Jump to content

koko63

Użytkownicy
 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by koko63

 1. ? W sensie, że nie trzeba do tego Magiaka, świetnie. Kiedyś jeszcze na androidzie 9 można było zainstalować moduł Bluetooth, który rozszerzał możliwości kodeka SBC, jednak od andrda10+ nie da się tego zrobić. W Magisk Manager są dwa moduły Viper fx, żadnego z nich nie mogę zainstalować ani pobrać.O co chodzi?
 2. Po twoim pytaniu wszedłbym jeszcze raz w twrp i oznaczyłem tą opcję przy instalacji MagiskR. Potem, jak już wcześniej pisałem zainstalowałem magisk 21 z poziomu Magisk manager'a. Udało się, jednak nie od razu, kilka prób kilka restartów. Do tego okazuje się, że w zasobach magiska brak modułów o które mi chodziło, np: YouTube vanced.Na szczęście miałem paczki z tymi modułami ściągnięty na telefon z poprzednich instalacji jeszcze na Androidzie 9. Udało się zainstalować je po prostu z pliku. Trochę lepszy świat teraz. Dziękuję za zainteresowanie, pozdrawiam,dobrej nocy i radosnego świętowania.
 3. Pytanie dotyczy instalacji MagiskR.zip czy Magisk 21? MagiskR.zip instalowałem przez TWRP i tam jest, zdaje się wymuszony rwstart, no bo jak inaczej wrócę do systemu. Co do instalacji Magisk 21, to instalowałem z poziomu zainstalowanego w poprzednim kroku Magiska i dokonałem tego z wcześniej ściągniętego pliku na telefon.Po flashowaniu wyskoczyła komenda 'restaruj', którą pominąłem wychodząc gestem z aplikacji.
 4. Mi9t MIUI 12 30.10.20 Wgrałem MagiskR.zip przez TWRP, po czym TWRP automatycznie restartuje się do systemu i na pulpicie pojawia się Magisk Manager, zatem jak wgrać Magisk21 bez restartu TWRP? Po instalacji Magisk 21 przez Magisk Manager bez sugerowanego restartu otrzymuję coś takiego: Jeśli zrestsrtuję po wygraniu Magisk21 Magisk Manager nie odpowiada.
 5. koko63

  Magisk instalacja

  Mi9t, MIUI 12 22.10.20, how to???
 6. Na dragonie są jakieś , za przeproszeniem, jaja.Próbujac zamówić tam jest zalecana przeglądarka IE.Nie mogłem dokonać mego parczisu z firefoxa na Linuxie. Jaja, jaja, jaja.
 7. Tak, choć wolałbym kupić w Polsce, bo szybciej
 8. Pytanie podchwytliwo-druzgocące: Skąd wziąć oryginalny wyświetlacz Mi9t bez ramki? Zdecydowanie kupię oryginalny wyświetlacz Mi9t bez ramki.
 9. Ok.Której wersji Gcam użyć.Pytam, bo nigdy tego nie instalowałem, oraz czy równolegle będzie działać wersja stock?
 10. Tzn,po zainstalowaniu tego modułu są problemy ze stockiem?Czy tak?
 11. Energizer + BlueGo.Dodałem interia.pl do whitelist(tak dla testu) i nie wchodzi strona. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka Energized + BlueGo.Dodałem interia.pl do whitelist(tak dla testu, nie wchodzę tam ) i nie wchodzi strona Edyta: Czeba czytac, czytac! To do mnie:), ale również do innych. Po dodaniu do whitelist należy zrestartować urządzenie. Czuwaj!
 12. Ludziowie, ten Energizer z Blue działa dobrze jak dotąd.rawyolks, dziękuję, pomyślności w 2020. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 13. Czyli do instalacji w Magisku, jest w modułach, zatem nie trzeba przez TWRP. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 14. Dziękuję, czym wersja 30 różni się od tej 29 ze strony? Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 15. Panie fresku, dziękuję za odpowiedź.Pańska propozycja jest bardzo, ale to bardzo motywującą, jednak moje umiejętności i wiedzę w zakresie kombinowania w tej materii mogę śmiało określić ( z pewną dozą nieśmiałości oczywiście)jako zaawansowane w stopniu bardzo, ale to bardzo niezaawansowanym. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka PS Reklamy są obecne również w Taptalk, którego używam odpowiadając na pański post.
 16. Szanowny Panie fredku, wersja 22.12.2019 nie blokuje reklam w aplikacjach że sklepu play: Morecast, Remote for Samsung TV/Smart & WiFi direct. Czy tak ma być i mam się odczepić. Czy można coś z tym zrobić? Jeśli tak , chętnie poznam odpowiedź. Pozdrawiam świątecznie
 17. Dołączam do pytania. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 18. Jak z bateria w RN5? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 19. Mam teraz inne priorytety finansowe , dlatego to ciągnę.Zastanawialem się nad RN5pro i RN7 RN7pro Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 20. Jeśli zainstalujesz któryś z tych daj znać co i jak. Ja używam teraz ostatniego ROMu z miui polska.Samoczynne restarty, czasami 2 razy dziennie.Do tego nie mogę zainstalować aktualizacji android system web view, jednak ogólnie jest ok. Da się z tym żyć.Urzadzenie certyfikowane. Do tego Magisk i jest ok. ROM lineageos 14.1 i Magisk - na początku było ok potem jednak częste zawiechy i zwolnienie zniechęciły mnie do tego i wróciłem do miui Polska właśnie bo dodatki i brak reklam, mimo problemów jak wyżej Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 21. Może nasze telefony są zryte , przecież to to wyniki jedynie z dwóch egzemplarzy.
 22. Niniejszym. Telefon był podlaczony jednocześnie była odpalona transmisja przez bluetooth.
×
×
 • Create New...