Jump to content

amularix

Użytkownicy
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,228 profile views

amularix's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dziękuję za odpowiedź, czekam, może coś poprawią
 2. Witam, ostatnio zaktualizowałem Redmi Note 12, do oficjalnego Hyperos 1.0.6.0 i zauważyłem problem część aplikacji "gubi" internet, sprawdzałem na kilku sieciach wifi, wyskakuje brak połączenia z internetem (np opera, pepper), jeśli ubiję te aplikacje i je włączę to zaczynają działać. Drugi problem, w menu z ostatnimi zadaniami, jeśli przytrzymam jakąś aplikację to nie pojawiają się dodatkowe opcje, tylko całe menu się wiesza.
 3. Jaki GCam polecicie do Redmi Note 12 4G? Próbowałem kilku i zdjęcia wychodzą zielonkawe.
 4. Też miałem taki problem, Redmi Note 12, oficjalny ROM Kłódka Panel sterowania => Przyspiesz prędkość => "Nakrętka" w prawym górnym rogu => Zablokuj aplikacje Autostart Panel sterowania => Zarządzanie aplikacjami => Uprawnienia => Autostart w tle
 5. Jak z wificalling w T-mobile (lub czy działa w jakiejkolwiek sieci)? Jest to dla mnie istotne, niestety zasięg w domu tragiczny, redmi note 12 jest na liście, ale różnica w cenie niewielka.
 6. Chciałem zmienić obecny RN7 na nowy telefon, ile wynosi SOT w RN12? 4 giga ramu to nie jest trochę mało w tym momencie? Telefon używany do internetu, dzwonienia, nie gram w gry.
 7. Moja szczoteczka po 2.5 roku niestety padła (przestał działać włącznik). Jaki model Oclean polecicie jako wytrzymały i długowieczny?
 8. Witam, czy w jakiejś sieci działa wifi calling na redmi note 7 (u mnie w Play) niestety nie działa:(
 9. Witam, ciężko było znaleźć dział, gdzie mógłbym o to zapytać, myślę, że tu mogę. Chcę wystawić opinię sklepowi Amazon. Kupiłem od nich (sprzedawana Amazon), a raczej zamówiłem mini klawiaturę Rii z obsługą bluetooth, za pierwszym razem dostałem jakiś kabelek, paczkę odebrałem w paczkomacie, niestety nie można użyć tej metody zwrotu trzeba oddać w punkcie gdzie przyjmują paczki (mieszkam na wsi jakieś 20 km od miasta gdzie jest taki punkt, a paczkomat mam dużo bliżej, trzeba specjalnie jechać). Na aliexpress czas oczekiwania na klawiaturę koło miesiąca, dostawy z Polski (z jakiejkolwiek sklepu w sensownej cenie nie ma). Więc drugi raz zamówiłem z Amazon, tym razem dostałem klawiaturę ale nie ten model, bez bluetooth, więc znów muszę oddać. Chciałem ocenić sprzedawcę Amazon na Amazon nie mogę znaleźć, chciałem dodać opinię produktu i opisać w niej sytuację, dostaję komunikat "ten produkt nie kwalifikuje się do wystawiania opinii o nim". Nie ukrywam, że jestem mocno rozczarowany jakością obsługi Amazon.
 10. Witam, mam kontakt który używa 2 numerów telefonów (prywatny i służbowy) i szukam aplikacji sms, żeby rozmowy z tym kontaktem były w jednym wątku i żeby można było ustawić domyślny numer do odpisywania.
 11. Niestety nie działa ona automatycznie, a chodzi o to, żeby kopia miui robiła się raz na tydzień (to sobie ustawiłem), oraz nie kasowała ikon z pulpitu, czy zmieniała domyślną aplikację sms.
 12. Używan Nova Launcher, Miui 11 Redmi Note 7, ustawiłem automatyczną kopię zapasową miui, gdzie wybrałem kilka aplikacji użytkownika do dodania do tej kopii. Za każdym razem jak kopia jest zrobiona, skróty do tych aplikacji znikają z pulpitu Nova i muszę je ponownie ręcznie dodawać, można to jakoś rozwiązać?
×
×
 • Create New...