Skocz do zawartości

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0


zonee

Rekomendowane odpowiedzi

Większego szpiega od Google i tego calego ich zbierania wszelakich danych chyba nie ma   ;) ja tylko z ciekawości pytam .Na tą chwilę to nie mogę Się doczekać wersji   Stable   8.2 od xiaomi eu ..., update ostatni to chyba 13 grudzień na androidhost

Więc jak widać nie jest Kate tu tak wspierane jak comiesięczne Kenzo  

Swoja droga co to jest donjakiego telefonu rom ????xiaomi.eu_multi_HMNoteW_V8.2.1.0.KHDCNDL_v8-4.4.zip

Redmi note w ?????

 

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 29.12.2016 o 17:50, fancik napisał:

Poza tym nic nie zrywa , nie wiesza się i w ogóle nic złego nie zauważyłem , więc co do baterii to już nie myślę tylko ładuję, gorzej że ostatnio coś dwa razy miałem jakiś nie kontakt i nie było ładowania ( ładowarki dwie) lub było ładowanie z przerwami. Może to wina ładowarek ale dwóch na raz ???

Obawiam się o stan styków na złączu do ładowania ....pożyjemy zobaczymy szkoda by było z takiego powodu zmieniać sprzęcik.

Najpierw sprawdź kable micro USB. Jeśli używałeś tego samego kabla w 2 ładowarkach na 100% to kabel a nie styki w telefonie.

U mnie pojawił się na nowym stable pewien problem. Po aktualizacji (TWRP) wszystko było OK aż do czasu jak zacząłem bawić się motywem. Po zmianie ikon, tapety itp na custom moja słuchawka zaszalała. Wyłączyła się kilka razy i zrestartowała i jak gdyby na nowo zainstalowała ROM (pojawił się pasek postępu po restarcie). Po tym wszystkim zniknął mi widget pogody (ten co można go obok zegara postawić) i nie jest już dostępny. Są tylko dwa widgety teraz. O co cho?

Edytowane przez radko75
dodatkowe informacje do wątku o stable ROM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

U mnie się wszystko wyjaśniło .......padła oryginalna ładowarka dodawana do telefonu.......teraz jest już OK  minęło sporo czasu i ani jednego problemu........

Używam teraz moim zdaniem bardzo dobrej ładowarki kupionej w Ikei.

Oby tak dalej czego....  wszystkim zwolennikom Xiaomi  życzę....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja j dopiero 2 dni na najnowszym stable (8.2.1.0) i odkąd zmieniłem motyw na domyślny nie mam z nim żadnych kłopotów i bateria lepiej trzyma (nieoryginalny Blue Star), już minęło 24h od ładowania a mam jeszcze 36%. Ściągnąć go możesz stąd, linki don ROM-ów w górnej listwie strony.

Edytowane przez radko75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie po zainstalowaniu 8.5.2.0 przez TWRP telefon złapał bootloop. Przechodziłem z poprzedniej wersji stable, po instalacji wipe dalvik. Co poszło nie tak? Czy może stara wersja TWRP (3.0) za to odpowiada?

Bootloop na logu miui. Bez problemu po wyjęciu baterii wszedłem w TWRP i spróbowałem odzyskać obraz systemu. Niby załadował ale teraz stoi na logu mi a pod spodem latają sobie 3 kropeczki nad napisem android. Jak z tego wybrnąć?

Edytowane przez radko75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radko75 napisał:

U mnie po zainstalowaniu 8.5.2.0 przez TWRP telefon złapał bootloop. Przechodziłem z poprzedniej wersji stable, po instalacji wipe dalvik. Co poszło nie tak? Czy może stara wersja TWRP (3.0) za to odpowiada?

Bootloop na logu miui. Bez problemu po wyjęciu baterii wszedłem w TWRP i spróbowałem odzyskać obraz systemu. Niby załadował ale teraz stoi na logu mi a pod spodem latają sobie 3 kropeczki nad napisem android. Jak z tego wybrnąć?

Spróbuj zainstalować innyROM a dopiero po tym odzyskać z backupu -----

 

ps. INSTALOWAŁEŚ - DIRTY FLASH CZY CLEAN ALL ZA WYJĄTKIEM SD

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fancik napisał:

Według mnie to nie jest Rom na nasz telefon... Brakuje w nazwie litery H czyli Hermes ale może coś się zmieniło... Wolę poczekać.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Panowie ROM właśnie został usunięty ze strony !!! OCB

https://www.androidfilehost.com/?fid=961840155545581277

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=185354

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fancik napisał:

To może dlatego nie znalazłem właściwego Romu tylko taki bez H w nazwie.... Tak jak pisałem nie się co spieszyć poczekajmy.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

ROM był i miał nazwę: xiaomi.eu_multi_HMNote2_V8.5.2.0.LHMCNED_v8-5.0.zip

 

Mam pobrany z wczoraj ale na szczęście nie miałem czasu zainstalować.

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radko75 napisał:

Wróciłem do poprzedniego ale musiałem potem przejść factory reset (stałe komunikaty błędów). Trochę czasu zjadło...

No to dobrze że chociaż udało się wrócić i odzyskać telefon - nie chciałem symulować problemu żeby znaleźć rozwiązanie bo dopiero co przechodziłem coś podobnego na XPERIA Z1 :P 2 dni roboty :P

Ale niezła wtopa od MIUI POLSKA i Xiaomi.eu :P z tym romem, dalej nie widzę poprawionego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fancik napisał:

witam

Wiadomość z ostatniej chwili ....jest już znowu najnowszy ROM stable do pobrania ...........HMNote2_V8.5.2.0.....

Miejmy nadzieję ,że ten będzie ok .........

Kto zainstalował i może potwierdzić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu ciągu liter z poprzedniej wersji ROMu, w google wyskakiwały wątki o Redmi Note 3, więc może coś z tym było nie tak.

Link do changelog'u nowej wersji: http://en.miui.com/thread-691624-1-1.html

Sporo poprawek w aplikacjach, poprawek drobnych błędów, usprawnienia w działaniu systemu i korzystania z zasobów CPU, ale brak info o zmianach w modułach łączności bezprzewodowej, czyli bluetooth pewnie po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fancik napisał:

Tylko to co proponujesz to China stable a nie Xiaomi Miui. Polska

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

No tak zmiany w chińskim stable a na tym bazuje Xiaomi.eu wraz z MIUI POLSKA  :) Chodzi pewnie o sam changelog w SAMEJ wersji 8.5 DLA RENO2 bez modyfikacji i spolszczenia chyba od Xiaomi.eu i MIUI POLSKA :)

http://en.miui.com/download-274.html#396

 

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że chyba mam najmniej do stracenia. Najbardziej podobał mi się tekst przy 99% instalacji "podziel się wrażeniami na miui Polska". Wszystko działa jak narazie. Siedzę na 8.5 i odzyskuje resztę danych...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znika. Nie wszystko jeszcze odzyskalem po ostatniej wpadce. Co do motywów, zawsze z nimi kłopot po aktualizacji. Ponadto potrafią zjadać baterię. Dlatego od dawna siedzę na standardowym miui i nie bawię się w malarza ogrodowego. ;-)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...