Jump to content

zukami

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zukami's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Google nie gryzie, miałem ten sam problem i na tym samym forum jest informacja nie jestem pewien czy dla mi banda 3 czy 2 ale w 4 jest tak samo. Nie możesz mieć jednocześnie włączonych powiadomień o połączeniach i funkcji odblokowywania telefonu za pomocą bluetooth (np do wibrowania opaską podczas budzików na telefonie) Sprawdź. Pozdrawiam
 2. Poczułem się zmotywowany do wykonania telefonu do xkom przed chwilą. Sprawa wygląda następująco. Ja zamówiłem tą wersję co kolega wyżej napisał 6/128 niebieską 15 marca. Jeszcze nie przydzielono telefonu do mojego zamówienia, ale mają cotygodniowe dostawy od producenta i dostawa na ten tydzień jeszcze nie doszła. Spodziewają się dostawy przed końcem tygodnia.
 3. Chciałbym odkopać temat, wpadł mi w ręce xiaomi redmi pro znajomego i ma na nim bardzo ważne zdjęcia, które potrzebuje odzyskać, według sposobu opisanego wyżej nic mi nie wychodzi, Proszę o radę co mogę zrobić.
 4. Może zna ktoś sposób, żeby namieszać w uprawnieniach aplikacji systemowych? //EDIT Problem rozwiązany! Dla potomnych dodam, że zostaje również rozwiązany problem z ładowaniem się motywów. Wystarczy odpalić jakiś menedżer plików i w nim zmienić nazwę folderu MIUI na miui z kropką ( MIUI. ) System wtedy sam odtworzy ponownie folder i problemy znikną! Jako dowód podrzucam screeny z menedżera oraz z aplikacji. Nie Dziękujcie =)
 5. Hmm a byłbyś może w stanie jakoś że swojego wyciągnąć apkę? Chyba airdroid mógł pobierać aplikacje zainstalowane do PC, chyba ten FX manager też potrafi wyciągnąć. Bo inne apki dyktafon działają normalnie //Edit Wstawieie apki raczej nic nie da, zrobiłem backup systemu oraz odinstalowałem "dyktafon" (es file menedżer z rootem był pomocny) oraz wgrałem aktualizacje do miui 6.3.3 przez recovery, oczywiście wipe cache oraz dalvik i po aktualizacji dyktafon został zainstalowany na nowo, Niestety nic się nie poprawiło, dalej proszę o pomoc..
 6. Frty, Niestety karta w ext4 nic nie pomogła, a dodam jeszcze, że inne aplikacje, takie jak aparat nie mają żadnego problemu z zapisem danych na SD. W FX manager po nadaniu praw ROOT'a nadal nie mogłem zmienić atrybutów karty na 777 po zmianie i tak wracały do domyślnych na ext4 oraz chyba fat32 (lecz mogę się mylić, nie sprawdzalem, domyślne formatowanie z telefonu, testowane na 2 kartach, jakas krzak 1 GB ext4 do testu oraz nowa 32 sandisc w domyslnym formacie) Macie może jeszcze jakieś pomysły jak to naprawić? W waszych egzemplarzach wszystko działa poprawnie?
 7. Witam, Mam problem z systemową aplikacją Dyktafon, Po jej uruchomieniu oraz próbnie nagrania czegokolwiek wyskakuje komunikat: Próbowałem już wielu rzeczy, czyszczenie cascha z poziomu recovery, zatrzymywanie aplikacji, a nawet factory reset i dalej to samo. Sama aplikacja dyktafonu nie jest mi do życia potrzebna, lecz zakładam, że jest ona powiązana z nagrywaniem połączeń a tam również podobny problem wyskakuje: Po zobaczeniu takich komunikatów zacząłem szperać. żeby zmienić coś w uprawnieniach aplikacji, lecz nigdzie nic zrobić nie mogę, "Panel Sterowania" w zakładce uprawnienia nie pokazuje aplikacji systemowych a poprzez ustawnienia aplikacji w Androidzie nic nie mogę zrobić: Karta SD działa i została sformatowana w telefonie. Co do samego telefonu Redmi Note 2, Miui 7 - 6.2.25. Problem występował również przed aktualizacją systemu. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...