Jump to content

Pawel978

Użytkownicy
 • Posts

  386
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pawel978's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

33

Reputation

 1. Jest jakiś lepszy rom na 7.1.2 z aktualnym wsparciem niż ten?
 2. Używa ktoś ostatniej wersji i poleca rom? Czy android 8.1 jest już stabliny (jakikolwiek rom)?
 3. Ja mogę polecić ostatni rom xiaomi.eu (jak i poprzednich kilka wersji). Wszystko działa jak zawsze czyli dobrze. Bez problemu z niczym. Jak wolisz global to postaw miflashem od nowa, zrób backup itd. ale postaw on nowa czy global czy miuipolska, kwestia wyboru.
 4. Pawel978

  MIUI vs inne romy

  Pytanie do użytkowników custom romów. Co polecicie zamiast miui? Zależy mi na stabilności romu przede wszystkim. Oczywiście super byłoby gdyby był wolny od wszelkich bugów, a jak najdłuższy czas na baterii będzie dodatkowym atutem. Nie muszę mieć aktualizacji co tydzień ale szukam stabilnej paczki na stałe.
 5. Spróbuj przez edl, poczytaj jak wprowadzić telefon w tryb edl i spróbuj przez edl, ewentualnie na innym kompie. http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html jak nie pomoże to micenter chyba zostaje tylko.
 6. Skoro jesteś pewny że to kenzo a nie kate (na 100%) i robiłeś instalacje na czysto przez miflash z opcją flash all http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html (flashing part) i zrobiłeś wszystko jak należy to chyba micenter zostaje. @Acid co myślisz?
 7. zainstaluj nowszą wersję https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.9.21/
 8. Zrób backup i zainstaluj miflashem rom global albo china i miuipolska jeśli chcesz.
 9. U mnie jest ok, ja bym zrobił dobry backup i miflashem zainstalował, jak dla mnie nie ma różnicy między miui 8 a 9.
 10. Która aktualizacja, jaką masz teraz wersję? U mnie na 7.9.15 nie ma takiego problemu.
 11. Z tymi przyciskami to zauważyłem że wywala tylko jak mamy ustawiony język polski. Np jak zmienisz na angielski to już możesz zmienić. Pewnie to poprawią ale jak chcesz zmienić z tymi przyciskami już to musisz na chwilę angielski sobie dać np.
 12. Tego problemu nie mam ale jak chcę zmienić akcje przycisków pod ekranem to mi crashuje ustawienia..
 13. Na pewno masz redmi note 3 pro (kenzo) a nie redmi note 3 pro special edition (kate)? Generalnie pomoże miflash chyba że możesz wejść do recovery i wrzucić inny rom to przez recovery powinno pójść. Tylko dopilnuj właściwego romu. (rozumiem że próbowałeś czekać aż się uruchomi i po kilkunstu minutach się nie uruchomił)
×
×
 • Create New...