Skocz do zawartości

[ROM] cotygodniowe aktualizacje xiaomi.eu/miuipolska PL


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, marcinj6 napisał:

W razie czego mozna powrocic np do 6.5.5 bez problemow? Jak z rootem? Wystarczy zainstalowac superSu przez twrp czy cos jeszcze?

Jeśli chodzi o root to udało mi się przez wbudowane w TWRP narzędzie to zrobić i działa aż miło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest w stanie powiedzieć jaki mam rom global czy miupolska?

Bo powiem szczerze,że myślałem,że mam global ale troche mylny jest ten napis z pozdrowieniami :D

8qVQsEN.png

ovkLnyd.png

Oraz jak sprawdzić czy mam zablokowany czy odblokowany bootloader?

Edytowane przez Yamakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marcinj6 napisał:

Ktos aktualizowal do 6.6.23? Poprawiono bugi z 6.6.18?


Caly czas sie zastanawiam czy przechodzic na miui8 czy warto bo jedni pisza ze warto a drudzy ze telefon znacznie wolniej dziala ze bateria krocej trzyma i ze czyszczenie pamieci laguje itp..

W poprzedniej wersji czyszczenie lagowało, a w tej już nie. Moim zdaniem warto, ta wersja wydaje mi się, że jeszcze szybciej chodzi niż 6.6.18, ale właśnie ta bateria w moim przypadku nie do końca dobrze trzyma. Mimo wszystko 2 dni trzyma na 2 kartach, w tym dużo neta na wi-fi i 4g, yanosik na każdej trasie, dużo rozmów, ale jakoś mało sot na tym wszystkim, na 7 wydaje mi się, że sporo więcej miałem, ale skoro nie trzeba codziennie ładować to jest ok i mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewne nieprawidłowości w MIUI8.

Używając klawiaturę SwiftKey w aplikacji Internet nie idzie dać spacji (nic się nie dzieje).

Natomiast używając klawiatury TouchPal spacja kasuje poprzednio wprowadzony znak.

Dzieje się to tylko w wierszu wyszukiwania aplikacji Internet, w innych miejscach wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Redmi2 napisał:

Nie nie trwa to 5 sekund i nigdy nie trwało, a jak tak Miałeś to wina u Ciebie.

Nie tylko u niego, bo też miałem ten problem i nie tylko ja, ale to było w pierwszej wersji miui 8, a w tej aktualizacji problemu nie ma. Dodam, że rom miałem wtedy wgrywany na czysto więc pełny wipe był zrobiony. Na tej wersji bateria ładuje mi się szybciej i ogólnie pozytywne zmiany, rom szybciej chodzi moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauwazylem ze bateria na miui 8 szybciej sie rozladowywuje np podczas grania... gralem okolo 2h w assasin creed identity i zjadlo mi ponad 50% bateri!! A telefon niezle sie nagrzal.. wczesniej na miui7 nie rozladowywal sie tak szybko podczas grania i nie nagrzewal no chyba ze ta gra to taki potwor ze topi smartfony i pozera baterie.. bo inne gry w ktore gralem na miui7 nigdy nie zjadaly tak szybko baterii i nie nagrzewaly tak telefonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinj6 napisał:

Dzisiaj zauwazylem ze bateria na miui 8 szybciej sie rozladowywuje np podczas grania... gralem okolo 2h w assasin creed identity i zjadlo mi ponad 50% bateri!! A telefon niezle sie nagrzal.. wczesniej na miui7 nie rozladowywal sie tak szybko podczas grania i nie nagrzewal no chyba ze ta gra to taki potwor ze topi smartfony i pozera baterie.. bo inne gry w ktore gralem na miui7 nigdy nie zjadaly tak szybko baterii i nie nagrzewaly tak telefonu..

Mam podobne spostrzeżenia. Czyżby to rzeczywiście kwestia ostatniego romu?

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2016 o 10:27, Redmi2 napisał:

 

 

No tak bo Ci az 5 sekund z życia ucieknie. Hahha

 

I co pewnie to bug i dyskwalifikuje rom?

Nie nie trwa to 5 sekund i nigdy nie trwało, a jak tak Miałeś to wina u Ciebie.

 

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Ile ty masz lat, że takie głupie odpowiedzi udzielasz, co ?

Jak by nie było różnicy miedzy 0.5 sekudny a 5 sekund to by technologie w miejscu stały i by nie było żadnego progresu nigdy.

Nigdy nie napisałem, że trwało to kiedys tak długo, wrecz przeciwnie, stąd też moje pytanie wcześniej. Jak widać po kolejnym poście nie tylko ja miałem z tym problem.

I ten tzw "bug" (cokolwiek miałes przez to na mysli), nic nie dyskfalifikuje. Uzywam Miui8 i bede uzywał, a mam nadzieje ze w nowej wersji problem ten zniknie, a jak nie, to cierpliwie poczekam aż to naprawią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, aczkolwiek ciagle wystepuje problem z nadmiernym drenazem baterii przez 2 procesy: System Android/Android OS

Obydwa w sumie pochłaniają 87% baterii w procesach. Dzieje sie to bez zadnego zauwazalnego powodu. Rano odłączyłem tel od ladowarki, było 100% po 10h 84% - normalnego uzytkowanie, potem odszedłem na 2h, wracam patrze 44% baterii zostało, a wspomniane 2 procesy doslownie w oczach pochłaniają baterię.

Cos jest ciągle nie tegez z tym Miui8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...