Jump to content

wulfel

Użytkownicy
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wulfel last won the day on March 10 2018

wulfel had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sanok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wulfel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

28

Reputation

 1. Cześć, jestem na Nohonie od pół roku i nie widzę różnicy do oryginału a co do szybkiego ładowania to baterie wymieniłem po dwa i pół roku użytkowania na ładowarce i kablu z zestawu więc nie masz się czego bać. Nohon kupiony na AliExpress. Pozdrawiam
 2. Witam koledzy, może ktoś mnie naprowadzi bo nie jestem w tej dziedzinie dobry. Próbuję zainstalować program do obróbki video na Win 10 i żaden nie widzi plików video, jeden pokazał tylko ścieżkę audio. Odtwarzanie filmów(program VLC) nie stwarza problemów więc rozumiem że kodeki są zainstalowane ale po zainstalowaniu programu do obróbki pliki nie są widoczne, może w ustawieniach komputera coś mam źle ustawione ? Potrzebuję czasem przyciąć film może ktoś mnie naprowadzi o co chodzi. Pozdrawiam przedświątecznie. Można usunąć.
 3. Spokojnie można polecać ten zamiennik, jeśli ktoś planuje wymianę baterii można zamówić i spokojnie czekać na dostawę. Komplet zawiera potrzebne narzędzia do wymiany jeśli ktoś chce to zrobić sam, na stronie aukcji był też film jak to zrobić. Używam jej od dwóch tygodni i nie widzę różnicy do oryginału, przez noc strata wynosi 2-3 % czasem 0 więc jest podobnie jak na oryginalnej (room 8.8.9 eu).
 4. wulfel

  MIUI 8.8.9

  Wiem że są inne opcje ale jak się człowiek przyzwyczai ...... Poradziłem sobie jak koledzy ale komu to przeszkadzało.
 5. wulfel

  MIUI 8.8.9

  Co się stało z kontem Exchange w naszej poczcie, potrzebuje do poczty firmowej, wróci ? czy tylko ja mam z tym problem. Mi4c
 6. wulfel

  MIUI 8.8.9

  Potwierdzam na mi4c, jeśli taki stan rzeczy się utrzyma to będę się bał dalej aktualizować żeby coś nie spieprzyli, protestuje kilka dni i napiszę jak to wygląda.
 7. wulfel

  MIUI 8.7.19

  Z przyzwyczajenia piszę kontakty bez polskich znakow, jeszcze niedawno gdzieś mi przeleciało w postach że ktoś miał z tym problem.
 8. wulfel

  MIUI 8.7.19

  Od kiedy pamiętam nigdy nie używało się polskich znaków bo był problem.
 9. @SLiM Rzeczywiście musiałem to zmienić, muszę protestować w wolnej chwili czy wszystko dziala.
 10. Zainstalowałem to co podane w pierwszym poście, dzisiaj zrobiłem to na spokojnie i działa tylko jak wspomniałem brak widżetu zamykania ekranu.
 11. Tak do tej pory robiłem ale z ostatnimi wydaniami było różnie więc się przyglądam.
 12. Dzięki za zainteresowanie, mam wersję 8.3.29 rozwojowa (tylko takie instaluję) w aplikacji "pobrane" zamiast trzech kropek mam "i" w kółeczku i nie ma opcji zmiany sposobu pobierania. Czytałem opis z poradnika widocznie coś zmienili albo się coś pokrzaczyło, przyzwyczaiłem się do tego w miui że dzisiaj działa ale jutro niekoniecznie Zostawmy to na razie, ta opcja nie jest mi koniecznie potrzebna.
 13. Też tak myślałem ale nic z tego, jest zaznaczone "w dowolnym momencie" i dalej chce wifi.
 14. Cześć. Może ktoś mnie naprowadzi bo już się poddałem, gdzie można wyłączyć instalację aplikacji ze sklepu "tylko przez wifi". Mi4c
×
×
 • Create New...