Jump to content

ketesch

Użytkownicy
 • Posts

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ketesch last won the day on May 31 2020

ketesch had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCOF3/11Pro

Recent Profile Visitors

1,582 profile views

ketesch's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • One Year In

Recent Badges

41

Reputation

 1. Na PocoF3 i Mi 11 Pro wszystko poszło bezproblemowo.
 2. Z OK Google nie korzystam, wyczyściłem dane aplikacji, w której był problem i przycinki ustąpiły, mam nadzieję że na dobre.
 3. Reupload nie pomógł, nadal są przycinki.
 4. Coś jest nie tak z romem do PocoF3, np. grając w Darta mam co kilka sekund lagi, doświadczyłem też po raz pierwszy spontaniczny reset, na xiaomi.eu ludzie też zgłaszają problemy z lagowaniem w różnych aplikacjach.
 5. Zrobiłem update na PocoF3 do wersji 22.2.19, nie widzę różnic. Edit: a jednak są nowości, nowy styl Centrum Funkcji, można dodawać widżety. CHANGELOG 22.2.19 System Fix - Certain third-party apps were not working correctly Settings Fix - Custom variable fonts were not listed in Font settings
 6. A to niespodzianka, cóż kolejna fajna funkcjonalność usunięta z niewiadomych powodów.
 7. Czysta instalacja na POCOF3, w opcjach ciemnego motywu nie mam żadnej aplikacji , pierwszy raz mam coś takiego, spotkał się ktoś z czymś takim? Pomysł na rozwiązanie?
 8. Nadal nie działa opcja zwiń po dotknięciu w centrum kontroli.
 9. O jakie ikonki Ci chodzi? Edycji mp3 nie robię, więc trudno powiedzieć.
 10. Działa SMS, lupka w Asystencie, poprawki zabezpieczeń z 05.10.2021, reszta po staremu.
 11. Przycisk Home zawsze przenosił do Pulpitu głównego z każdego ekranu, jestem na 100% pewien, że na Poco F3 z A11 też tak działało.
 12. @Kacper Skrzypek Sorry, chodziło o Asystenta MIUI, na dole po prawej jest lupka, która nie działa.
 13. Kolejne spostrzeżenia: 5.Centrum funkcji - pomimo zaznaczonego parametru "Zwiń po dotknięciu", po kliknięciu dowolnej funkcji Centrum funkcji nadal jest otwarte. 6.Przycisk Home - po przesunięciu ekranu na panel Asystenta MIUI i naciśnięcia przycisku Home, przenosi na sąsiedni ekran w prawo a nie na Pulpit główny, natomiast po przejściu na ostatni ekran w prawo i naciśnięciu przycisku Home przenosi na Pulpit główny. 7.Centrum funkcji Asystent MIUI - na dole jest lupka, która powinna uruchamiać aplikację wyszukiwania, niestety nie działa, po jej naciśnięciu nic się nie dzieje. Pacjent POCO F3,system A12.
 14. Zaktualizowałem na swoim Poco F3, przeszło bez problemu. Na gorąco uwagi: 1. FC dla aplikacji SMS, ale gdy przytrzymamy dłużej ikonę i z menu podręcznego wybierzemy nową wiadomość, otwiera się okno wyboru adresata z bazy kontaktów i możemy wysłać sms'a. Wysłane przez kogoś sms'y dochodzą i można je czytać, widać również poprzednią konwersację. 2. Brak w ustawieniach opcji rozszerzonego menu zasilania. 3. Ciemny motyw wydaje mi się, że jest poprawiony, chociaż to muszę jeszcze sprawdzić. Edit: Ad.1 Po zaznaczeniu w opcjach aplikacji sms grupowania wiadomości, aplikacja przestała crash'ować i działa normalnie. Edit: 4. Aplikacja MapMyRun, pomimo nadanych uprawnień do lokalizacji, oszczędzanie energii dla aplikacji wyłączone, po uruchomieniu treningu i wygaszeniu ekranu natychmiast wyłączany jest GPS, nie rejestruje trasy, po wybudzeniu ekranu GPS od razu zaczyna działać. Ustawienia mam dokładnie takie same jak miałem na A11.
 15. Po aktualizacji, z systemowego klienta poczty wywaliło mi konta mailowe . Brak nowych opcji odnośnie baterii (POCO F3), pomimo wyczyszczenia danych aplikacji, jest albo nie jest dla tego modelu , poczekamy zobaczymy. Reszta działa bez zarzutu.
×
×
 • Create New...