Jump to content

meehow81

Użytkownicy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by meehow81

 1. Czy po najnowszej aktualizacji nie wydaje się wam, że Poco gorzej sobie radzi przy słabym zasięgu? Mam takie miejsce w domu, z którego miałem znośną jakość połączenia mimo słabego sygnału a po aktualizacji zaczęło mi przerywać.
 2. Krótkie pytanie - czy ostatnia aktualizacja xiaomi.eu zmieniła wam podpis sieci 4g na LTE? U mnie tak sie stało, sieć Nju.
 3. U mnie tianma nt35596 na srebrnym!
 4. Przepraszam, jesli wyszlo, ze krzycze! To mialo byc tylko takie neutralnie nacechowane spostrzezenie, tylko wykrzyknik niepotrzebnie dalem! Tez dolacza sie do prosby o info, gdyby cos sie pojawilo! Zastanawiam sie tylko, czy to nie bedzie np dostepne tylko dla ludzi, ktorzy zapisali sie do programu beta-testow!
 5. Dzięki, bro! Można na xiaomi.eu czy potrzebny full wipe?
 6. My już raczej N-ki nie doczekamy.. ale nasze dzieci, kto wie..
 7. Wow - czy to prawda? Nie mogę uwierzyć! Dajcie znać, gdy się pojawi! Skąd można będzie pobrać? .>>>>>>>We will start beta testing for Redmi Note 3 Qualcomm based on Android 6.0 today, there will be no public update this week. <<<<<<
 8. meehow81

  Xposed

  Już nie pamiętam, skąd brałem ale miałem z pół dnia xposed na MIUI. Chyba chciałem użyć zaawansowanych opcji w greenify. Ogólnie zrezygnowałem z zaśmiecania systemu - jakoś nawet gravity box nie ściągnąłem...
 9. Ale widzisz, kiedyś to było takei ładne gaussowskie rozmycie a teraz jest tylko kolorek jednolity!
 10. Tak, z systemowego - może od procesora zależy czy układu graficznego.. sam nie wiem.. Odkryłem coś - Zmienia się odcień tła w zależności od koloru tapety! Czyli jakby coś za bardzo rzmyte było czy coś.. ciekawe, jaki plik jest odpowiedzialny za rozmycie - gdyby tak go edytować..
 11. Niestety, nie ma poprawy! Na forum miui.eu ludzie też piszą o tym problemie - chyba w tej wersji coś im nie wyszło po prostu w tej materii..
 12. W oczy rzuca się brak rozmazanej tapety pod okienkami osttanich aplikacji (po wciśnieciu pierwszego od lewej strony przycisku nawigacyjnego). Jest teraz jakis taki szarobury jednolity kolor u mnie..
 13. Hm, ciekawe rzeczy, ale trochę szkoda baterii - przegrzewanie chyba jej dobrze nie służy..
 14. Tak czy siak, miło, że ktoś się poznał na Radomiu!
 15. Nie zwróciłem uwagi co prawda, czy kolor zależy od pory dnia czy innych czynników..
 16. Jeśli dobrze pamiętam, to albo zielony albo fioletowy..
 17. Ale z tego co na zalinkowanym forum piszą, na razie nie ma żadnego custom kernela obsługującego QC 2.0.
 18. Myślałem, że jestem jedynym posiadaczem Xiaomi w okolicy! No chyba, że na pociechę, że z Radomia!
 19. Prawdopodobnie to samo, bo Orange i T-mobile korzystają z tych samych nadajników! Nigdy nie korzystałem z LTE ale właśnie dzisiaj mi się trafiło i chociaż sygnał 4g był obecny, to internet nie działał.. Właśnie w nju!
 20. Jeśli chodzi o root to udało mi się przez wbudowane w TWRP narzędzie to zrobić i działa aż miło!
 21. Okay, juz wygooglowalem. Co prawda zmienilem recznie wartosci jak tu: http://androidforums.com/threads/mod-raise-max-volume-on-speaker-and-headphones.920622/ i zaraz zoabcze jak działa! Dzieki!
×
×
 • Create New...