Lukas84

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Lukas84

 • Rank
  Użytkownik
 1. Pewnie coś w aplikacji zrypali... trzeba poczekac chyba na kolejną może naprawią albo się obudzą że psują coś co było dobre. Tyle dobrze że nie wcisnęli aktualki firmware do samej opaski i nie popsuli czegoś więcej.
 2. Spotkał się ktoś z problemem że opaska nie monitoruje snu ?? Wpadła mi chyba wczoraj albo w piątek aktualizacja samej apki mi fit - od tego czasu, już drugi dzień brak monitorowania snu.
 3. Nic się nei pogorszyło. Wyłączony pomiar tętna - bo nie potrzebuję , cały czas BT z telefonem - 30 dni z hakiem. Nic ci nie poprawią. Żadne kolory się "nie zmieniają pod kątem" tylko czytelność wyświetlacza w słońcu etc etd. Jak to bywa z każdym wyświetlaczem.
 4. Mi się na andku właśnie aktualizuje. Mam tylko nadzieję ze nic nie zrypali znowu. Do tej pory - około 2% / dzień zuzycia baterii. 59% ciagle - ostatnie ładowanie 19 dni temu. Z łącznością - bez problemu. Mam nadzieję że tak zostanie i zostało.
 5. Właśnie dzisiaj poszła kolejna aktualizacja, mifit i firmware do wersji 1.0.9.42 - zniknął problem z ciągłym rozłączaniem opaski, i drenowaniem baterii. Opaska w końcu jes ciagle podłaczona, mifit nie gubi jej, mogę swobodnie łazić po domu i zostawić telefon gdzie popadnie.
 6. to jest po aktualizacji. 3 sztuka wymieniana na gwarancji i zrypany soft + zrypana apka.
 7. Mnie tak samo, to jest jakas porażka. Poza tym ponoć strasznie drenuje baterię w porównaniu do mi fit, jak samego band atak telefonu. Kombinuje dalej, szukam jakiejś apki która może bez roota pozwoli mi się w coś zagłębić ale raczej nic sie nie da zrobić bo to kwestia tylko apki i możliwe ze firmware. Może coś mi jeszcze do głowy wpadnie, zobaczymy.
 8. Pożyjemy, zobaczymy, zobaczę jak to będzie wyglądało dalej, jeśli dalej będą takie cyrki to spróbuje jeszcze z inną apką, Notify czy coś w ten deseń, ale te apki kompletnie mi nie leżą. A też co chwila robić update / downgrade to nie ma sensu. Będe dalej kombinował.
 9. No cóż, jak na razie - 1 update, teraz kolejny. Idziemy dalej. Zobaczymy. Mam nadzieję tylko ze nie zrypie do jakieś dziwnej wersji albo przypadkiem ne wepcha czegoś czego nei powinno. Jedyne co mogę zauważyć to to - że aktualizuje znacznie szybciej niż mi fit. No i tu jest problem - zrobiło downgrade do versji 1.0.5.40 i to w wersji angielskiej , działać działa ale nie ma szans z tym firmware.
 10. Nio własnie odpaliłem i robi mi upgrade firmware. Zobaczymy do jakiej wersji. Czy downgrade czy do tej samej haha Badź co bądź za jakiś czas - dam Ci znać czy jest lepiej czy gorzej.
 11. a juz próbuję, zaraz zobaczę. Nie wiedziałem nawet że mżna to tez podpiąć pod mi banda. Nie wiem jak bedzie to wyglądało z przysłżymi aktualkami mi band ale już instaluje i przetestuje. Dzieki za podpowiedź, dam znać czy coś się zmieniło.
 12. Tylko apka mi fit. Nic innego nie mam. Wszystko było wybornie wręcz do momentu aż wczoraj nie wepchało mi aktualki samej apki i aktualki firmware. Nie wiem, poczekam, zobacze, ale coś mi tu śmierdzi i to ostro. Próbowałem nawet zrobić nowy czysty profil Mi fit... no i ciagle to samo. Powiadomienia nie przychodza... co chwile rozłączone. Tak to wyglądało 3 dni temu, przed aktualizacją, obecnie - mi fit ciagle rozłącza i lączy na nowo i już zdrenowało chyba 15 % baterii przez to. Szukam dalej, bo nie daje mi to spokoju.
 13. resetowałem go nawet do fabrycznych. Napisałem że robiłem juz chyba wszystko, ciągle jest tak samo. Albo aktualka apki coś zepsuła albo pojęcia nie mam co się dzieje.
 14. Powiem wam ze masakra. Weszła mi dzisiaj aktualizacja jak apki Mifit, tak firmware opaski 1.0.9.34 i nie dość że nie przychodzą mi powiadomienia, to jeszcze żeby zabawniej było apka co chwile traci połączenie. wszystko było wyśmienicie do momentu dzisiejszej aktualizacji. Robiłem już wszystko co sie dało, reset do fabryka, wywalanie apki , wszystko na nowo od zera... nie mam pojecia jak to ugryźć. Kompletnie.