Jump to content

Rafael93

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Rafael93's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Problem nie ustąpił. Ściągnąłem program ampero. Na oryginalnej ładowarce quick charge , pobór 700mah, 900. Na ładowarce od honora, nie wyświetla trybu quick charge, samo szybkie ładowanie, pobór 2-2,2A. Domyślam się, że chodzi o quickcharge. Może coś w ustawieniach mam poprzestawiane?
 2. Hej Podpiąłem ładowarkę ze swojego starego honora 8, nie pokazuje quick charge, tylko same szybkie ładowanie, i bateria ładuje się zdecydowanie szybciej niż tą od xiaomi. Jest wolniej niż na drugim mi9 z oryginalna ładowarka gdzie telefon od 3 procent do 100 ładował się w godzinę i 10 minut. Ładowarka od mi 5,9,12v, honor ma tylko 5 i 9 ładowanie 2A. Może nie działa quick charge?. Tylko ciekawe czy coś softowo, czy hardwarowo.
 3. Hej. Dzisiaj po raz pierwszy pobawiliśmy się trochę mi9, no i nastał czas na podłączenie do prądu. Narzeczonej telefon naładowany w 100 procentach, w bardzo krótkim czasie, natomiast u mnie w momencie odłączenia ładowarki narzeczonej było tylko 53 procent. Ładowanie quick charge pokazuje, ale moja ładowarka chłodna, druga ciepła, podmieniłem ładowarki dalej to samo. Może coś w ustawieniach mam nagrzebane, pomożecie?
 4. Up Dwie sztuki, dla mnie i dla mojej narzeczonej...
 5. Udało się zamówić 2 sztuki Blue, jestem w szoku...
 6. Gdybym wiedział, że tak będzie to od 2 maja, kiedy to złożyłem zamówienie na Euro, kupiłbym na mi-home. Wczoraj były dostępne 128 GB, pewnie bym zdążył
 7. Tyle czekałem na Mi9 to poczekam ten miesiąc czasu na Euro
 8. Ja też jeszcze dwóch sztuk nie odebrałem, a pisałem jako pierwszy 2 maja rano o dostępnych w euro . Status od drugiego mi się nie zmienił wcale.
 9. Nasze mi9 z euro, to pewnie w czerwcu odbierzemy
 10. Powiem Ci, że ja na początku bardzo chciałem lawendowy, chociaż nie wiadomo kiedy się u nas pojawi. Później sobie powiedziałem, że niebieski, zamówiłem 128 czarny
 11. Ja zamawiałem w euro 2 maja z rana. Trzymam kciuki abyś się załapał jak najszybciej!
×
×
 • Create New...