Jump to content

amularix

Użytkownicy
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

754 profile views

amularix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam, ciężko było znaleźć dział, gdzie mógłbym o to zapytać, myślę, że tu mogę. Chcę wystawić opinię sklepowi Amazon. Kupiłem od nich (sprzedawana Amazon), a raczej zamówiłem mini klawiaturę Rii z obsługą bluetooth, za pierwszym razem dostałem jakiś kabelek, paczkę odebrałem w paczkomacie, niestety nie można użyć tej metody zwrotu trzeba oddać w punkcie gdzie przyjmują paczki (mieszkam na wsi jakieś 20 km od miasta gdzie jest taki punkt, a paczkomat mam dużo bliżej, trzeba specjalnie jechać). Na aliexpress czas oczekiwania na klawiaturę koło miesiąca, dostawy z Polski (z jakiejkolwiek sklepu w sensownej cenie nie ma). Więc drugi raz zamówiłem z Amazon, tym razem dostałem klawiaturę ale nie ten model, bez bluetooth, więc znów muszę oddać. Chciałem ocenić sprzedawcę Amazon na Amazon nie mogę znaleźć, chciałem dodać opinię produktu i opisać w niej sytuację, dostaję komunikat "ten produkt nie kwalifikuje się do wystawiania opinii o nim". Nie ukrywam, że jestem mocno rozczarowany jakością obsługi Amazon.
 2. Witam, mam kontakt który używa 2 numerów telefonów (prywatny i służbowy) i szukam aplikacji sms, żeby rozmowy z tym kontaktem były w jednym wątku i żeby można było ustawić domyślny numer do odpisywania.
 3. Niestety nie działa ona automatycznie, a chodzi o to, żeby kopia miui robiła się raz na tydzień (to sobie ustawiłem), oraz nie kasowała ikon z pulpitu, czy zmieniała domyślną aplikację sms.
 4. Używan Nova Launcher, Miui 11 Redmi Note 7, ustawiłem automatyczną kopię zapasową miui, gdzie wybrałem kilka aplikacji użytkownika do dodania do tej kopii. Za każdym razem jak kopia jest zrobiona, skróty do tych aplikacji znikają z pulpitu Nova i muszę je ponownie ręcznie dodawać, można to jakoś rozwiązać?
 5. Zainstalowałem v7 od Parrot043, czy można ustawić zapisywanie na karcie SD? Czy też pixele nie obsługują kart pamięci, więc gcam nie ma takiej opcji?
 6. Na promocji w Play oba modele w cenie 570 zł, obydwa maja 4/64, który robi lepsze zdjęcia?
 7. amularix

  Custom recovery

  Jakie custom recovery polecacie do tego modelu? Oficjalnego TWRP nie ma, a czytałem na forum, że przy wgrywaniu tygodniowych aktualizacji, czy przywracaniu kopii zapasowej nagle prosi o hasło i blokuje dostęp.
 8. Wszystko co wymieniłeś jest, ale mam wersję z 9.12.12
 9. Czy można zmienić ikonę trybu sieci "H+" na 3G? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 10. amularix

  Ładowarka

  Chciałem kupić ładowarkę z trzema gniazdami (w podróży zawsze mało gniazdek, a myślę, że lepsze to niż rozgałęziacz do gniazdka). Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami, jakieś różnice? A może coś innego? https://allegro.pl/oferta/szybka-ladowarka-sieciowa-qc-3-0-topk-8931344556 https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-topk-qc-3-0-30w-3-x-usb-8459241965
 11. Ja mam coś takiego Ringke Fusion X Redmi Note 7, niebieskie https://pancernik.eu/xiaomi-redmi-note-7/etui/ringke-fusion-x-niebieska-ramka Wygodny dostęp do czytnika na plecach, aparaty też dobrze zabezpieczone, rant jest wysoki, jedyna wada taka, że strasznie się palcuje i co jakiś czas trzeba zdjąć i wyczyścić kurz obok aparatów.
 12. Napisałem mało precyzyjnie, za pomocą tego kafelka możemy przełączać z trybu cichy na normalny bez dźwięku, a jak przełączamy z trybu normalnego na cichy jest wibracja, czyli działa.
 13. Normalnie wyświetla się w Nova Launcher, problem tylko poco launcher i systemowy launcher. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 14. Okazuje się, że można, użyłem programu Tiles https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rascarlo.quick.settings.tiles&hl=pl Można dodać kafelek i ustawić przełączanie pomiędzy trybem zwykłym a cichym z wibracją, nie ma wtedy dźwięku wiadomości.
 15. Zastanawiam się nad zakupem kabla magnetycznego, jednak mam kilka pytań: -czy do jednej końcówki mogę podpiąć różne kable (to znaczy planuję kupić kilka sztuk tej samej firmy, jeden używać w domu, jeden awaryjnie w samochodzie, czy za każdym razem muszę zmieniać końcówkę, czy nie będzie problemu) -czy takiego kabla można użyć do przesyłu danych do komputera -czy ktoś korzystał i jakie opinie -jaki model polecacie kupić
×
×
 • Create New...