tomurbanowicz

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Recommended Posts

2 minuty temu, Gawronnek napisał:

O co dokładnie chodzi z tą pogodą z Notify?

Notify ma w sobie pogodę, która jest synchronizowana z zegarkiem. Jak po takiej synchronizacji wygląda to w zegarku? Ja w MiFit skróciłem nazwy, żeby jakoś to sensownie wyglądało.

proszę tu link do rosyjskiego firmware

a co do pogody to na razie mam to rosyjskie więc nie wiem czy jest sens pokazywać

jeszcze jedno zdanie na temat Notify, można nim bez problemu szybko wymieniać firmware Gadgetbridge nie jest potrzebny.

Edited by Gawronnek

1 godzinę temu, Gawronnek napisał:

proszę tu link do rosyjskiego firmware

a co do pogody to na razie mam to rosyjskie więc nie wiem czy jest sens pokazywać

jeszcze jedno zdanie na temat Notify, można nim bez problemu szybko wymieniać firmware Gadgetbridge nie jest potrzebny.

Ale nie bardzo rozumiem, co ma rosyjskie do pogody. Pogoda idzie z aplikacji a nie z zegarka. Proszę wyłączyć MiFit i tylko z Notify zobaczyć jak będzie wyglądać pogoda - chodzi o warunki pogodowe.

Zaktualizowałem w 2 poście tarczę invert - tradycyjnie pokażcie fotki.

Edited by tomurbanowicz

Lepiej to wygląda,ale nadal cyfry daty są nieczytelne do końca. Dasz radę usunąć te wszystkie białe linie oddzielające poszczególne sekcje na tarczy?

a55b9fc2de96e2b0e71ffdbd46257829.jpg

Fajnie wygląda z tymi liniami. Jedynie data do poprawki a tak wygląda ok. Przy ikonie baterii z prawej strony też jest jakiś krzak?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Moim zdaniem też tylko data do poprawki, tak jakby było niepotrzebne pogrubienie.

A tu pogoda przy zamrożonym MiFit i po synchronizacji w Notify.

Redmi Note 4X

b273f63a77bba57f3dffd8ed65711be6.jpg8fe9374f49421213cc9c17e8b643a166.jpg237f65732cdb7026390a30664ad0c5d4.jpg011f70ec575aa1cac15662e6204a4ee9.jpg

Edited by Gawronnek

13 minut temu, Gawronnek napisał:

A tu pogada przy zamrożonym MiFit i po synchronizacji w Notify

Dzięki.

23 minuty temu, tomasznowak napisał:

Lepiej to wygląda,ale nadal cyfry daty są nieczytelne do końca. Dasz radę usunąć te wszystkie białe linie oddzielające poszczególne sekcje na tarczy?

Poprawione - zaktualizowany 2 post. Przetestujcie.

Przetestowałem i jest wszystko poprawione oprócz pierwszej cyfry miesięcy, czyli 1. Jest pogrubiona za bardzo. Dałbyś radę na próbę zrobić tarczę bez tych białych linii, jak prosiłem?

Poprawione, zaktualizowane. Powinno być teraz OK.

26 minut temu, tomasznowak napisał:

Dałbyś radę na próbę zrobić tarczę bez tych białych linii, jak prosiłem?

Zaznacz na screenie których linii.

Nie mam jak teraz zaznaczyć. Chodzi o te linie jasne (np. ten półokrąg przy krokach) , które były ciemne na normalnej tarczy. Tak żeby ich w ogóle nie było widać i cała tarcza była czarna.

7 minut temu, tomasznowak napisał:

Chodzi o te linie jasne (np. ten półokrąg przy krokach)

Linia między baterią, a krokami raczej powinna być... Później je pousuwam i zobaczymy jak wyjdzie to w praniu.

Edited by tomurbanowicz

W obu bym usunął napis sek i tak jest nieczytelny

Redmi Note 4X

Wgrałem na moment tą wersję rosyjską i teraz po powrocie do FW PL mam wszystko po angielsku. Jak to odkręcić? Ps. Próbowałem wszelakich metod, od wgrania pierwszej wersji angielskiej i potem na nią wersji Pl i nic

A co powiecie na to :)

Ruscy nie śpią

@tomurbanowicz może zrobisz pl z tej taczy? Jest na grupie fb. Fajnie by wyglądała też w jasnej wersji.
screenshot_1002.jpg

Edited by fake4r

1 godzinę temu, fake4r napisał:

A co powiecie na to :)

Ruscy nie śpią

@tomurbanowicz może zrobisz pl z tej taczy? Jest na grupie fb. Fajnie by wyglądała też w jasnej wersji.

ale sztosik im wyszedł tomurbanowicz dasz rade na nasz ojczysty to przerobić ? tylko usunąć kreske nad krokami i sek i tydz i jest ideolo :D

Edited by jjarik

Hehe ale cwaniaki fajnie wymyślili. 

Chyba najfajniejsza tarcza póki co :)

Oczywiście całkowicie podpisuje się pod postem jjarik. Żeby nie robić od nowa tylko przetłumaczyć.

Nieee mi się wydaje że z paskami lepiej i z tą linią po lewej też.  Ruskie pewnie tak samo jak mi wybrali akurat tą tarcze drogą eliminacji.

Edited by roger09

Samo tłumaczenie a potem ewentualnie można dalej kombinować jeśli szanowny kolega@tomurbanowicz się za to weźmie :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Linia po lewej może być,ale jak już są procenty po prawej to by wystarczyło. W sumie to i tak nie ma większego znaczenia,bo i tak tarcza wymiata.

W tej rosyjskiej tarczy źle pokazuje procent wykonanego planu, jednak fajniej wygląda z tym szarym wypełnieniem, jeśli@tomurbanowicz zrobi taką z polskim firmware już o nic wiejskich nie po proszę w sprawie tej tarczy

Redmi Note 4X

nie moge zainstalowac Gadgetbridge na telefonie, ktos mial ten problem? pacjent MI5, wybieram install i nic sie nie dzieje

EDIT: pomogl restart tel ;)

Edited by aras_85

Nie wiem, czy wiecie, ale FW 9.14 ma w sobie 2 wersję językowe' chińską i angielską. Polska wersja to spolszczona chińska. Wersje te można przełączać w Notify and Fitness.

Właśnie się bawię na wersji angielskiej zegarka

5aea19e7a560e568844d2061d4ec6036.jpg

@tomurbanowicz spójrz jeż przerobić ta tarcze z lekkim wypełnieniem tych pól pod dniem tygodnia i na tym zaokrągleniu, to naprawdę ostatnia moja prośba odnośnie tej tarczy :)

Redmi Note 4X

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.