Jump to content

ketesch

Użytkownicy
 • Posts

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ketesch

 1. Po aktualizacji, z systemowego klienta poczty wywaliło mi konta mailowe . Brak nowych opcji odnośnie baterii (POCO F3), pomimo wyczyszczenia danych aplikacji, jest albo nie jest dla tego modelu , poczekamy zobaczymy. Reszta działa bez zarzutu.
 2. Problem z ciemnym motywem nadal występuje.
 3. Coś stało się z ciemnym motywem, mam ustawiony globalnie ciemny motyw, po aktualizacji wywaliło mi go min. z aplikacji lublin112, SimplePro, Messenger Lite, otomoto. Pomimo ustawienia dla tych wszystkich aplikacji ciemnego motywu, jedynie w opcjach SimplePro po zmianie na "Amoled dark" dało spodziewany efekt. W pozostałych wymienionych aplikacjach brak ciemnego motywu.
 4. @Kacper Skrzypek Thnx za naprawienie aplikacji sms. Całkiem udana aktualizacja.
 5. @mars28 Tu coś nieco na ww. problem.
 6. Problem z usuwaniem sms'ów i przerzucaniem na koniec listy nadal istnieje.
 7. Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, ale nie mogę wysłać sms'a na numer, którego nie mam w kontaktach, tylko u mnie ten bug czy ktoś spotkał się z tym problemem?
 8. Żadna ikona co prawda mi nie zniknęła, ale bez usunięcia ww. katalogu nie idzie zrobić backup'u w TWRP (error 255), po wykonaniu kopii katalog /data/extm ponownie się pojawia.(Poco F3 8/256).
 9. Zrobiłem update na POCO F3, wydaje się iż jest OK, małe pytanko odnośnie notatnika, czy nie dałoby rady zmniejszyć akapitów między wierszami? Kilka linijek tekstu a zajmują całą stronę.
 10. Z lekkim biciem serca zrobiłem ten update na POCO F3 , poszło tak jak napisał @Kacper Skrzypek, trochę dłużej uruchamiał się system niż po aktualizacji poprzez fastboot, ale działa. Twrp pozostało, można do niego wejść normalnie poprzez rozszerzone menu zasilania lub kombinacją klawiszy. Szacun dla ekipy .
 11. Na PocoF3 wydaje mi się, że wszystko działa OK.
 12. Zobacz to: https://xiaomi.eu/community/threads/20-11-5.58232/post-571312
 13. Mi8: potwierdzam: wersja 20.9.4_v12-10 naprawiła problem z aktualizacją Avasta i APN'ami.
 14. Avast nie aktualizuje bazy antywirusa, AVL przeszło bez problemu.
 15. Gdy chcę dodać nowy wywala błąd jak u Ciebie, gdy chcę edytować istniejący przerzuca mnie na ekran wstecz.
 16. Faktycznie coś jest nie tak, u mnie to samo. Szkoda że to ostatni update dla Mi8
 17. Ustawienia/Dodatkowe ustawienia/Skróty gestów/Częściowy zrzut ekranu/Dotknij i przytrzymaj Wyłącz i włącz, u mnie zadziałało.
 18. Faktycznie pomimo zaznaczonej opcji zrzut nie działał, wystarczyło odznaczyć i ponownie zaznaczyć i działa. Thnx @Orjon
 19. Przestał działać zrzut ekranu wybranego fragmentu (3 palce trzymane na ekranie nie wywołują aplikacji do wyboru obszaru do wykonania zrzutu). Mi8
 20. Płaciłem dziś kilka razy i zero problemów (Mi8).
 21. Z androidfilehost poszło bez problemu. Na Mi8 działa bez problemów.
 22. Miałem to samo (Mi8), ale po jakimś czasie zniknęła.
 23. @mrosi, @rock'n'rolla, @Lovelas1988 dzięki, teraz działa 100/100 ! Mała rzecz a cieszy
 24. Nic z tego, zmiana gestu nic nie daje, jak nie działało tak nadal nie działa. Do szczęścia to nie potrzebne, ale jak już jest taki dodatek to powinien działać.
 25. Działa komuś ten nowy zrzut ekranu? Ja na Mi8 za chiny nie mogę tego zrobić.
×
×
 • Create New...