Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.02.2017 o 08:12, Eduardo napisał:

Szybkie pytanie:

Czy korzystacie z Android Auto w Mi4C? Wczoraj to zainstalowałem i nie działa (chyba) tak jak powinno: symbol mikrofonu nie jest aktywny, nie rozpoznaje "Ok, Google". Coś trzeba mieć specjalnie ustawione? Podłączony zestaw słuchawkowy/bt?

Upewnij się, że masz połączenie BT z radiem. Ja mimo, że jeżdżę na kablu (AA na ekranie samochodu, Mi5) to i tak mam połączenie BT. Inna sprawa, że ostatnio nie działają mi rozmowy przez AA (tzn. działają, ale tylko czasami)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, galakty napisał:

@slimdick Instalowałeś? Jakieś wrażenia? Pewnie tylko w grach cokolwiek się zmieni.

Ktoś pytał po przejściu na 7.0 o ten vulkan api więc pewnie będzie mu to do czegoś potrzebne, mi do niczego. Zainstalowałem niby jest wsparcie dla vulkan api ale prawie wszędzie "false" :D Wrażenia są takie że uruchomiłem zrobiłem screena i tyle :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, slimdick napisał:

Ktoś pytał po przejściu na 7.0 o ten vulkan api więc pewnie będzie mu to do czegoś potrzebne, mi do niczego. Zainstalowałem niby jest wsparcie dla vulkan api ale prawie wszędzie "false" :D Wrażenia są takie że uruchomiłem zrobiłem screena i tyle :D 

:D

Na en.mui nie czytam bo tam jest ekhm ekhm, nie będę przeklinał. Myślałem że może zrobiłeś test 3D jakiś czy coś, na AMD taki Vulkan potrafił dać niezłego kopa do wydajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slimdick napisał:

Jeśli się to komuś przyda to sterowniki Adreno 430 OpenGL ES 3.2 z obsługą Vulkan API.

http://en.miui.com/thread-514594-1-1.html

 

275a019e1e285ecf4fd52421c480d25c.jpg0051e6dcfb1c46aced4beb20690e4a68.jpgb16c895ad888f473b416240cf0b13913.jpg650c26d09594ba1974ab6872076b096a.jpg

 

Wysłane z mojego Mi-4c

 

 

 

 

 

 

U mnie poszło w drugą stronę - przed instalką 72243 pkt. po zainstalowaniu sterowników 46810?

 

Edit. zrobiłem jeszcze 2 testy i teraz wyszło 66046 oraz 62351 pkt. czyli w cyferkach u mnie gorzej...

Edytowane przez r0bertt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, r0bertt napisał:

U mnie poszło w drugą stronę - przed instalką 72243 pkt. po zainstalowaniu sterowników 46810?

 

Edit. zrobiłem jeszcze 2 testy i teraz wyszło 66046 oraz 62351 pkt. czyli w cyferkach u mnie gorzej...

Już żałuje że umieściłem ten wpis :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, miklo napisał:

Jest lepiej znaczy?

Lepiej. Muszę poczekać kilka dni z wnioskami ostatecznymi, ale wczoraj przy lekkim użytkowaniu telefonu (głównie smsy, trochę aliexpress, raz poczta) przy 51% miałem 4h SoT, czyli łącznie 8h SoT... Na andku 5 miałem 6h SoT max.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się dziwię i trzeba poczekać, może wskaźnik % głupieje po przejściu na andka 7. Chociaż gołym okiem widzę różnicę, a wykres to potwierdza. 

Włączyli MPDECISION, więc inteligentnie wyłącza rdzenie itp itd. To może mieć wpływ na lepszą baterię, telefon jest również chłodniejszy. Tak czy siak 7.2.16 polecam, nawet jak ktoś nie ma zgody na odblokowanie – da się używać, nie ma błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będę musiał ;) Miałem tak teraz ze swoim. MiFlash w EDL i china dev 7.2.9 (bo taki wcześniej miałem na dysku), odblokowanie bootloadera, wrzuciłem TWRP 3.0.3 Andropa i... system nie wstał :D I tak miałem od razu wrzucać RR, więc luz, ale coś poszło nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, galakty napisał:
Lepiej. Muszę poczekać kilka dni z wnioskami ostatecznymi, ale wczoraj przy lekkim użytkowaniu telefonu (głównie smsy, trochę aliexpress, raz poczta) przy 51% miałem 4h SoT, czyli łącznie 8h SoT... Na andku 5 miałem 6h SoT max.


To i tak gratulacje. Ja niezależnie od Androida i ROMu mam maks 2,5h SOT

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 

Edytowane przez Antyhaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, galakty napisał:

Ta kostka to chyba na każdym tel tnie.

Nie.. zawsze używam "kostki", nie tnie na Mi2s, nie tnie na Redmi 1 Note, nie tnie na 3s, nie tnie na mi4c (ale wciąż z Antkiem 5)... Uwielbiam kostkę :)

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...