Jump to content

Mi Band 4 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

• Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bo potrzebuje powiadomień, a nie pulsu. Serce mi bije, i to mi wystarczy. Mam zegarek z powiadomieniami. Tyle mi wystarczy, i dla tych 2 funkcji kupiłem mb4. Puls, kroki, etc to zbędne dodatki. I

Układ menu w MB4. Nie wiem, czy było, ale może nowym posiadaczom się przyda.     

Jeżeli wersja china i global posiadają ten sam firmware to nie widzę tu jakiegoś wielkiego problemu bo wszyscy i tak dostaną język polski w tym samym czasie. Z tego co udało mi się wyczytać na zagrani

Posted Images

TO miałeś farta że przysłali Ci CN i Global   z jakiego sklepu kupowałeś?

Ja wiem czy to taki wielki fart? Czy grubsza papierologia i znaczek CE na pudełku i opasce są do czegoś potrzebne ?
3 godziny temu, pkonrad napisał:

Czy grubsza papierologia i znaczek CE na pudełku i opasce są do czegoś potrzebne ?

Teoretycznie tylko i wyłącznie gdy Xiaomi zdecyduje się na dziwny ruch, czyli robiąc dwa oddzielnie oprogramowania na te opaski. :D ale z tego co widziałem na geekdoing to jest ten sam soft do obu, więc nie ma różnicy. ;)

Ja zamówiłem 17 czerwca, wysłali 20, aktualnie jest status "hand over to airline". Podobno jest w Polsce:

Untitled.thumb.png.df5d8bf385018493b5549efcb8ec4079.png

Edited by Zenderable

16.06 zamówiłem globala - magazyn z chin, oczywiście darmowa wysyłka - wysłali 19.06, a 27.06 opaska była już u mnie :)

Mam jednak kilka problemów:
-aplikacja MIFit zawiesza się gdy kliknę na szczegóły treningu w zakładce "jazda na rowerze" - pozostałe zakładki 'spacer' i 'bieganie' działają bez problemu.
-mam wrażenie, że opaska lub telefon po jakimś czasie się odparowuje/nie łączy ponownie automatycznie.

To się nazywa "choroby wieku dziecięcego". Trzeba czekać aż naprawią wszystkie błędy we firmware opaski i aplikacji Mi Fit. Podobnie było w przypadku MB3 świeżo po wejściu do sprzedaży.

Błąd z tym, że jak wejdziesz w trening to wywala występuje nie tylko na mibandach. Jest błąd w tym Mi Ficie. Ogólnie po zmianie interfejsu wiele rzeczy się zmieniło wg. mnie na gorsze. Ja wróciłem do dawniejszych wersji Mi Fita

• Like 1
Błąd z tym, że jak wejdziesz w trening to wywala występuje nie tylko na mibandach. Jest błąd w tym Mi Ficie. Ogólnie po zmianie interfejsu wiele rzeczy się zmieniło wg. mnie na gorsze. Ja wróciłem do dawniejszych wersji Mi Fita
Zgadzam się z Tobą w 100%
Ten nowy wygląd Mi Fit od wersji 4.x.x to jest jakieś nieporozumienie. Ostatnia "normalna" wersja aplikacji to 3.6.0
  • Like 1

@gwalberg Nie miałem amazfita, zawsze tylko bandy. Ponoć bip ma fajny ekran, ale ja wybrałbym banda 4 - od tej wersji ekran robi robotę na słońcu, a jak Ci nie zależy na GPS to tym bardziej wybrałbym mi banda 4. 

Edited by Waxy
  • Like 1
  • mrosi changed the title to Mi Band 4 - dyskusja ogólna
  • Zenderable pinned this topic