Jump to content

Lukas84

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lukas84's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Pytanie jaką kto ma sieć jest bez sensu, przecież to zależy od lokalizacji. Nie jest bezsensu. Wręcz przeciwnie. Operatorzy lubią kręcić wałki. Jak sieci macierzyste tak "pochodne" pokroju plush, mobile vikings etc etd. Mieszkam w dużym mieście, nadajników pełno a jak przyjdzie co do czego to ograniczają ci wszystko albo nawet w przypadku wynalazków pochodnych nie maja pojęcia że sieć macierzysta im ogranicza Wiec sporo taka informacja może pomóc. Sam używam simki z Mobile Vikings dla przykładu. Nadają po Play. I co - i przychodzą weekendy, święta - albo w moim regionie jest zbyt duży ruch w sensie turystyka etc i już net praktycznie potrafi nie działać, jest ograniczony od piątku do poniedziałku bardzo często... bo albo tłumaczą to przeciążeniem sieci w regionie, albo twierdzą że nic się nie dzieje - gdzie już na simce z playa potrafi to wyglądać albo normalnie albo tak samo. Więc taka informacja może dużo zmienić.
 2. To ja mam 14.0.1 na regionie PL i zabezpieczenia marzec 2023. A na drugim na regionie Szwajcaria mam 14.0.2 i zabezpieczenia tak samo - marzec 2023
 3. To po co robiłeś aktualizację. Ja trzymam system bez modów - oryginalny jaki był na słuchawce w momencie zakupu telefonu. Obecnie jest na nim andek 13 i miui 14 i kompletnie nie widzę sensu w zmienianiu softa - bo w jakim celu. Chodziło mi po głowie wgranie xiaomi.eu ale stwierdzilem ze do niczego nie jest mi to potrzebne. A jeśli już kiedyś mnie najdzie na to ochota - to najpierw sprawdzę / poczytam jak działają, jak się zachowują jakie problemy mogą stwarzać - zamiast instalowania na pałę. I później narzekania.
 4. Nie chcąc zakładać kolejnego tematu podbiję ten. Czy pojawiło się coś nowego - lepszego niż wersja od Parrota ?? Jakieś "nowości" w kwestii Gcam do Poco x3 pro ?? Dajcie znać , ewentualnie jaką inną wersje która obsłuży wszystkie aparaty etc. Z góry dzięki
 5. U mnie na regionie polska 13.0.6.0 poszło już jakiś czas temu a dzisiaj już ciągnie 14 i andka 13 . Bez żadnych kombinowań.
 6. Po aktualizacji MIUI do 13.0.1.0 SJUEUXM nie działa dioda powiadomień. Świeci się przy ładowaniu, w diagnostyce działa bez problemu ale już przy powiadomieniach jest różnie. Z reguły jej nie ma mimo że wszędzie gdzie się da jest włączona. Ktoś może potwierdzić czy to bug tej wersji MIUI czy może coś innego ?? Technicznie na pewno działa.
 7. RAczej chyba każdy to ma i u kazdego sie pojawia - jesli masz globala.
 8. Dzięki za podpowiedź, ale niestety to też nie działa. Robi to samo co apka "uruchamiacz aktywności" opisany tutaj gdzieś, więc w przypadku tego bubla - nie da się. No cóz, trzeba z tym żyć jakoś najwidoczniej. Powywalałem wszystkie uprawnienia, wszystko... i tyle. Moóże kwestia miui 13, może czegoś innego... Na szczęście nie sypie powiadomieniami jak inne apki w stylu "Włącz odnajdywanie urządzenia" - nie mam zamiaru, telefon służy jako 'domowy', włącz coś tam, utwórz kopię w chmurze.. pojecia nei mam jak się tego pozbyć.
 9. Witajcie. Krótko i zwięźle. Poco X3 Pro. Miui 13 . Jest jakiś sposób na wyłączenie tej badziewnej Cyfrowej równowagi ?? Da się tego pozbyć w jakiś nieinwazyjny sposób - bez grzebania w roomie etc ?? Poradniki na odinstalowanie nie działają - nie ma opcji wyłącz.
 10. po zmianie na szwajcarię od razu łapie aktualkę na 13.0.1.0 SJUEUXM
 11. Pełno bugów ponoć , i bardzo możliwe że dlatego nie ma. W sumie ja utknąłem na 12.5.5 jak "tony" ludzi w całym EU , ale wole tak niż się później męczyć. Znajomy miał tez na chwilę "widoczną", ale znikła bo nie zdążył więc pewnie wycofali / wstrzymali jak na razie. A nic poza globalem nie jest mi potrzebne więc cierpliwie czekam.
 12. U mnie na razie pusto. A nie chcę wymuszać jak na razie, bo różnie słyszałem że jakieś przegrzewania , lagi i tym podobne się wydarzają. Nie wiem czy ktoś może potwierdzić - zanegować... jestem laikiem w tych kwestiach... nie bardzo mam potrzebę na siłę grzebać bo to co jest mi wystarcza.
 13. Kup starter z innej sieci i sprawdź. Play to play, zależy gdzie mieszkasz. Przez ostatnie dwa miesiące jeśli chodzi o lte i prędkość internetu wszystko u mnie działało jak w bajce. A mieszkam na wsi. Nie było żadnych problemów, szło super bez problemu. Lte+ etc. Od jakiegoś tygodnia - Internet praktycznie ni edziała. Zasięg niby full, wszystkie kreski pokazuje a prędkość spadła do... 10kb... działa jak mu się chce. Jeden dzień podziała, na następny już nawet poczta nie dochodzi. Moja sieć też idzie po nadajnikach Playa. Więc to może nie być problem z samą słuchawką a po prostu z badziewnym Playem. Przekładałem nawet sim'a do innych telefonów, i w każdym jest to samo więc w moim przypadku wykluczyłem problem z samym telefonem.
 14. Wyskoczyła mi dzisiaj aktualizacja MIUI , nie wiem czy ktoś już sprawdzał / testował czy instalować czy nie .
 15. No niestety w drenażu baterii. Nie sugeruj się czasem od ostatniego ładowania - telefon specjalnie leży praktycznie nie używany właśnie po to.
×
×
 • Create New...