Skocz do zawartości

POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie płatność działa bez problemu.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

U mnie działała bez problemu póki korzystalem z Google Pay, ale go wywaliłem (na ile się dało) i jako domyślna do płatności NFC ustawilem apke ING, która mam jako domyślna, problem jest taki że po 1-2 dniach mimo ustawienia ING system chce płacić portfelem Google., po prostu domyślne ustawienie jest skopane bo wymusza korzystanie z apki googla. Mam głęboka nadzieję że naprawią to w 14.0.2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robiłem, resety, twrp, instalka na czysto, nic nie pomogło jeszcze gorzej bo od czasu 14.0.1.0 jest mega żarcie baterii,ładowanie 2-3 razy dziennie gdzie na MIUI 13 mi wystarczało na 2 dni. Jak dla mnie to najgorszy rom, jest kupa problemów których wcześniej nie miałem, dlatego żywię głęboką i jedyną nadzieję że nowy soft naprawi tamte wpadki, Chociaż już nie policzę ile zgłoszeń wysłałem do xiaomi, ani jednej odpowiedzi więc jeśli się coś nie zmieni to pożegnam się z tą firmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Xiaomi wyda globala V14.0.2.0... (nie budujemy na bazie EEA, tylko zwykłego Globala)
Osz kurcze to nie wiedziałem że poza globalem i xiaomi.eu jeszcze jakiś trzeci MIUI. Czyli na xiaomi.eu V14.0.2.0 raczej nie ma co szybko liczyć,? Bardziej kwestia tygodni czy raczej miesięcy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wam powiem, że ten poco to jest tragiczny telefon, wieczny problem, nic więcej.
Bez obrazy, może nie potrafisz obsłużyć romu. Ja nie i moja żona, mamy 2, nie mamy najmniejszych problemów. A najmłodszy nie jestem, 50 minęła.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam telefon jest ok, natomiast niektóre wersje rom to dramat, same problemy.Zależy kto jakiego używa to albo ma problemy albo nie. Ja nie miałem żadnych dopóki nie zrobiłem aktualizacji do android 13( xiaomi.Eu) więc brednie o nie umiejętności obsługi to trochę jak kulą w płot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam telefon jest ok, natomiast niektóre wersje rom to dramat, same problemy.Zależy kto jakiego używa to albo ma problemy albo nie. Ja nie miałem żadnych dopóki nie zrobiłem aktualizacji do android 13( xiaomi.Eu) więc brednie o nie umiejętności obsługi to trochę jak kulą w płot


Oceniał telefon, nie wersję oprogramowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zeno55 napisał(a):

Sam telefon jest ok, natomiast niektóre wersje rom to dramat, same problemy.Zależy kto jakiego używa to albo ma problemy albo nie. Ja nie miałem żadnych dopóki nie zrobiłem aktualizacji do android 13( xiaomi.Eu) więc brednie o nie umiejętności obsługi to trochę jak kulą w płot
 

To po co robiłeś aktualizację. Ja trzymam system bez modów - oryginalny jaki był na słuchawce w momencie zakupu telefonu. Obecnie jest na nim andek 13 i miui 14 i kompletnie nie widzę sensu w zmienianiu softa - bo w jakim celu. Chodziło mi po głowie wgranie xiaomi.eu ale stwierdzilem ze do niczego nie jest mi to potrzebne. 

A jeśli już kiedyś mnie najdzie na to ochota - to najpierw sprawdzę / poczytam jak działają, jak się zachowują jakie problemy mogą stwarzać - zamiast instalowania na pałę. I później narzekania. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co robiłeś aktualizację. Ja trzymam system bez modów - oryginalny jaki był na słuchawce w momencie zakupu telefonu. Obecnie jest na nim andek 13 i miui 14 i kompletnie nie widzę sensu w zmienianiu softa - bo w jakim celu. Chodziło mi po głowie wgranie xiaomi.eu ale stwierdzilem ze do niczego nie jest mi to potrzebne. 

A jeśli już kiedyś mnie najdzie na to ochota - to najpierw sprawdzę / poczytam jak działają, jak się zachowują jakie problemy mogą stwarzać - zamiast instalowania na pałę. I później narzekania. 
Słuchaj. Mam ten telefon 2 lata i śmigał prawie przez cały ten okres bez problemów mimo że przez 1.5 roku miałem root i inne rzeczy. Od początku mam też xiaomi.eu bo tak mi pasowalo m. in. natywne nagrywanie które dla mnie jest rzeczą niezbędna w telefonie. Problemy sprawia ostatnia aktualizacja, po co aktualizuje? Głupie pytanie. Po to wyczyściłem tel do zera i instalowałem na czysto bez roota żeby mieć aktualizacje na bieżąco, coraz więcej aplikacji sprawdza aktualizacje zabezpieczeń i bez nich się nie uruchomi. Nie jestem też Maciejem wróżbitą żeby wiedzieć że akurat dana aktualizacja (a przez 2 lata było ich trochę) tym razem skopie mi telefon
Oceniał telefon, nie wersję oprogramowania.
Jakbyś nie zauważył to na telefon składa się HW i FW, obie rzeczy są równie istotne, a problemy sprawia w tym modelu jedynie oprogramowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2023 o 10:52, mietek440 napisał:

Bez obrazy, może nie potrafisz obsłużyć romu. Ja nie i moja żona, mamy 2, nie mamy najmniejszych problemów. A najmłodszy nie jestem, 50 minęła.

Siedzę w szpitalu z dzieckiem nie ma zasięgu, każdy inny korzysta z telefonu a u mnie krzyżyk na zasięgu, gram w jakąś grę to zacina telefon że ciężko grać, korzystam z internetu to co chwilę przycina się dotyk i dziwne różne rzeczy się wciskają, trzeba zresetować telefon o ile dotyk pozwoli, volte świeci się przy zasięgu a jak dzwonię to i tak zmienia się na h+, cały czas jakieś problemy, może taki telefon się trafił bo ponoć była jakaś wadliwa partia no ale mój jest mega nieudany 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mietek440 napisał:

To może być problem zasięgu sieci. Wcześniej miałem orange, stracili dostęp do części nadajników to wewnątrz domu sprzątał działać internet mobilny, z dnia na dzień. Ich tłumaczenie nie zapewniają wszędzie zasięgu.

A teraz jaką masz sieć? Bo właśnie też mam w Orange, miałem w premium mobile ( plus ) i też było bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to czy wpierw muszę pobrać 13 tkę bo nie pobiorę 14tki ? Na obu regionach pokazuje mi możliwy tylko MIUI 13 ,dlaczego nie pokazuje odrazu 14 ?
Zainstaluj z linka poprzez trwp, nie musisz mieć wszystkich po kolei. Na starocia 14 możesz zainstalować jeżeli została wydana do tego modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mietek440 napisał(a):
Godzinę temu, mopsik napisał(a):

 

Zainstaluj z linka poprzez trwp.

On ma oficjalnego globala bez twrp. OTA moze wymagać najpierw instalację 13 i dopiero potem 14. Może ręcznie można by było wymusić od razu 14, ale wątpię czy by poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to czy wpierw muszę pobrać 13 tkę bo nie pobiorę 14tki ? Na obu regionach pokazuje mi możliwy tylko MIUI 13 ,dlaczego nie pokazuje odrazu 14 ?
Duże aktualizacje trzeba robić po kolei, bo one pośrednio robią bazę na kolejną dużą aktualizację.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, k232 napisał(a):

Co Wy macie z tymi regionami.. ja mam region polska , aktualizację do miui 14.0.1 dostałem końcem lutego ale napisane było że zabezpieczenia tylko do grudnia 2022 , miałem screena ale skasowałem 😁

To ja mam 14.0.1 na regionie PL i zabezpieczenia marzec 2023. A na drugim na regionie Szwajcaria mam 14.0.2 i zabezpieczenia tak samo - marzec 2023 :) 

1683371719862.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...