Guest

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji

Recommended Posts

2 minuty temu, P4tR0L napisał:

Ja zamówiłem w x-komie 14.03, czyli w dniu kiedy ogłosili sprzedaż, jakieś 2h po dodaniu na stronę, niebieskie 6/128, ciekawe czy załapię się na tę niewielką ilość :P

Ja zamawiałem w euro 2 maja z rana. 

Trzymam kciuki abyś się załapał jak najszybciej! :)

Też jestem ciekawy czy w ogóle pojawią się w Euro niebieskie 128, czekam z zamówieniem dla żony bo raczej nie chce czarnego, ale jak nie będzie to trudno, weźmie się to co jest.

2 minuty temu, macmathys napisał:

Też jestem ciekawy czy w ogóle pojawią się w Euro niebieskie 128, czekam z zamówieniem dla żony bo raczej nie chce czarnego, ale jak nie będzie to trudno, weźmie się to co jest.

Powiem Ci, że ja na początku bardzo chciałem lawendowy, chociaż nie wiadomo kiedy się u nas pojawi. Później sobie powiedziałem, że niebieski, zamówiłem 128 czarny :D

• Like 1

W RTV Euro AGD zamówiony Mi9 6/128GB Piano Black w dniu 2 maja (22:22)... już do odbioru w sklepie fizycznym (Chorzów) :)
W X-kom zamówienie z
2019-03-15 03:47 nadal W trakcie realizacji. właśnie (2019-05-06 13:20) zmieniło status na Gotowe do odbioru.

Edited by K4r0lSz
Aktualizacja statusu dostaw

1 godzinę temu, macmathys napisał:

1 minutę temu, K4r0lSz napisał:

W RTV Euro AGD zamówiony Mi9 6/128GB Piano Black w dniu 2 maja... już do odbioru w sklepie fizycznym (Chorzów) :)

U mnie też wtorek rano i nic :/

a ja wam powiem ze ciesze sie ze mi w euro nie pyklo, dzieki temu mam tak jak chcialem Ocean Blue ;)

7 minut temu, Muzyk napisał:

a ja wam powiem ze ciesze sie ze mi w euro nie pyklo, dzieki temu mam tak jak chcialem Ocean Blue ;)

No akurat posiadanie Mi-Store w swoim mieście w tym przypadku to zbawienie. Jak widać mają odwrotną politykę co większość firm, w sensie: salon > sprzedaż internetowa.

w Warszawskim Mi-store mozna zapomniec ;) 

ogarnalem to bardziej zgrabnie :) 

3 godziny temu, Rafael93 napisał:

Ja zamawiałem w euro 2 maja z rana. 

Trzymam kciuki abyś się załapał jak najszybciej! :)

Dowiedziałem się od X-Kom, że wszystkie Ocean Blue zostały już przypisane i od teraz Xiaomi będzie regularnie dostarczać kolejne sztuki raz w tygodniu, więc kolejna dostawa za 7 dni. Podobno mają jeszcze parę czarnych sztuk. Ja jednak czekam na swój niebieski :)

"Dzień dobry,

Mi 9 Lavender  planowany jest w kolejnych miesiącach.

Producent zdecydował na polski rynek doręczyć ten kolor w późniejszym terminie.

Data dostawy nie została jeszcze wyznaczona."

Równie dobrze może w ogóle nie być...

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, Muzyk napisał:

w Warszawskim Mi-store mozna zapomniec ;) 

ogarnalem to bardziej zgrabnie :) 

Czyli ?

Czyli ?

Znalazłem kogoś kto mi pomógł kupić i wrzucił do paczkomatu ;)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Panowie którzy twierdzicie że odebraliście dziś smartfony z Euro, dzwoniłem na infolinie i twierdzą że nie mieli dzisiaj żadnych dostaw Mi9 i nie było ani jednej sztuki więc z czego Wam niby wydali?

• Thanks 1

Chyba nikt tutaj nie pisał że odebrał, tylko że otrzymano mailowe potwierdzenie dostawy i możliwości zakupu w sklepie stacjonarnym. Ja też takiego maila dostałem, ale dziś nie miałem czasu podjechać, może jutro się uda. Nie znaczy to że nie masz racji, może to być pomyłka i na miejscu okaże się że towaru nie ma (nie byłaby to pierwsza taka akcja w przypadku tego sklepu).

Mam do odstąpienia Mi 9 czarne 128GB w Euro, gotowe do odbioru :)

Edited by FoXiq

Które euro? 

24 minuty temu, FoXiq napisał:

Mam do odstąpienia Mi 9 czarne 128GB w Euro, gotowe do odbioru :)

Ja też mam do odstąpienia - aktualna rezerwacja na Mi9 6/128GB Piano Black Gotowe do odbioru w EuroRTVAGD w Chorzowie ;)[ważna do jutra]

12 godzin temu, eNse napisał:

Panowie którzy twierdzicie że odebraliście dziś smartfony z Euro, dzwoniłem na infolinie i twierdzą że nie mieli dzisiaj żadnych dostaw Mi9 i nie było ani jednej sztuki więc z czego Wam niby wydali?

Przecież się reklamowali, że odbiór nawet 4 maja (w niektórych sklepach), czyli dostawę mieli 30 kwietnia lub 2 maja...
Ja miałem info, że 4 maja opuściła Magazyn i jest w drodze do sklepu stacjonarnego.

Edited by K4r0lSz

21 godzin temu, P4tR0L napisał:

Dowiedziałem się od X-Kom, że wszystkie Ocean Blue zostały już przypisane i od teraz Xiaomi będzie regularnie dostarczać kolejne sztuki raz w tygodniu, więc kolejna dostawa za 7 dni. Podobno mają jeszcze parę czarnych sztuk. Ja jednak czekam na swój niebieski :)

Nie wszystkie, dzisiaj dzowniłem do x-komu i powiedzieli mi ze moje dalej oczekuje na przypisanie (ocean blue), zamowione ponad miesiac temu...

Na allegro wisi piano black 64 gb za równe 1900zł z 24 miesięczną gwarancją a nie roczną jak w bestcenie, ktoś może wie jak to wygląda? 

8 minut temu, michlacz231 napisał:

ktoś może wie jak to wygląda

Nie podałeś linka, mi się nie chce szukać. Nie wiem.

11 minut temu, dzidexx napisał:

Nie podałeś linka, mi się nie chce szukać. Nie wiem.

Dam na pw bo coś mi się obiło o uszy że bana można wyłapać za podanie linku ;p

7 minut temu, michlacz231 napisał:

że bana można wyłapać za podanie linku

Nie za link do sklepu.

Samodzielne przejrzenie oferty nie boli:

Dane firmy

HONGKONG ZHOUJI E-COMMERCE LIMITED
UNIT D 16/F ONE CAPITAL PLACE 18 LUARD RD WAN CHAI HK
1359018 Hong Kong
NIP: 6907260200003182

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI

2 lata

ADRES DO REKLAMACJI

Bada Logistics Management GmbH (Tiana)
Schubertstraße 67
15234 Frankfurt (Oder)

Rękojmia jest regulowana ustawowo - w Polsce.
Edited by dzidexx

Czy ktoś z osób, którym nie anulowano zamówienia z czwartku może już odebrał rezerwację w Euro RTV?
Ja będę pewnie dziś wieczorem lub dopiero jutro, jestem ciekawy czy faktycznie telefon będzie na miejscu czy pojadę na darmo .

15 minut temu, macmathys napisał:

Czy ktoś z osób, którym nie anulowano zamówienia z czwartku może już odebrał rezerwację w Euro RTV?
Ja będę pewnie dziś wieczorem lub dopiero jutro, jestem ciekawy czy faktycznie telefon będzie na miejscu czy pojadę na darmo emoji4.png.

Mi nie anulowano, ale również nie dostałem maila żeby coś na mnie czekało do odbioru.. Jeśli nie dostałeś również to nie ma raczej po co jechać 

Jestem chętny na odstąpienie

8 minut temu, FoXiq napisał:

Szczecin

Akurat jestem ze Szczecina :-))! Napisałem na PW

Mi nie anulowano, ale również nie dostałem maila żeby coś na mnie czekało do odbioru.. Jeśli nie dostałeś również to nie ma raczej po co jechać 

Dostałem, dostałem i myślałem że wszyscy którym nie anulowano też dostali, ale jak widać myliłem się.

Moje pytanie zatem było skierowane do osób, które dostały zaproszenie do odbioru w sklepie. Pytam bo obawiam się, że to może być błąd systemu - złożyłem zamówienie o 22:28 a o 22:29 dostałem potwierdzenie że tel został wysłany do sklepu .

2 godziny temu, aww napisał:

Nie wszystkie, dzisiaj dzowniłem do x-komu i powiedzieli mi ze moje dalej oczekuje na przypisanie (ocean blue), zamowione ponad miesiac temu...

Oczywiście chodziło o wszystkie sztuki, które dostali w pierwszej dostawie. Mi odpisali wczoraj późnym wieczorem, że mają nadzieję, ze z dostawy przyszłym tygodniu moje zamówienie się załapie.. Już mam coraz mniejszy hype na ten telefon po prawie dwumiesięcznym czekaniu, więc się nie napalam :P

• Like 1

Ja tam planowałem kupić drugiego mi 9 dla brata, na 18 ale przez te jaja z dostępnością tego telefonu, to mu podziękowałem i kupiłem o 170 zł droższego black shark 2 8/128 Gb z oficjalnej strony - 2 dni temu z promocji za 479 EURO + słuchawki + etui+ szkło i wyszło mi 2172,56 zł.

Edited by Aopolods

To ja nie wiem na jakiej zasadzie rozdzielają telefony, skoro zamówiłem 2 maja z rana a przede mną mają osoby które zamówiły 2 maja wieczorem nawet :blink:

3 minuty temu, eNse napisał:

To ja nie wiem na jakiej zasadzie rozdzielają telefony, skoro zamówiłem 2 maja z rana a przede mną mają osoby które zamówiły 2 maja wieczorem nawet :blink:

Nie maja. To nie oficjalny sklep. Lecą jak im się chce.

11 minut temu, eNse napisał:

Ja też jeszcze dwóch sztuk nie odebrałem, a pisałem jako pierwszy 2 maja rano o dostępnych w euro :). Status od drugiego mi się nie zmienił wcale. 

Edited by Rafael93

Guest
This topic is now closed to further replies.