zaba44

Mi Band 4 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Aczkolwiek myślę że to już jest kwestia czasu kiedy język polski zostanie udostępniony. SS z aplikacji MiFit

Screenshot_2019-06-28-10-38-06-898_com.xiaomi.hm.health.png

7 minut temu, H3PO4 napisał:

Pewnie 

IMG_20190628_104521.jpg

TO miałeś farta że przysłali Ci CN i Global :D  z jakiego sklepu kupowałeś?

Obie z Ali, zamówione 14 i 16 przyszły odpowiednio środa, czwartek. Oczywiście cn, wiadomo, priorytet ceny :)

Screenshot_2019-06-28-11-01-49-533_com.alibaba.aliexpresshd.png

Screenshot_2019-06-28-11-02-02-880_com.alibaba.aliexpresshd.png

U mnie drgnelo. 7 dni zanim sprzedawca wysłał, i 5 dni niezmienionego trackingu. Teraz teoretycznie już leci do mnie.

2 minuty temu, frrancuz napisał:

U mnie drgnelo. 7 dni zanim sprzedawca wysłał, i 5 dni niezmienionego trackingu. Teraz teoretycznie już leci do mnie.

A kiedy kupiłeś?

6 minut temu, frrancuz napisał:

18 czerwca. A status wysyłki w "śledź" na Ali ruszył chyba wczoraj dopiero. Cierpliwości. 

OK czyli tak naprawdę do 30 może być u mnie "cisza" a potem ruszy (oby)

2 godziny temu, Juniorek napisał:

moja o dziwo też ruszyła :)

oby przyszła szybko:)

Moja właśnie też, przewidywany termin 5-11 lipiec

TO miałeś farta że przysłali Ci CN i Global   z jakiego sklepu kupowałeś?

Ja wiem czy to taki wielki fart? Czy grubsza papierologia i znaczek CE na pudełku i opasce są do czegoś potrzebne ?

Moja z Ali przyszła po 10 dniach (8 roboczych), chyba najszybsza wysyłka w historii moich zakupów tam. Oczywiście wybrałem AliExpress Standard Shipping.

3 godziny temu, pkonrad napisał:

Czy grubsza papierologia i znaczek CE na pudełku i opasce są do czegoś potrzebne ?

Teoretycznie tylko i wyłącznie gdy Xiaomi zdecyduje się na dziwny ruch, czyli robiąc dwa oddzielnie oprogramowania na te opaski. :D ale z tego co widziałem na geekdoing to jest ten sam soft do obu, więc nie ma różnicy. ;)

Ja zamówiłem 17 czerwca, wysłali 20, aktualnie jest status "hand over to airline". Podobno jest w Polsce:

Untitled.thumb.png.df5d8bf385018493b5549efcb8ec4079.png

Edited by Zenderable

16.06 zamówiłem globala - magazyn z chin, oczywiście darmowa wysyłka - wysłali 19.06, a 27.06 opaska była już u mnie :)

Mam jednak kilka problemów:
-aplikacja MIFit zawiesza się gdy kliknę na szczegóły treningu w zakładce "jazda na rowerze" - pozostałe zakładki 'spacer' i 'bieganie' działają bez problemu.
-mam wrażenie, że opaska lub telefon po jakimś czasie się odparowuje/nie łączy ponownie automatycznie.

To się nazywa "choroby wieku dziecięcego". Trzeba czekać aż naprawią wszystkie błędy we firmware opaski i aplikacji Mi Fit. Podobnie było w przypadku MB3 świeżo po wejściu do sprzedaży.

Błąd z tym, że jak wejdziesz w trening to wywala występuje nie tylko na mibandach. Jest błąd w tym Mi Ficie. Ogólnie po zmianie interfejsu wiele rzeczy się zmieniło wg. mnie na gorsze. Ja wróciłem do dawniejszych wersji Mi Fita

• Like 1

Błąd z tym, że jak wejdziesz w trening to wywala występuje nie tylko na mibandach. Jest błąd w tym Mi Ficie. Ogólnie po zmianie interfejsu wiele rzeczy się zmieniło wg. mnie na gorsze. Ja wróciłem do dawniejszych wersji Mi Fita
Zgadzam się z Tobą w 100%
Ten nowy wygląd Mi Fit od wersji 4.x.x to jest jakieś nieporozumienie. Ostatnia "normalna" wersja aplikacji to 3.6.0
  • Like 1

Widzę, że opaski miband 4 pojawiły się na aze.com.pl po 175zł. Ciekawe po ile będą w oficjalnym sklepie.

dadzą możliwość wygrywania swoich ?

Można wgrywać własne tarcze, widziałem na geekdoing. Tak jak w Amazfit.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

@gwalberg Nie miałem amazfita, zawsze tylko bandy. Ponoć bip ma fajny ekran, ale ja wybrałbym banda 4 - od tej wersji ekran robi robotę na słońcu, a jak Ci nie zależy na GPS to tym bardziej wybrałbym mi banda 4. 

Edited by Waxy
  • Like 1