Guest

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji

Recommended Posts

Koło południa, wybrałem opcję z kurierem, bo stwierdziłem, że to pewniejsze niż czekać aż mi przyślą do któregoś marketu :D

Ja zamawiałem wczoraj w media expert , ale z opcją odbioru w markecie. Dostałem tylko potwierdzenie zamówienia i w drugim mail kupon zniżkowy na etui w związku z zakupem smartfona. Jutro zobaczymy czy będzie do odbioru.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Czemu nikt z Was nie zainstaluje sobie dodatku do chrome Distill i zaznaczy zmiany ? Wtedy najpredzej kupicie. 

Do trzech razy sztuka. Jak to mówią. Towar wyjechał z magazynu media expert. Do odbioru we wtorek. Czekaj a będzie Ci dane :razz:

• Like 1
  • Sad 1

Ja zamówiłem odbiór w sklepie i nie powiem co

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

No.. W końcu po wielu mękach się udało i stałem się chyba szczęśliwym posiadaczem mi9 ;)

• Like 1

W RTV euro AGD są Ocean Blue 64 GB dostępne.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, eNse napisał:

No.. W końcu po wielu mękach się udało i stałem się chyba szczęśliwym posiadaczem mi9 ;)

co i gdzie dorwałes?

W mediaexpert, dziś dostałem do odbioru.

12 godzin temu, zalezi napisał:

W RTV euro AGD są Ocean Blue 64 GB dostępne.

Chyba jakiś błąd, bo wczoraj zarezerwowałem dwa 6/64 i niestety, oba są w czasie kompletowania zamówienia. 

8 minut temu, rafal_s napisał:

Na mi-home dostępne lawendy 64gb

O dziwo, bardzo długo są już dostępne. Sam z braku laku myślałem.. ale no nie podoba mi się ten kolor :c

Cześć,

Czy jest tu ktoś, kto zamawiał 6/128 Ocean Blue w x-kom przed 31.03? Jeśli tak to proszę o informację jak się mają Wasze zamówienia :)

Poczułem się zmotywowany do wykonania telefonu do xkom przed chwilą. Sprawa wygląda następująco. Ja zamówiłem tą wersję co kolega wyżej napisał 6/128 niebieską 15 marca. Jeszcze nie przydzielono telefonu do mojego zamówienia, ale mają cotygodniowe dostawy od producenta i dostawa na ten tydzień jeszcze nie doszła. Spodziewają się dostawy przed końcem tygodnia.

• Sad 1

tez mam 6/128 blue w x-kom, ale z 4 kwietnia. Wiec jak wy nie macie to obawiam sie, ze ja jeszcze dlugo poczekam

W Orange już w abonamencie jest. A wy jeszcze nie macie? Lol

128GB niebieski pojawił się w Euro z dostawą nawet na jutro. Klepnąłem sobie i niby jest już w drodze do sklepu. Termin dostawy: czwartek.

Zobaczymy :) Mam 3 sztuki w różnych sklepach, zobaczymy który będzie pierwszy :D

Dostałem informację, że moja rezerwacja na Niebieską MI9 128GB została dzisiaj wysłana do sklepu Euro RTV w Toruniu. Z racji tego, że kupiłem już inny telefon i tym samym zrezygnowałem z kupna MI9 jak ktoś ma ochotę to zapraszam na priva i może odebrać ją za mnie.

36 minut temu, P4tR0L napisał:

128GB niebieski pojawił się w Euro z dostawą nawet na jutro. Klepnąłem sobie i niby jest już w drodze do sklepu. Termin dostawy: czwartek.

Zobaczymy :) Mam 3 sztuki w różnych sklepach, zobaczymy który będzie pierwszy :D

RTV euro AGD ? Sprawdzam co pół godziny i nie ma, jest tylko wersja czarna i to nie cały czas. Dzwoniłem przed chwilą i nie mają

Edited by Patruu

tak z ciekawosci zapytam,wy te telefony bierzecie na raty? nówkę sztuke miałem w ogłoszeniu w cenie sklepowej (mi store) 128/6  dwa tygodnie telefon był w ogłoszeniu i jedynie kontaktowali się janusze z propozycjami zamiany....

1 godzinę temu, Patruu napisał:

RTV euro AGD ? Sprawdzam co pół godziny i nie ma, jest tylko wersja czarna i to nie cały czas. Dzwoniłem przed chwilą i nie mają

Był przez chwilę dostępny. Mnie się udalo.

Jako, że telefon można już dostać coraz łatwiej, to dalsze ciągnięcie tego wątku nie ma już sensu.

Temat zamykam.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.