Jump to content

dj1978

Użytkownicy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dj1978's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki za pomoc, spróbuje coś poregulować. Potwierdziło, sie to co intuicyjnie robiłem, że musi być po prostu mocniejszy klik przy składaniu.
 2. Znalazłem fixa jak usunąć skrzypienie (moja nie skrzypi), ale z luzem to tylko sugestie z dodatkową podkładką.
 3. Hulajnoga dotarła. Czy to standard, że w miejscu gdzie jest mechanizm składania, podczas poruszania przód - tył jest lekki luz? Próbowałem jakoś podregulować, ale jak bardziej dokręcę pojawia się duży opór przy składaniu.
 4. Pomoże, ktoś jak to jest z tymi kuponami na gearbesta? to jakieś specjalne akcje, czy są ogólnie dostępne, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać? Wziąłbym hulajnogę, wolę z gearbesta niż innych sklepów ali.
 5. SuperSu mogę instalować tak jak dotyczas przez TWRP? nic się nie zmienia na 6.0?
 6. Mam podobne spostrzeżenia. Czyżby to rzeczywiście kwestia ostatniego romu?
 7. Dzięki, oczywiście zadziałało, jeszcze w tym nie byłem oświecony
 8. Mam problem z przyciskiem Home. Gdy jestem na pulpicie po naciśnięciu home pojawia mi się ostatnia strona pulpitu. Wcześniej była pierwsza i to mi bardziej pasowało. W wątku do RMN2 pisało, żeby sprawdzić domyślną stronę pulpitu, przeszukałem wszystko i u mnie nie mam dostępu do takiej opcji. Może ktoś coś podpowie. Soft Xiaomi.eu. Był 6.5.12, po aktualizacji na 6.5.26 nic się nie zmieniło.
 9. Xiaomi.eu stable można wgrać przez TWRP nie tracąc danych z xiaomi.pl ? Trochę rzeczy już porobiłem ale czasami głupieje
 10. Będę miał swoją pierwszą aktualizację xiaomi.eu. Za każdym razem trzeba przez TWRP, Czy bęzie tez OTA?
 11. No i co teraz? zostać na miui pl/eu czy przejśc na global stable?
 12. ok, no to wszystko jasne, dzieki.
 13. Ok, dzięki znalazłem tutoriala, jak go zainstalować.
 14. Koledzy, może ktoś podpowie, albo poda linka jak obsługiwać SuperSU. Mam zainstalowany, sprawdzony na rootchecker, ale to jedyna aplikacja którą widzi. Nie wiem jak blokować reklamy itp. Chyba, że to wszystko jest w SuperSu Pro?
 15. dziwna sprawa, bo po wgraniu najnowszego xiaomi.eu wszystko śmiga włącznie z wifi. Więc teraz nie wiem czy Twój boot.img będzie potrzebny, chyba że na przyszłość.
×
×
 • Create New...