Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, gonzo_86 napisał:

Niby tak ale można różny badziew wgrać, który nam może spier.... fon.

Jak wgrasz jakiś badziew i tym sposobem uwalisz telefon to nikt Ci nie uzna gwary. Chodzi o to, że janusze robią sobie furtki do nieuznawania jakichkolwiek reklamacji z powodu zmiany romu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matfit zawsze do usług.

ps masz ciekawe koncepty. Czy każdy kto użyje przyśmiesznej figury stylistycznej w formie sarkazmu jest 'cierpiącym na kompleks niższości' i do tego jeszcze 'debilem'?

ale fajnie że przemyślałeś i zmieniłeś:-D. To się liczy.

Edytowane przez XiaoRén
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś planował zakup Redmi 4 na ali to jest fajna promocja planet plus - 20% cashbacku. Jak się będzie miało pecha i celnicy naliczą VAT no to prawie w całości mu się to zwróci. A jak nie to telefon ma 20% taniej :) 

Edytowane przez olafo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, olafo napisał:

Jakby ktoś planował zakup Redmi 4 na ali to jest fajna promocja planet plus - 20% cashbacku. Jak się będzie miało pecha i będzie miał naliczony VAT no to prawie w całości mu się to zwróci. A jak nie to telefon ma 20% taniej :) 

Możesz odesłać linka z redmi 4 z tej planety bo znaleźć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matf napisał:

Tymczasem redmi 4 pro na Geekbuying, z kodem rabatowym "retailmenot" za 650zł + przesyłka "EU Priority Mail" - z wliczonym VATEM (7-15 Business Days) za jedyne 3,46zł.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-4-Pro-3GB-32GB-Smartphone---Black-373908.html

Całość wyniesie PLN 653.48zł.

Właśnie poszło zamówienie.

 

Jak tam jest dokładnie z gwarancją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem różne opinie o geekbuing. Ale fajna oferta jest też u Honkong Goldwaya - https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4-Prime-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-CPU-5-0-1920x1080-FHD/311331_32763320059.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301

Telefon 160$ - 10$ (kupon od ali z okazji 11.11) + 17$ wysyłka z pominięciem VATu = 167$ = +/- 670zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bolok napisał:

Ja słyszałem różne opinie o geekbuing. Ale fajna oferta jest też u Honkong Goldwaya - https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4-Prime-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-CPU-5-0-1920x1080-FHD/311331_32763320059.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301

Telefon 160$ - 10$ (kupon od ali z okazji 11.11) + 17$ wysyłka z pominięciem VATu = 167$ = +/- 670zl

 

Już bym wolał geeka niz aliexpress

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Matf napisał:

Czy wiadomo coś na temat globala do tego telefonu? Na miui.com jest na razie tylko China

skąd zamówiłeś?

 

 

Mam znajomego w chinach kupil na stronie bezposrednio o polnocy wystartowala sprzedaz, strona crashowala ale mu sie udalo za 135$

Juz dzis dostal jutro wysyla paczke wiec powinna byc w poniedzialek. :)

Pudelko troche wyglada jak z Samsunga Note 4 

IMG-20161111-WA0000.jpg

IMG-20161111-WA0001.jpg

Edytowane przez [email protected]
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące jest to, że Xiaomi w każdym modelu zaczyna pchać na siłę ekran 2.5D a konstrukcja szkła hartowanego (przypuszczam którego prawie każdy używa) nic a nic się nie zmieniła w tym temacie i trzeba chodzić z takim niedorobieńcem gdzie często nawet nie przykrywa całości wyświetlanej powierzchni czyli boków.

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tpawel napisał:

Patrząc na to jaki progres jest w ekranie rn3pro->RN4 można przypuszczać ze i w redmi 4 będzie spoko.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Progres jest ale dalej parametr 'sunlight contrast ratio' jest słaby http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-review-1504p3.php sama jasność też mogłaby być lepsza..

12 minut temu, fakeeus napisał:

Denerwujące jest to, że Xiaomi w każdym modelu zaczyna pchać na siłę ekran 2.5D a konstrukcja szkła hartowanego (przypuszczam którego prawie każdy używa) nic a nic się nie zmieniła w tym temacie i trzeba chodzić z takim niedorobieńcem gdzie często nawet nie przykrywa całości wyświetlanej powierzchni czyli boków.

Przechwytywanie.PNG

A gdzie to widzisz? Ja tu widze dodatkowe szkiełko założone. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, areq1987 napisał:

A ja dalej jestem ciekaw ekranu, bo z tym w Xiaomi różnie bywa.. Są mega słabe jak w Redmi Note 3(P)

A co Wam tak nie podoba się w ekranie Redmi Note 3? Miałem wczoraj akurat w ręku ten model i jakoś nie widziałem, żeby ekran był gorszy niż w Redmi 3s, który mam w testach od wielu dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, latet napisał:

A co Wam tak nie podoba się w ekranie Redmi Note 3? Miałem wczoraj akurat w ręku ten model i jakoś nie widziałem, żeby ekran był gorszy niż w Redmi 3s, który mam w testach od wielu dni.

Ale jest słabszy kontrast, jasność, widoczność w słońcu.. i to nie tylko moja subiektywna opinia ale popatrz na testy na gsmarena tam profesjonalnie testuja m.in. wyśwetlacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, areq1987 napisał:

Ale jest słabszy kontrast, jasność, widoczność w słońcu.. i to nie tylko moja subiektywna opinia ale popatrz na testy na gsmarena tam profesjonalnie testuja m.in. wyśwetlacze.

Jestem lekko sceptyczny wobec ich testów. Np. o filmikach z R3s napisali tak:

framerate is smooth and consistent at 30fps.

Każdy posiadacz tego telefonu szybko zauważy, jaka to bzdura. Nagrali 1 filmik w dobrym świetle i na tej podstawie napisali taką ogólnikową, ale w praktyce mijającą się z rzeczywistością opinię.

No ale ok, dobrze że jest jakiś postęp w ekranach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Patrząc na to jaki progres jest w ekranie rn3pro->RN4 można przypuszczać ze i w redmi 4 będzie spoko.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

3 godziny temu, areq1987 napisał:

A ja dalej jestem ciekaw ekranu, bo z tym w Xiaomi różnie bywa.. Są mega słabe jak w Redmi Note 3(P) ale też całkiem niezłe jak w Redmi 3 czy Redmi 3S. A to wbrew pozorm ważna sprawa czy przyjemnie się ogląda wyświetlany obraz czy wręcz przeciwnie. 

Skoro jest w redmi 3 pro dobry ekran to w następnej generacji raczej nie dadzą gorszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XiaoRén napisał:

Skoro jest w redmi 3 pro dobry ekran to w następnej generacji raczej nie dadzą gorszego

Myślenie życzeniowe. Mogą dać co chcą. (nie mówię, że dali gorszy, ale że zdanie, które napisałeś nie musi być prawdą - jako ogólnie działająca zasada).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XiaoRén napisał:

 

Skoro jest w redmi 3 pro dobry ekran to w następnej generacji raczej nie dadzą gorszego

No to nie zawsze może mieć przełożenie bo np w takim Redmi Note 2 ekran jest lepszy niz w RN3.. I co mi po rozdzialce FhD jesli ekran ma mieć kontrast starego laptopa, a w słońcu nic nie zobacze. Na tych pierwszych filmikach w sieci ekran Redmi 4 nie wydaje sie jakoś super jasny, ale to na razie tylko gdybanie do momentu aż ktoś zrobi dobry test. Przyznaje się ze niewiadoma co do ekranu sprawiła ze nie kupiłem go w zwiazku z wczorajszymi promocjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...