dasmat

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dasmat

 1. Witam, poszukuje aplikacji/modułu l która pozwoli zablokować obrót o 180° w pionie.
 2. dasmat

  Blokowanie obrotu ekranu.

  Google Play przeszukany i każda aplikacja jest taka sama i nie pozwala na wyłączenie tylko jeden pozycji... Więc wznawiam poszukiwania...
 3. dasmat

  [MI MAX 3] Bug dzielnego ekranu

  Podczas próby zamiany miejsc aplikacji w trybie dzielnego ekranu nic się nie dzieje. Czysta instalacja nie pomaga. Błąd wystąpił w MIUI 9.3.7 i MIUI 9.3.14 Wcześniej nie wiem bo miałem globala.
 4. dasmat

  [MI MAX 3] Bug dzielnego ekranu

  MIUI 9.3.21 - dalej nie działa.
 5. dasmat

  Blokowanie obrotu ekranu.

  Klikając "nie obracaj" telefon zostaje w ostatniej pozycji. Przy automatycznym obrocie obraca się w pionie i poziomie. Od dwóch aktualizacji weekly jest obrót o 360°. Szukam aplikacji która zablokuje obrót w pionie o 180°. Czyli będzie tylko "90° w lewo i 90° w prawo".
 6. dasmat

  Blokowanie obrotu ekranu.

  Chcę zablokować tylko obrót w pionie, poziom ma dalej się obracać gdy zajdzie taka potrzeba.
 7. dasmat

  MIUI 9.3.14

  Działa. W Mi Max 3?
 8. dasmat

  MIUI 9.3.14

  A zmiana miejscami aplikacji też? (poprzez podwójne tapnięcie w ten czarny pasek dzielący)
 9. dasmat

  MIUI 9.3.14

  Testował już ktoś na Mi Max 3? I czy dzielenie ekranu już działa?
 10. dasmat

  MIUI 9.3.7

  Tak dla pewności, chodzi o zamianę miejscami aplikacji
 11. dasmat

  MIUI 9.3.7

  Ktoś z was przy dzielonym ekranie nie może zmieniać aplikacji, poprzez podwójne tapnięcie na ten pasek? Odblokowanie obrotu 180° jest straszne... Nie wiem po co zostało dodane. Telefon to Mi Max 3
 12. dasmat

  Etui 360

  Czy ktoś z was korzysta z takiego etui? https://allegro.pl/oferta/etui-360-3w1-przod-tyl-xiaomi-mi-max-3-czarna-7822210343 Jak tak to jakie szkło do tego będzie pasowało?
 13. Próba odblokowania nie resetuje licznika, nie wprowadzaj w błąd.
 14. dasmat

  Mi Max 2 vs Mi Max 3 - moje wrażenia po zmianie

  Z kolejnych rzeczy to ekran z bliska i lekko pod kątem widać takie jakby mikro kropeczki, widoczne bardzo na białym tle. Pytam z ciekawości czy wszystko jest ok, bo niestety w okolicy nie mam drugiego do porównania, a w Mi Max'ie 2, Note 6 Pro czy Xperii Z Ultra coś takiego nie występuje. Edit: co do tych "kropeczek". Zaszalałem z opisem i najprawdopodobniej jest to struktura ekranu.
 15. dasmat

  Mi Max 2 vs Mi Max 3 - moje wrażenia po zmianie

  Dzisiaj odebrałem mojego max'a 3.... I już podczas przerzucania danych rzuciła mi się różnica w barwach ekranu. U was też tak jest? Zdjęcie z xda, ale u mnie wygląda to tam samo. Ustawienie koloru i kontrastu jest takie same na obu urządzeniach.
 16. Cóż po sflashowaniu globala i kompletnym wipe i po powrocie na tygodniowe wersję, nie mam już żadnego z poprzednich błędów itp.
 17. dasmat

  MIUI 8.1.25

  Wybaczcie że takie trywialne pytanie, ale czy instalowanie tygodniowych aktualizacji z https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/ różni się czymś od instalowania z miui polska? Jakoś nie zauważyłem różnicy, a druga sprawa czy instalowanie raz z tego, a raz z tego może powodować dodatkowe bugi?
 18. Jak u was jest ze stabilnością systemu? Obecnie jestem na MIUI 8.1.18, robię cotygodniowe aktualizacje i z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Notoryczne crashe aplikacji (nie pomaga full wipe), obniżenie wydajności (nawet animacje a menu potrafią klatkować). Aplikacja od aktualizacji z dnia na dzień przestała działać, czasami potrafi crashowac aplikacje dopóki nie zresetuje telefonu, pomaga to ba jakiś czas.
 19. dasmat

  MIUI 8.1.18

  MIMAX2 notoryczne crashe aplikacji... W asystencie miui karta kalendarza nie pokazuje żadnych wydarzeń. Aplikacja od aktualizacji nie działa (po aktualizacji z MIUI 8.1.11, nic się nie zmieniło), bateria ok. Dalej testuje ale wstępie oprócz coraz bardziej niestabilnego systemu nie jest źle.
 20. dasmat

  MIUI 8.1.11

  Aplikacja "Aktualizacje", przez to po odinstalowaniu roota nie mogę wejść do recovery, ani zrobić aktualizacji z poziomu systemu.
 21. dasmat

  MIUI 8.1.11

  Czy tylko ja mam wrażenie, że co tydzień system staje się coraz mniej stabilny? Aktualizuje za każdym razem jak wyjdzie wersja tygodniowa. Zaczynałem od MIUI 7.10.12, tyle co pamiętam to nie zdarzały się tam zbytnie crashe aplikacji, takich jak YouTube czy nawet aplikacja aktualizacji od miui. To może być spowodowane tym że nie robię fullwipe co jakiś czas? MIMAX2
 22. dasmat

  Zmiana DPI (bez root'a)

  1. Instalujemy ADB, oraz pobieramy DPI Changer'a. 2.W opcjach programistycznych włączamy: 3. Po podłączeniu telefonu do komputera, włączamy wiersz poleceń. 4. Włączamy aplikacje na telefonie, przechodzimy do tego kroku: 5. W wierszu poleceń nadajemy aplikacji uprawnienia root'a przy pomocy polecenia: "adb shell pm grant com.zacharee1.dpichanger android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS" 6. Przechodzimy do końca konfiguracji aplikacji i cieszymy się możliwością zmiany dpi bez rootowania telefonu. Na podstawie: https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-dpi-changer-t3601633
 23. dasmat

  MIUI 8.1.11

  Od kilku aktualizacji zauważyłem lekki spadek wydajności, animacje przejść nie są tak płynne jak kilka aktualizacji przed. Skaner dokumentów oraz QR po zainstalowaniu z instalki na MIUI 8.1.4, działa bez zarzutu bez reinstalacji. Bateria bez zmian od kilku aktualizacji. Telefon: MI MAX 2
 24. dasmat

  MIUI 7.11.16

  Dzięki. Ale to ukryte, znasz może jeszcze jakieś tak ukryte funkcje w Miui?
 25. dasmat

  MIUI 7.11.16

  Na Mi Max 2 wszystko "działa jak powinno". GPS nadal nędzny, poprawiła się stabilność aplikacji no i tym razem obeszło się bez utraty recovery. Tak na marginesie, kojarzy ktoś czy w Miui jest zawarty taki sejf jak w Emui w jego podstawowym menadżerze plików?