Jump to content

kamilstw7

Użytkownicy
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

About kamilstw7

 • Birthday 09/03/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 2/RN 3SD/P9L/Mi6

Recent Profile Visitors

789 profile views

kamilstw7's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

21

Reputation

 1. Spróbuj: Ustawienia -> Wyświetlacz - > Ciemny motyw -> odznacz opcję 'Globalny ciemny motyw'.
 2. U mnie ładuje się normalnie z QC, robiłem wipe przed i po instalacji profilaktycznie.
 3. Z tego co wiem to nie, a w dodatku to może być takie zabezpieczenie w razie, gdyby Ci czytnik przestał działać np. to masz alternatywę do odblokowania.
 4. Może łączysz się w częstotliwości Wi-Fi 5GHz, a wtedy jest mały zasięg, na 2.4GHz mam kilkakrotnie większy zasięg.
 5. Wejdź w ustawienia, które widnieją na ss i zaznacz Pokaż ikony powiadomień i będą się pokazywały jako ikonki zamiast kropeczek.
 6. Bo masz Global stable, a aktualizacja do Miui 9 pojawiła się tylko w wersji Dev, czyli beta. Żeby mieć globala z Miui 9 musisz wgrać wersję Dev 7.8.10
 7. Spróbuj wgrać twrp paczką Flasher Toolkit Mi6, odpalasz przez plik 'FLASHER TOOLKIT Sagit' i dalej zgodnie z tym co będzie napisane przez pierwszą opcję jedziesz dalej, a na koniec zrestartuje się do twrp po wgraniu. Przed wgrywaniem xiaomi.eu zrób format dalvik, cache, data i nie formatuj partycji system. Jak tak nie da rady to nie pamiętam czy to było wymagane i kiedy, ale wiem, że kiedyś robiłem, bo inaczej nie chciało mi instalować w recovery, bo był problem z partycją 'data' to wchodziłem w twrp->wipe->format data i robiłem też wipe->advanced wipe->zaznaczasz data->repair or change file system->change file system->f2fs, a później ponownie to samo tylko zamiast f2fs wybierasz ext4. Nie wiem czy to będzie potrzebne na 100% w Mi6, bo trochę telefonów się przewija przez moje ręce, ale spróbuj tego w razie gdyby ta pierwsza część, którą napisałem nie pomogła jednak.
 8. U mnie wifi działa przy 5GHz, ale mam na tej sieci dużo mniejszy zasięg niż na 2.4GHz, ciężko mi łapie z 4m od routera przedzielonego 2 ścianami, a na 2.4GHz zasięg mam z 30m od routera jak jestem na dworze. Nie wiem czy to wina routera czy telefonu, router mam ten z zestawu ODU-IDU 200 z Plusa, może to jego wina, że tak działa, ale to tylko na 5GHz, bo tak bez problemu śmiga.
 9. Też miałem więcej wolnego ramu i wszystko spoko chodziło ogólnie, ale wróciłem na xiaomi.eu, bo coś mi bateria szybko schodziła i teraz problem zniknął. Ale może tylko ja tak miałem, bo nie wiem czym to spowodowane było i nie chciało mi się wnikać tylko od razu wróciłem na miuipolska.
 10. U mnie taki wynik się nawet pokazał, ale wiadomo to tylko liczby:
 11. Jeszcze jest stable Xiaomi.eu V8.2.25.0 oparte na stable china.
 12. Jak odblokujesz bootloader to wgrasz wszystko na co będziesz miał ochotę, wtedy nic Cię nie ogranicza A co do wersji 8.2.0.2 tego fake globala to jest możliwość aktualizacji go do globala w wersji beta, a jak kogoś to interesuje to dorzucam link do pierwszego z brzegu poradnika Update romu 8.2.0.2, poradnik w języku angielskim i w sumie chodzi tam o to żeby w MiPCSuite wyszukać aktualizację przez opcję R. Flash.
 13. Tutaj link do wersji 7.6.10: Xiaomi.eu 7.6.10, tak jak wcześniej matys1497 mówił jest ono w folderze z romem Xiaomi.eu 7.6.8
 14. Bo masz china stable i tutaj już zwykła instalacja usług google chyba nic nie da (mi na china też nie działało, ale wiem, że się jakoś dało sposobem dodać sklep play na chinolu np. na Redmi Note 3SD to i tutaj pewnie się uda, ale lepiej zaczekać na unlock i wgrać xiaomi.eu, a ono już ma wszystko czego potrzeba), z tego co wiem to na tym odblokujesz bez problemu, na 'syfmiui' odblokowywali to i na oficjalnym musi pójść.
 15. Tak, bo to się liczy 72h od momentu sparowania telefonu z kontem xiaomi, a dokładniej to chyba od wybrania w opcjach programistycznych opcji mi unlock status i później add account and device, mi jeszcze godzina została do odblokowania, bo teraz jestem na dev chinolu 7.5.25 i od razu przesiadam się na 7.6.10 xiaomi.eu.
×
×
 • Create New...