Vergiliusz

Redmi Note 7 - GCam

Recommended Posts

Zanstalowałem sobie Pixela na RN7, lecz nie mogę zainstalować gcam. Gdy próbuję zainstalować jakąś wersję to system chce aktualizować obecną aplikacje, lecz aktualizacja nie udaje się.

Jakieś pomysły jak zainstalowac gcam'a? 

5 godzin temu, kriss.kg napisał:

Odinstalować wcześniejszą wersję i zainstalować nową.

Nie mogę odinstalować

Po prostu nie mam funkcji "odinstaluj". System traktuję tą aplikację jak wbudowaną, po prostu nie można jej usunać 

Po prostu nie mam funkcji "odinstaluj". System traktuję tą aplikację jak wbudowaną, po prostu nie można jej usunać 
Spróbuj zainstalować sobie to narzędzie i za jego pomocą odinstalować aplikację.
1370d5eb693165096e2852157231e839.jpg
  • Like 1

25 minut temu, baltekkk napisał:

nie można jej usunać

Wyczyść dane GCam, total commander(np.) - usuń foldery system(lub priv-app)/app/gcam i data/data/gcam, restart fona.

Masz Pixel Experience - pytaj i pisz w odpowiednim miejscu - tam gdzie go znalazłeś. Możesz tam pewnie znaleźć jaka(czyja) wersja jest wbudowana - będziesz mógł aktualizować.

Edited by dzidexx

Zainstalowałem v7 od Parrot043, czy można ustawić zapisywanie na karcie SD? Czy też pixele nie obsługują kart pamięci, więc gcam nie ma takiej opcji?

MGC 7.3.020 Parrot043 V8
Dodano rozdzielczość 4K w trybie time lapse

Link

Edit:
Jako, że wyszedł Android 10 na RN7 to można już testować GCAM na podstawie wersji 7.4.104.

MGC_7.4.104_Parrot043-v2
MGC_7.4.104_Parrot043-v2.thumb.jpg.75019bbc06e1bf46357ebd728022a57a.jpg

Edited by Matheusz

Zmienialiście coś w ustawieniach na najnowszej trójce czy lecicie na domyślnych?
Wydaje mi się, że u mnie ustawienia zostały z wcześniejszej wersji.

Jeszcze z wersji sprzed aktualizacji systemu? Czy tej którejś V1,V2 pod wyższy numerek androida? Ja po aktualce musiałem wyczyścić dane, bo lagowało podglad, menu, generalnie wszystko. Teraz imo też chodzi i włącza się wolniej niż starsze wersje, ale może to takie błędne odczucie i przekonanie po tych pierwszych lagach. 

Jeszcze z wersji sprzed aktualizacji systemu? Czy tej którejś V1,V2 pod wyższy numerek androida? Ja po aktualce musiałem wyczyścić dane, bo lagowało podglad, menu, generalnie wszystko. Teraz imo też chodzi i włącza się wolniej niż starsze wersje, ale może to takie błędne odczucie i przekonanie po tych pierwszych lagach. 

Tak. Ja po prostu zainstalowałem wersję V1 na wersji z Androida 9 a później aktualizowałem do wersji V3. Przynajmniej tak mi się wydaje.

• Like 1