waszą dyskusję.

Stąd kilka pytań:

1) jak się sprawuje bateria z Ali a jak z allegro? Macie jakieś sprawdzone?

2) jaki system postawić? 9.2, ostatni miuipolska, zmodyfikowany miuipolska, a może zostawić 8.5.2?

3) problem z aktualizacjami też zauważyłem ale jest on trochę inny. Mianowicie puszczam aktualizacje ręcznie co 1-2 tyg i od ok miesiąca YouTube się nie chce zaktualizować - instaluje... I pisze że się nie udało zaktualizować. Jednak mogę go spokojnie używać. Inne apki od Googla się aktualizują normalnie (np mapy, Chrome itp). Co jeszcze ciekawsze w sklepie Play mam że urządzenie jest certyfikowane. Nic zupełnie nie robiłem, zajrzałem tam dopiero po przeczytaniu waszych problemów.

Dobra, rozpisalem się konkretnie, ale czekam na wasze podpowiedzi co do baterii, systemu.

Pozdrawiam i życzę radosnych świąt.

1. Te z allegro mają około 1500mAh ale nie wiem mówię co wyczytałem - sam miałem jedną niby oryginalną i miała max 1500mAh ! Ostatnio zamówiłem NOHON:

https://pl.aliexpress.com/item/100-Original-NOHON-Battery-3060mAh-High-Capacity-Replacement-Batteries-BM45-For-Xiaomi-RedMi-Hongmi-Note2-Red/32653571169.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da25c0fMRINSM

dobiłem na niej do 2474mAh - na aukcji deklarują niby minimum 2801 - na razie dochodzę się z nimi dlaczego nie ma minimum 2801. Ale i tak jest całkiem fajnie.

2. Na dzień dzisiejszy jedyna opcja to ROM: RN2 Akusmod FIX 9.2.3.0 STABLE od MIUI POLSKA ZMODYFIKOWANY build.prop i kilka usprawnień.

https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ

Ewentualnie bez modyfikacji 9.2.3.0 STABLE MIUI POLSKA - jest bardzo dobry - ale bez modyfikacji build.prop sklep play szaleje.

3.  Jak wyżej ROM RN2 Akusmod FIX bądz sam zmodyfikuj plik build.prop na innym ROM-ie - opis jak to zrobić wyżej.

 

Edytowane przez zonee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Te z allegro mają około 1500mAh ale nie wiem mówię co wyczytałem - sam miałem jedną niby oryginalną i miała max 1500mAh ! Ostatnio zamówiłem NOHON:
https://pl.aliexpress.com/item/100-Original-NOHON-Battery-3060mAh-High-Capacity-Replacement-Batteries-BM45-For-Xiaomi-RedMi-Hongmi-Note2-Red/32653571169.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da25c0fMRINSM
dobiłem na niej do 2474mAh - na aukcji deklarują niby minimum 2801 - na razie dochodzę się z nimi dlaczego nie ma minimum 2801. Ale i tak jest całkiem fajnie.
2. Na dzień dzisiejszy jedyna opcja to ROM: RN2 Akusmod FIX 9.2.3.0 STABLE od MIUI POLSKA ZMODYFIKOWANY build.prop i kilka usprawnień.
https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ
Ewentualnie bez modyfikacji 9.2.3.0 STABLE MIUI POLSKA - jest bardzo dobry - ale bez modyfikacji build.prop sklep play szaleje.
3.  Jak wyżej ROM RN2 Akusmod FIX bądz sam zmodyfikuj plik build.prop na innym ROM-ie - opis jak to zrobić wyżej.
 
Święta z bateriami Nohon! :)
Potwierdzam, używałem.Nieźle, 10 USD na Ali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie świątecznie

Trzeba odpocząć trochę od stołu i jedzenia :)

U mnie jeszcze do dzisiaj 8.5.2.0 stabilny

Co do baterii to ta kupiona na Aliexpress -NOHON mam ja rok i daje radę , jak była nowa to miała prawie 3000 mAh

Teraz po tych dziwnych akcjach za  aktualizacjami  myślałem że to wina baterii i kupiłem niby nową z data produkcji 2018 lato na  Aledrogo i co ....

Okazało się że przyjmuje ledwo 1250 mAh , po reklamacji i wymianie na drugą poprawa bo jest max 1700 mAh , a jest to i tak mniej niż roczna NOHON lub ta zakupiona trzy lata temu z telefonem.Mam dosyć tych problemów jedynie po świętach poinformuję sprzedającego ze sprzedaje  wybrakowany towar i tyle .

Tak więc kupno baterii to trochę loteria bo Xiaomi nigdy nie produkowało baterii.(na tej akucji z allegro było sporo pochwał więc dlatego tam kupiłem , ale widać mam pecha..)

Prawdopodobnie i tak wymienię w przyszłym roku telefon więc spoko jakoś wytrzymam mając trzy niepełnosprawne baterie......

Aktualnie ładuje telefon i dziś mam zamiar wgrać ten 9.2.3.0 zmodyfikowany , Czy muszę zrotować telefon .Na razie spróbuje bez bo mi apki bankowe szaleją.

Jeśli nie da rady to wrócę do oryginalnego  9.2.3.0 i dokonam ustawień tak jak mam teraz .

Hej minął prawie cały dzień na nowym romie 9.2.3.0 zmodyfikownym  i jest ( żeby nie zapeszyć) OK

Telefon działa , wszystkie aktualizacje też , choć na razie robię je ręcznie (mam powiadomienie o możliwej aktualizacji ) , nie musiałem robić roota.

Oby tak dalej to będzie dobrze......

Edytowane przez fancik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 25.12.2018 o 20:34, fancik napisał:

witajcie świątecznie

Trzeba odpocząć trochę od stołu i jedzenia :)

U mnie jeszcze do dzisiaj 8.5.2.0 stabilny

Co do baterii to ta kupiona na Aliexpress -NOHON mam ja rok i daje radę , jak była nowa to miała prawie 3000 mAh

Teraz po tych dziwnych akcjach za  aktualizacjami  myślałem że to wina baterii i kupiłem niby nową z data produkcji 2018 lato na  Aledrogo i co ....

Okazało się że przyjmuje ledwo 1250 mAh , po reklamacji i wymianie na drugą poprawa bo jest max 1700 mAh , a jest to i tak mniej niż roczna NOHON lub ta zakupiona trzy lata temu z telefonem.Mam dosyć tych problemów jedynie po świętach poinformuję sprzedającego ze sprzedaje  wybrakowany towar i tyle .

Tak więc kupno baterii to trochę loteria bo Xiaomi nigdy nie produkowało baterii.(na tej akucji z allegro było sporo pochwał więc dlatego tam kupiłem , ale widać mam pecha..)

Prawdopodobnie i tak wymienię w przyszłym roku telefon więc spoko jakoś wytrzymam mając trzy niepełnosprawne baterie......

Aktualnie ładuje telefon i dziś mam zamiar wgrać ten 9.2.3.0 zmodyfikowany , Czy muszę zrotować telefon .Na razie spróbuje bez bo mi apki bankowe szaleją.

Jeśli nie da rady to wrócę do oryginalnego  9.2.3.0 i dokonam ustawień tak jak mam teraz .

Hej minął prawie cały dzień na nowym romie 9.2.3.0 zmodyfikownym  i jest ( żeby nie zapeszyć) OK

Telefon działa , wszystkie aktualizacje też , choć na razie robię je ręcznie (mam powiadomienie o możliwej aktualizacji ) , nie musiałem robić roota.

Oby tak dalej to będzie dobrze......

w takim razie ja dzisiaj też instaluję 9.2.3 zmodyfikowany i zobaczymy jak to będzie wyglądać

Edytowane przez pabury
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko na szybko, bo ostatni raz stawiałem system miui z 2 lata temu
lepiej zainstalować przez apkę aktualizację wskazując plik zip
czy przez recovery twrp klasycznie?
Używam teraz LineageOS 14.1.
Full wipe, po wcześniejsztm backupie zdjęć itd. Chyba najlepiej przez twrp.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem czyszczenie w TWRP pierwsze trzy pozycje od góry i następnie polecenie instaluj  .Pokazałem który plik zip. w pamięci telefonu i poszło.

W twrp trzeba wyłączyć weryfikację sygnatury zip przy instalacji   bo  inaczej wywala błędy .

 Poza tym wszystko sprawnie . Po instalacji  wrzuciłem  ikony do których się przyzwyczaiłem i rodzaj czcionki.

Wrzuciłem też plik z dodatkami MiuiPolska ....stary ale działa.

Mam tez wrażenie że mimo tak słabej pojemności ( ostatnie ładowanie max 1250 mAh ) że wolniej spada jej pojemność, ale to tak wstępnie . Zobaczymy po kilku dniach i bardziej normalnym użyciu , bo dzisiaj jakoś dużo się nie napracował telefonik........

Edytowane przez fancik
nowy tekst
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam obecnie ROM akusmod chyba z FIX-em rozumiem że teraz instalujemy wersję V.4 (HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_akusmod_v9-5.0_v4)? Czy którą aby usługi GOOGLE śmigały dobrze ?

Czy instalować zwykły

xiaomi.eu_multi_HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_v9-5.0.zip

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=237597

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie ROM akusmod chyba z FIX-em rozumiem że teraz instalujemy wersję V.4 (HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_akusmod_v9-5.0_v4)? Czy którą aby usługi GOOGLE śmigały dobrze ?
Czy instalować zwykły

xiaomi.eu_multi_HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_v9-5.0.zip

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=237597
Jeśli zainstalujesz któryś z tych daj znać co i jak.
Ja używam teraz ostatniego ROMu z miui polska.Samoczynne restarty, czasami 2 razy dziennie.Do tego nie mogę zainstalować aktualizacji android system web view, jednak ogólnie jest ok. Da się z tym żyć.Urzadzenie certyfikowane.
Do tego Magisk i jest ok.
ROM lineageos 14.1 i Magisk - na początku było ok potem jednak częste zawiechy i zwolnienie zniechęciły mnie do tego i wróciłem do miui Polska właśnie bo dodatki i brak reklam, mimo problemów jak wyżej

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, koko63 napisał:

Jeśli zainstalujesz któryś z tych daj znać co i jak.
Ja używam teraz ostatniego ROMu z miui polska.Samoczynne restarty, czasami 2 razy dziennie.Do tego nie mogę zainstalować aktualizacji android system web view, jednak ogólnie jest ok. Da się z tym żyć.Urzadzenie certyfikowane.
Do tego Magisk i jest ok.
ROM lineageos 14.1 i Magisk - na początku było ok potem jednak częste zawiechy i zwolnienie zniechęciły mnie do tego i wróciłem do miui Polska właśnie bo dodatki i brak reklam, mimo problemów jak wyżej

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

No czekam już z tydzień aż mi Akus odpisze. Generalnie to za tydzień dopłynie do mnie OP 6T a ten muszę postawić na nowo kobiecie. Więc się nie pali ale widzę RN2 już umiera powoli :) Mały odzew :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, koko63 napisał:

Mam teraz inne priorytety finansowe :), dlatego to ciągnę.Zastanawialem się nad RN5pro i RN7 RN7pro

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Jak już to RN 7. Mam RN5 bez PRO i jest spoko ale na dłużej RN7 (cena i tak przystępna)  wiesz jak jest z aktualizacja androida w XIAOMI :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAH ciężko powiedzieć, jak już udało mi się córę odwieść od Iphona i zgodziła się na RN5 to ładuje codziennie - ALE ALE non stop nos w telefonie :) Ta zabawka jest na Qualcomm Snapdragon 636 nie na MEDIATEK no i 4000 mAh wiec na pewno jest lepiej

Edytowane przez zonee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie RN5 przy normalnym użytkowaniu prawie bez gier wytrzymuje od 3 do 4 dni bo w nocy na 5 godzin jest wyłączany . Z tym że dla każdego normalne użytkowanie jest różne...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fancik napisał:

U mnie RN5 przy normalnym użytkowaniu prawie bez gier wytrzymuje od 3 do 4 dni bo w nocy na 5 godzin jest wyłączany . Z tym że dla każdego normalne użytkowanie jest różne...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

No pewnie by tak było - 2 dni spokojnie bez wyłączania na noc i normalnym użytkowaniu.

 

Powiedz mi lepiej jaki teraz ROM na RN2 ZAINSTALOWAĆ ? Ten od AKUSA (bez FIX) wersja V.4 ? Czy zwykły oficjalny też już działa poprawnie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem ten od AKUSA ...już pisałem że telefon będzie jako nawigacja.Działał i działa ok jedynie dość długo się włącza i nie aktualizuje czegoś od androida....pisałem o tym na forum resztę aktualizacji robił i był komunikat że jest certyfikowanych ...to tyle ...pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fancik napisał:

Ja zostawiłem ten od AKUSA ...już pisałem że telefon będzie jako nawigacja.Działał i działa ok jedynie dość długo się włącza i nie aktualizuje czegoś od androida....pisałem o tym na forum resztę aktualizacji robił i był komunikat że jest certyfikowanych ...to tyle ...pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

No tak tylko który od AKUSA :) ? Z FIX czy ten V.4 ?

https://drive.google.com/drive/folders/0B66x5yoVngMdb09JNUx5ZmsxZDQ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...