Jump to content

amularix

Użytkownicy
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by amularix

 1. Moja szczoteczka po 2.5 roku niestety padła (przestał działać włącznik). Jaki model Oclean polecicie jako wytrzymały i długowieczny?
 2. Witam, czy w jakiejś sieci działa wifi calling na redmi note 7 (u mnie w Play) niestety nie działa:(
 3. Witam, ciężko było znaleźć dział, gdzie mógłbym o to zapytać, myślę, że tu mogę. Chcę wystawić opinię sklepowi Amazon. Kupiłem od nich (sprzedawana Amazon), a raczej zamówiłem mini klawiaturę Rii z obsługą bluetooth, za pierwszym razem dostałem jakiś kabelek, paczkę odebrałem w paczkomacie, niestety nie można użyć tej metody zwrotu trzeba oddać w punkcie gdzie przyjmują paczki (mieszkam na wsi jakieś 20 km od miasta gdzie jest taki punkt, a paczkomat mam dużo bliżej, trzeba specjalnie jechać). Na aliexpress czas oczekiwania na klawiaturę koło miesiąca, dostawy z Polski (z jakiejkolwiek sklepu w sensownej cenie nie ma). Więc drugi raz zamówiłem z Amazon, tym razem dostałem klawiaturę ale nie ten model, bez bluetooth, więc znów muszę oddać. Chciałem ocenić sprzedawcę Amazon na Amazon nie mogę znaleźć, chciałem dodać opinię produktu i opisać w niej sytuację, dostaję komunikat "ten produkt nie kwalifikuje się do wystawiania opinii o nim". Nie ukrywam, że jestem mocno rozczarowany jakością obsługi Amazon.
 4. Witam, mam kontakt który używa 2 numerów telefonów (prywatny i służbowy) i szukam aplikacji sms, żeby rozmowy z tym kontaktem były w jednym wątku i żeby można było ustawić domyślny numer do odpisywania.
 5. Niestety nie działa ona automatycznie, a chodzi o to, żeby kopia miui robiła się raz na tydzień (to sobie ustawiłem), oraz nie kasowała ikon z pulpitu, czy zmieniała domyślną aplikację sms.
 6. Używan Nova Launcher, Miui 11 Redmi Note 7, ustawiłem automatyczną kopię zapasową miui, gdzie wybrałem kilka aplikacji użytkownika do dodania do tej kopii. Za każdym razem jak kopia jest zrobiona, skróty do tych aplikacji znikają z pulpitu Nova i muszę je ponownie ręcznie dodawać, można to jakoś rozwiązać?
 7. Zainstalowałem v7 od Parrot043, czy można ustawić zapisywanie na karcie SD? Czy też pixele nie obsługują kart pamięci, więc gcam nie ma takiej opcji?
 8. Na promocji w Play oba modele w cenie 570 zł, obydwa maja 4/64, który robi lepsze zdjęcia?
 9. amularix

  Custom recovery

  Jakie custom recovery polecacie do tego modelu? Oficjalnego TWRP nie ma, a czytałem na forum, że przy wgrywaniu tygodniowych aktualizacji, czy przywracaniu kopii zapasowej nagle prosi o hasło i blokuje dostęp.
 10. Wszystko co wymieniłeś jest, ale mam wersję z 9.12.12
 11. Czy można zmienić ikonę trybu sieci "H+" na 3G? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 12. amularix

  Ładowarka

  Chciałem kupić ładowarkę z trzema gniazdami (w podróży zawsze mało gniazdek, a myślę, że lepsze to niż rozgałęziacz do gniazdka). Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami, jakieś różnice? A może coś innego? https://allegro.pl/oferta/szybka-ladowarka-sieciowa-qc-3-0-topk-8931344556 https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-topk-qc-3-0-30w-3-x-usb-8459241965
 13. Ja mam coś takiego Ringke Fusion X Redmi Note 7, niebieskie https://pancernik.eu/xiaomi-redmi-note-7/etui/ringke-fusion-x-niebieska-ramka Wygodny dostęp do czytnika na plecach, aparaty też dobrze zabezpieczone, rant jest wysoki, jedyna wada taka, że strasznie się palcuje i co jakiś czas trzeba zdjąć i wyczyścić kurz obok aparatów.
 14. Napisałem mało precyzyjnie, za pomocą tego kafelka możemy przełączać z trybu cichy na normalny bez dźwięku, a jak przełączamy z trybu normalnego na cichy jest wibracja, czyli działa.
 15. Normalnie wyświetla się w Nova Launcher, problem tylko poco launcher i systemowy launcher. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 16. Okazuje się, że można, użyłem programu Tiles https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rascarlo.quick.settings.tiles&hl=pl Można dodać kafelek i ustawić przełączanie pomiędzy trybem zwykłym a cichym z wibracją, nie ma wtedy dźwięku wiadomości.
 17. Zastanawiam się nad zakupem kabla magnetycznego, jednak mam kilka pytań: -czy do jednej końcówki mogę podpiąć różne kable (to znaczy planuję kupić kilka sztuk tej samej firmy, jeden używać w domu, jeden awaryjnie w samochodzie, czy za każdym razem muszę zmieniać końcówkę, czy nie będzie problemu) -czy takiego kabla można użyć do przesyłu danych do komputera -czy ktoś korzystał i jakie opinie -jaki model polecacie kupić
 18. RN7 xiaomi.eu 9.12.12 Miałem problem z kalendarzem Google (zajmował ponad 300mb świeżo po pobraniu ze sklepu). Zrobiłem format data w TWRP (przy okazji zaczęło żądać PIN przy uruchamianiu TWRP, a system ładował się do ekranu blokady i sam wyłączał, wgrałem inne TWRP, znów format data system i ruszył). Teraz nie uruchamia się Add Quick Event. Błąd - program wciąż przestaje działać. Ponowna instalacja, czyszczenie Dalvik i cache nic nie daje.
 19. No niestety instalacja nowego systemu na czysto i ten sam problem, kalendarz zajmuje ponad 300mb, do tego TWRP zaczęło żądać hasła☹️
 20. No właśnie próbowałem tak zrobić i dalej jest ponad 300 mb, jutro będę miał chwilę, to wgram miui na czysto i zobaczę co będzie, jak dalej problem to poszukam custom rom.
 21. Witam, ile miejsca u Was zajmuje kalendarz google? Bo mnie wskazuje 314 mb, co dość mocno mnie zdziwiło i nie wiem czy aplikacja tak bardzo "urosła" czy też system coś źle liczy.
 22. Redmi Note 7, miui 11, xiaomi.eu, root Witam, kalendarz systemowy pokazuje jako ikonę aplikacji aktualny dzień miesiąca, a kalendarz Google tylko numer 31, czy można to zmienić?
 23. Redmi Note 7, miui 11, xiaomi.eu, root Gdy zmieniam kafelkiem szybkich ustawień profil z cichy na normalny, to każdorazowo jest dźwięk powiadomienia (że zmieniono), czy można to wyłączyć?
 24. Nie chciało mi przywrócić adaway który na poprzednim telefonie był jako systemowy, zwykłe aplikacje przywrócił.
 25. Witam, szukam aplikacji do robienia kopii zapasowych wybranych aplikacji wraz z ich danymi (również systemowych), używałem TitaniumBackup, jednak na Redmi Note 7 jest problem z przywracaniem.
×
×
 • Create New...