amularix

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About amularix

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Witam, jestem nowym użytkownikiem szczoteczki, czy aplikacja musi być włączona podczas szczotkowania żeby pobrać statystyki? Czy też można co kilka dni zaktualizować dane ze szczoteczki?
 2. Witam, zastanawiam się nad zakupem szczoteczki Xiaomi SOOCAS X3, ogólnie recenzje pozytywne, jednak ciekawią mnie opinie po dłuższym czasie używania, czy po roku są jakieś problemy, czy się psuje.
 3. Witam, już ponad rok korzystam z romu RR i postanowiłem wrócić do nowego MIUI 9, jak teraz wygląda kwestia zrobienia roota, czy działa MAGISK, jest Kofeina, inne aplikacje aparatu działają bez problemu? Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 4. Miałem podobny problem, tylko na custom rom, mimo wszystko dam kilka rad: - jeśli podpinany przez minijacka to DOBRZE go dociśnij do obudowy (szczególnie jeśli masz jakieś etui), na pasku powinna się pojawić ikona słuchawek (ale nie jestem pewien na 100%) -zainstaluj SelfiShop Camera i zobasz, czy teraz robi zdjęcia -spróbuj podpiąć słuchawki z mikrofonem i przyciskiem do odbierania połączeń i zobacz, czy na tym przycisku robi selfie (w ostateczności możesz wtedy przywiązać słuchawki do kijka, głupie ale działa)
 5. Witam, od jakiegoś czasu siedzę na RR (obecnie z andkiem 7.1.2) i zastanawiam się nad powrotem do miui, nie pamiętam jednak czy jest opcja ustawienia karty sd jako wewnętrznej, żeby przenosić aplikacje (jak w MM i N), czy też nie?
 6. Ostatni tydzień siedziałem na CM13, trochę ciężko przestawić się po 2 miesiącach MIUI (kilku funkcji mi brakuje). Dziś jednak przeszedłem na resurrection remix i pierwsze wrażenia mocno pozytywne, zobaczymy co będzie po tygodniu.
 7. To ja sobie umiem ustawić, chodzi o to, żeby na ekranie blokady pokazywało kolejny alarm.
 8. Czy na ekranie blokady wyświetla się alarm/budzik, w innych telefonach miałem tak, że ekran blokady informował o kolejnym budziku, dzięki czemu pamiętałem, o wyłączeniu, gdy rano nie musiałem wstawać, a tak to kilka razy niepotrzebnie się budziłem po piątej, bo zapomniałem wyłączyć. Ewentualnie co polecacie zamiast stocka?
 9. Rzeczywiście można zrobić wszystko raz wchodząc do TWRP, musiałem coś wcześniej namieszać, że mi skasowało dane.
 10. Może i głupie pytanie ale chodzi o aktualizację bez utraty danych (obecnie mam MIUI z zeszłego tygodnia). Normalnie robię tak: -twrp, backup, -restart, instalacja przez apkę aktualizacja, telefon uruchamia się automatycznie w twrp, wgrywa, uruchamia, aktualizacja systemu (dalvik cache - co niestety trwa dość długo), -znów twrp, wgrywanie xposed, root, ponowne uruchomienie i znów aktualizacja plików dalvik (i znów trwa to strasznie długo) Próbowałem instalację romu przez twrp bezpośrednio ale niestety czyści moje dane. Można przyspieszyć proces?
 11. Na moim Redmi 3, niestety też problem. Sterowniki raczej są dobre (wgrywałem chiński dev, by odblokować BL), telefon pokazuje w mój komputer, ale tylko jedna próba na kilka z MTP pokazuje katalogi, a PTP pokazuje tylko zdjęcia z pamięci wewnętrznej, póki co używam kabla otg i pendriwia.
 12. Witam, czy można umieścić notatkę na ekranie blokady, przykładowo przygotowałem sobie listę zakupów, po wejściu do sklepu ją aktywuję i wystarczy włączyć ekran blokady by sprawdzić co jeszcze kupić bez potrzeby odblokowywania?
 13. Telefony z chin mają blokadę LTE 800 sprzętową, czy jest to kwestia oprogramowania, jeśli oprogramowanie, to jak pojawią się w Polsce modele z obsługą LTE 800, to można będzie to aktywować/wgrać w chińskiej wersji?
 14. Xiaomi już oficjalnie w Polsce, jak sądzicie, odblokują w Redmi 3 Band 20 (bądź będziemy mogli sami to zrobić, albo będzie w romie global), czy też raczej nie i tylko 3S (wiem nie ten dział) będzie miał band 20?
 15. Witam, telefon Redmi 3 rom xiamoi.eu 6.9.8. Problem jest następujący, chciałem odinstalować 4 aplikacje (Legendary, Magic Rush, Fight, Mansion of madnes), wszystko przebiega normalnie, jednak po ponownym uruchomieniu telefonu te aplikację znów się pojawiają (z innymi aplikacjami nie zauważyłem takich problemów), można je normalnie włączyć (więc nie są to same ikony), po odinstalowaniu od razu wszedłem w recovery i wyczyściłem też cache i dalvik cache, ale dalej to samo.