Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, woyto napisał:

Zamiast Goal będzie tamten symbol? trochę niewyraźny się wydawał

Tak. Mogę dać wyraźniejszy.

Poczekam do jutro niech więcej osób się wypowie :) Ale jak dla mnie to kreski brakuje :P

I nie wiem co widzicie w ciemnej tarczy - dla mnie jasna jest idealna :P

 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuje to co napisałem wcześniej czyli taka jak ruska ale Pl. Z kreską i am/pm

12 godzin temu, woyto napisał:

Tu trochę lepsze zdjęcie.
Mam wrażenie, że w poprzednich było "PIA" zamiast "PIĄ" :D  Całkiem fajnie to wygląda
W "Kroki" R wygląda jak P

Dla mnie ta tarcza jest idealna. Zrób ją tylko Pl i zielony znacznik po osiągnięciu celu :)

 

Jak wygra  inny projekt to skontaktuje się z Tobą na PW.

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gawronnek napisał:

Dla mnie ok, gdybym się miał czerpać to trochę bym skrócił kreskę od lewej strony i miodzio. Bateria moim zdaniem powinna być, nie każdy ciągle zagląda do programów i czasami można przegapić jej rozładowanie, ale jak nie będzie to przeżyje.

Redmi Note 4X
 

Kreska jest długa po to by była nad całymi krokami i lepiej długa wygląda dla oka więc lepiej jej nie skracac co.do bateria pociagnij po tarczy palcem w dół i masz jej stan nie musisz zaglądać do programu 

Edytowane przez jjarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sondejmarek napisał:

Czy rozwijasz dalej firmware do Mi Band 2? Właśnie wgrałem sobie Mili_pro-54-tomi.fw
Trzecia literka w dniu tygodnia by się przydała i kolejność daty na "naszą" jeśli by się udało, np: "sob 14 Paz"/ "Paź 14 sob"

Kolejności się nie zmieni niestety. Tak będę rozwijać i dzisiaj chyba rozdzielę wątek na osobny dla Mi Band 2. Jest ankieta, nie wiem czy widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sondejmarek napisał:

Tak wziąłem udział, głosowałem za 3 literką a nawet 4, bo miejsce jest ale pewnie możliwości brak.

Dzisiaj wieczorem powinienem wypuścić wersję z 3 literami dużymi. Jeszcze ciekawie wygląd kropka po środku liter nie na dole. 

Jeszcze kwestia w który FW wchodzić, czy .53, czy .54....

Wersja z AM/PM i trochę dłuższą kreską: test7.res

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...