Jump to content

mietek440

Użytkownicy
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mietek440

 1. Spróbuj inny rom. Ja mam starszy 12.5.9, wszystko jest ok.
 2. Czy jest dostępna dostępna jakaś instrukcja po polsku rotowania poco x3 pro ? Widziałem w obcych językach lecz nie ogarniam .
 3. Mam dwa poco x3 pro, na jednym z nich mam global 12.5.4. Szybkie ładowanie działa. Spróbuj na innym kablu lub ładowarce.
 4. No właśnie tak myślałem wiedzieć że ten dym to efekt specjalne.
 5. No nie, nie wiedziałem do czego służy. I nic więcej.
 6. Nieznana funkcja poco x3 pro, może ktoś napisać do czego służy?
 7. Nie mogłem edytować. Tryb asystenta można wyłączyć, chodzi mi o wyszukiwarka w pasku wyszukiwania, można tylko wybrać, nie można wyłączyć. Nieaktualne, chyba to już starość. [emoji28]
 8. Dzięki Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka Nie ma możliwości odznaczenia. Nie piszemy postów jeden po drugim w tak krótkim odstępie czasu. Połączono //KS
 9. Dzięki, jeszcze jakbyś mógł przypomnieć gdzie to jest bo nie mogę znaleźć 🙄.
 10. Czy można całkowicie wyłączyć pasek wyszukiwania? Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 11. Niestety bez zmian . Wcześniej próbowałem się wylogować na karcie żony która jest przypisana do tego konta jak i na mojej . Telefon był odblokowywany na mojej karcie . Problem rozwiązany poprzez usunięcie wszystkiego włącznie z systemem poprzez trwp . Temat do zamknięcia .
 12. Telefon nowy na gwarancji , bootloader odblokowany , zainstalowane Miui polska . Wymieniając kartę sim zapomniałem się wylogować z konta xiaomi i przez pomyłkę włożyłem kartę z numerem żony . Zawartość zakładki konto xiaomi można przeglądać . Próbowałem wylogować , się zmienić hasło , usunąć konto . Przy próbie wylogowania na którejkolwiek karcie wyrzuca błąd . Poprzez aplikację w telefonie usunąłem konto , widać okno z miejscem na dane do zalogowania . Jednak jak ponownie wchodzę w zakładkę ustawienia widzę że w dalszym ciągu jestem zalogowany . Konto istnieje sprawdzałem poprzez www . Jakieś rady ?Podlega to pod naprawę gwarancyjną ? Brakuje już mi pomysłów .
 13. Zainstalowane TWRP 3.6.0_11-0-vayu-TeamWin . Wersja Miui 12.5.5 Działa chyba wszystko oprócz nagrywania rozmów - zależy mi na tym . W jaki sposób zmienić twrp na starsze . Dawno to robiłem , zapomniałem jak to się robi , dzięki za pomoc .
 14. Wydaje mi się że brak partycji. Mógłby ktoś pomóc?
 15. Robiłem wg starego opisu majterpirzu, zaznaczyłem przed instalacją romu A po instalacji romu Mógłbyś pomóc ?
 16. Bootloader odblokowany. Twrp zainstalowane. Miuipolska zainstalowało się z błędami. Telefon restartuje się do twrp. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...