Mikul

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Mikul

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo fajnie działa stabilna wersja miui 11 na andku 10. Nie posiada tych wszystkich mikro bugów które się pojawiły w weekly
 2. Ta najnowsza wersja stabilna to dramat. Dotyk na krawędziach nadal laguje, co w becie poprawiono dobre 4 miesiące temu. Brak ciemnego motywu, znikają powiadomienia. To jest straszne, że po takim czasie (pół roku) global stable nie da się używać. Tygodniowe wersje są bardzo dobre, ale przez stabilne nie mógłbym nikomu polecić tego telefonu.
 3. W końcu w zamkniętej becie 8.11.23 naprawili błąd z dotykiem, problemy wyżej opisane już nie występują, pod koniec miesiąca fxi firmware ma pojawić się w global stable :) Tomasz, nie rób z ludzi debili. Jak mogli mi przesyłać ten sam telefon, skoro dwa razy przychodził w nowych nieotwieranych pudełkach z innym SN.
 4. Również polecam mofi, nawet bardziej niż nillkin frosted shield. Jakoś tak przyjemniej telefon leży w dłoni.
 5. Reklamowałem, dlatego miałem trzy modele w ręce, no cóż, może serwis jest niekumaty i jak na złość wysyłają mi te gorsze
 6. Wgrywałem miui 9, miu 10 oraz kilka customów z xda, na oficjalnym forum xiaomi wiele osób piszę, że każdy tak ma, tylko nie każdy potrafi to dostrzec lub ma za wolne palce, się ciesz Miałem w ręce trzy egzemplarze tego telefonu i na każdym było tak samo. Na lg g6, lg leon, k10 note dotyk działa tak jak powinien, czyli jak szybko bym nie klikał na krawędzi dotyk cały czas nadąża. Ten temat https://en.miui.com/thread-3821555-1-1.html jako pierwszy opisywał ten problem. Tutaj też każdy liczy na naprawienie tego https://en.miui.com/thread-4475869-1-1.html na forum poco, jest po prostu wylew tematów z tym problem. Pozdro https://twitter.com/atytse/status/1061252037315305478?s=09 Tutaj gość potwierdza, że pracują nad patchem, ale tyle czasu już minęło, a z tygodnia na tydzień jest to przesuwane.
 7. Siemka, chcę przedstawić Wam pewien problem na który jak na razie nie ma rozwiązania. Przeszkadzania w pisaniu na klawiaturze oraz graniu w gry. Pomimo szukania nadal nie wiem czy jest to wina software czy hardware. Prawdopodobnie każdy egzemplarz cierpi na tą przypadłość ponieważ kilka osób miało wymieniane telefony i nadal to występuje. Kilka filmików przedstawiających problem https://www.youtube.com/watch?v=85KJAePEMTk https://www.youtube.com/watch?v=EWek3RZenwU https://www.youtube.com/watch?v=lJbbWKuok_0 Myślicie, że jest nadzieja w naprawie (po jakimś czasie) czy to aktualizacjami czy sprzętowej w serwisie a może lepiej nie czekać i sprzedać telefon?
 8. Wgrałem, ale nie wiem co mam Ci powiedzieć, błędów nie ma, śmiga jak śmigać powinno, faktycznie są te dwa mody, największy plus to, że da się wybrać co masz mieć w pliku zip. Oczywiście później wgrałem radon kernel i działa
 9. Xiaomi nie ma oficjalnej strony w Polsce. Włóż go na noc do ryżu, jeśli nadal nie będzie działał to go rozbierz i może coś się uda zrobić. Zalanego telefonu nikt Ci na gwarancji nie naprawi.
 10. Przecież na stockowym kernelu tryb czytania działa więc co ma do tego xiaomi? Na każdy telefon jest masa kerneli i romów i powstają niekoniecznie dlatego, że oficjalne wersje są złe. Poza tym w changelogu nie widać by były takie zmiany tego kernela które spowodowałyby wytryski które Ty widzisz. Na Blaze, non stop knight tak muli, że się grać nie da a elementalx nawet nie jest pod MM.
 11. Nie działa jak w poprzednich wersjach tryb czytania, ogólnie szkoda zachodu z tym kernelem tak naprawdę bo różnica nie jest odczuwalna a tylko są minusy.
 12. U mnie działa na wersji 2.6 tak samo jak na poprzednich. Od wersji 2.3 do najnowszej brak jakichkolwiek problemów.
 13. RNP3 jest lepszy, aparat, bateria, grafika, wydajność procesora podobna w obu ale qualcomm ma lepsze wsparcie na xda, to z plusów. Redmi Pro wygrywa tylko ekranem.
 14. Nie dadzą 7mki bo testują 6tke która już niebawem będzie i dlatego też nie wychodzą wersje rozwojowe. Mi max jest o wiele mniej popularnym modelem niż RN3P i bardzo wątpię żeby na niego wyszła 7mka. Nugat jest tylko pewny w mi5.
 15. Patrząc z jakim opóźnieniem dostajemy androida 6.0 na nasze telefony to bardzo wątpię, że dostanie Nugata. Na moto E za trzy stówki już dawno jest szóstka a RN3P taki dobry i popularny model nie ma. Ktoś powie, że niepotrzebne bo miui 8 śliczne i wszystko opcje posiada, ale tu właśnie chodzi o to co pod maską