amularix

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About amularix

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. Normalnie wyświetla się w Nova Launcher, problem tylko poco launcher i systemowy launcher. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 2. Okazuje się, że można, użyłem programu Tiles https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rascarlo.quick.settings.tiles&hl=pl Można dodać kafelek i ustawić przełączanie pomiędzy trybem zwykłym a cichym z wibracją, nie ma wtedy dźwięku wiadomości.
 3. Zastanawiam się nad zakupem kabla magnetycznego, jednak mam kilka pytań: -czy do jednej końcówki mogę podpiąć różne kable (to znaczy planuję kupić kilka sztuk tej samej firmy, jeden używać w domu, jeden awaryjnie w samochodzie, czy za każdym razem muszę zmieniać końcówkę, czy nie będzie problemu) -czy takiego kabla można użyć do przesyłu danych do komputera -czy ktoś korzystał i jakie opinie -jaki model polecacie kupić
 4. RN7 xiaomi.eu 9.12.12 Miałem problem z kalendarzem Google (zajmował ponad 300mb świeżo po pobraniu ze sklepu). Zrobiłem format data w TWRP (przy okazji zaczęło żądać PIN przy uruchamianiu TWRP, a system ładował się do ekranu blokady i sam wyłączał, wgrałem inne TWRP, znów format data system i ruszył). Teraz nie uruchamia się Add Quick Event. Błąd - program wciąż przestaje działać. Ponowna instalacja, czyszczenie Dalvik i cache nic nie daje.
 5. No niestety instalacja nowego systemu na czysto i ten sam problem, kalendarz zajmuje ponad 300mb, do tego TWRP zaczęło żądać hasła☹️
 6. No właśnie próbowałem tak zrobić i dalej jest ponad 300 mb, jutro będę miał chwilę, to wgram miui na czysto i zobaczę co będzie, jak dalej problem to poszukam custom rom.
 7. Witam, ile miejsca u Was zajmuje kalendarz google? Bo mnie wskazuje 314 mb, co dość mocno mnie zdziwiło i nie wiem czy aplikacja tak bardzo "urosła" czy też system coś źle liczy.
 8. Redmi Note 7, miui 11, xiaomi.eu, root Witam, kalendarz systemowy pokazuje jako ikonę aplikacji aktualny dzień miesiąca, a kalendarz Google tylko numer 31, czy można to zmienić?
 9. Redmi Note 7, miui 11, xiaomi.eu, root Gdy zmieniam kafelkiem szybkich ustawień profil z cichy na normalny, to każdorazowo jest dźwięk powiadomienia (że zmieniono), czy można to wyłączyć?
 10. Nie chciało mi przywrócić adaway który na poprzednim telefonie był jako systemowy, zwykłe aplikacje przywrócił.
 11. Witam, szukam aplikacji do robienia kopii zapasowych wybranych aplikacji wraz z ich danymi (również systemowych), używałem TitaniumBackup, jednak na Redmi Note 7 jest problem z przywracaniem.
 12. Dzięki, myślałem, że coś źle zrobiłem. Wychodzi na to, że mam roota a i tak nie mam wygodnego dostępu do plików systemowych.
 13. Redmi note 7, MIUI 11 by xiaomi.eu 9.11.21, magisk 20.1, magisk manager 7.4 W środę odblokowałem bootloader, wgrałem rom xiaomi.eu, magisk i nie mogę usunąć, oraz edytować plików systemowych, nie mogę też przenieść aplikacji użytkownika do systemu. Próbowałem TitaniumBackup (robi kopię zapasową, ale problem z przywracaniem), TotalCommander (mogę wejść w foldery systemowe, ale nie mogę usuwać plików), Link2sd. Telefon zawiesza się na zadaniu, lub jest komunikat "mount:'/system' not in /proc/mounts"
 14. Męczą mnie zaokrąglone rogi wyświetlacza, obcina to część tekstu/obrazu można to wyłączyć czy jest to niemożliwe?
 15. Nie chcę zakładać identycznego tematu więc piszę tu. Mam kartę podarunkową do mediaexpert i chcę zmienić mój redmi 3. Dziś są w promocji RN7 4/64 i MiA3 4/64 w tej samej cenie 699 zł, telefony dość podobne Za MiA3 przemawia: nowszy procek, czysty system, ufs 2.1 (przynajmniej taką informację znalazłem na niektórych stronach), aparat szerokotątny wady: widzę mało tematów na forum, więc nie wiem ja ze wsparciem społeczności, zamierzam go zrootować, gorszy wyświetlacz? RN7: lepszy wyświetlacz, lepsze wsparcie społeczności/ więcej romów, wolniejsza pamięć?