Skocz do zawartości

MIUI 9.7.11


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdzie znaleźć opcję aby po wybraniu czegokolwiek z górnego rozwijanego menu zamykało się ono samoczynnie? Obecna aktualizacja coś namieszała, w poprzedniej było OK.

Był kiedyś taki przełącznik w ustawieniach, teraz zniknął lub nie mogę go znaleźć :x

screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie działać w tym tygodniu, na 9.7.15 jest już OK.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

A z tym Mi8?
Muszę coś zrobić bo narzeczona mi, już rzuca lekki sygnały niezadowolenia w kwestii tego, że namowilem ja na aktualizację...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie - jest OK na 9.7.15. Na 9.7.11 możesz spróbować wyłączyć nakładki HW w opcjach programisty tak jak napisałem w pierwszym poście, jak to nie zatrybi, to się cofnij na 9.6.27 i czekaj na 9.7.18.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu błąd z internetem mobilnym. Tak jakby się zawieszał. Działa po jakimś czasie bardzo słabo, albo w ogóle. Dopiero wyłączenie/włączenie na nowo powoduje powrót do normalności.
Ktoś coś?
Na swoim mi9 zauważyłem to samo. Internet działa jakiś czas bardzo dobrze po pewnym czasie zwalnia a później nie działa w ogóle. mam dwie karty SIM i co pół godziny przełączam internet i jakoś idzie korzystać.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, michalm83 napisał:

Na swoim mi9 zauważyłem to samo. Internet działa jakiś czas bardzo dobrze po pewnym czasie zwalnia a później nie działa w ogóle. mam dwie karty SIM i co pół godziny przełączam internet i jakoś idzie korzystać.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie o to mi chodzi, żeby nie przełączać co pół godziny, to trochę uciążliwe jednak.

Nie ma na to sposobu? Dodam, że problem występuje już od kilku aktualizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mrosi napisał:

Nie wiem co namieszałem, ale z Magiskiem płatności działają.

Nooo... Brawo :)

Też się z tym namęczyłem. 

Ale witam w końcu po jasnej stronie :)

Na razie nawet zostałem jakieś 2 romy wstecz.

Bo póki co wszystko działa. Bateria jest ok.

I do jakichś większych zmian w romie niczego nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualny ROM. Na poprzednim zamieszałem z płatnościami. Po aktualizacji... nadal działają.
No cóż...



U mnie działają od przejścia na xiaomi.eu, tj. od jakiś 4 tygodni bez żadnego problemu

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muzyk napisał:

No cóż...

Żeby było jasne. Robiłem kilkanaście razy te same operacje. Przerzucałem się pomiędzy globalem a Eu i nie działały. Dlaczego tym razem zaskoczyło? Nie wiem...

Nie mniej, działają. Dzisiaj robiłem kilka razy zakupy, na różnych kartach podpiętych do Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...