Jump to content

meehow81

Użytkownicy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About meehow81

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday December 16

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Radom

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone 6/128 Glob

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Czy po najnowszej aktualizacji nie wydaje się wam, że Poco gorzej sobie radzi przy słabym zasięgu? Mam takie miejsce w domu, z którego miałem znośną jakość połączenia mimo słabego sygnału a po aktualizacji zaczęło mi przerywać.
 2. Krótkie pytanie - czy ostatnia aktualizacja xiaomi.eu zmieniła wam podpis sieci 4g na LTE? U mnie tak sie stało, sieć Nju.
 3. U mnie tianma nt35596 na srebrnym!
 4. Przepraszam, jesli wyszlo, ze krzycze! To mialo byc tylko takie neutralnie nacechowane spostrzezenie, tylko wykrzyknik niepotrzebnie dalem! Tez dolacza sie do prosby o info, gdyby cos sie pojawilo! Zastanawiam sie tylko, czy to nie bedzie np dostepne tylko dla ludzi, ktorzy zapisali sie do programu beta-testow!
 5. Dzięki, bro! Można na xiaomi.eu czy potrzebny full wipe?
 6. My już raczej N-ki nie doczekamy.. ale nasze dzieci, kto wie..
 7. Wow - czy to prawda? Nie mogę uwierzyć! Dajcie znać, gdy się pojawi! Skąd można będzie pobrać? .>>>>>>>We will start beta testing for Redmi Note 3 Qualcomm based on Android 6.0 today, there will be no public update this week. <<<<<<
 8. meehow81

  Xposed

  Już nie pamiętam, skąd brałem ale miałem z pół dnia xposed na MIUI. Chyba chciałem użyć zaawansowanych opcji w greenify. Ogólnie zrezygnowałem z zaśmiecania systemu - jakoś nawet gravity box nie ściągnąłem...
 9. Ale widzisz, kiedyś to było takei ładne gaussowskie rozmycie a teraz jest tylko kolorek jednolity!
 10. Tak, z systemowego - może od procesora zależy czy układu graficznego.. sam nie wiem.. Odkryłem coś - Zmienia się odcień tła w zależności od koloru tapety! Czyli jakby coś za bardzo rzmyte było czy coś.. ciekawe, jaki plik jest odpowiedzialny za rozmycie - gdyby tak go edytować..
 11. Niestety, nie ma poprawy! Na forum miui.eu ludzie też piszą o tym problemie - chyba w tej wersji coś im nie wyszło po prostu w tej materii..
 12. W oczy rzuca się brak rozmazanej tapety pod okienkami osttanich aplikacji (po wciśnieciu pierwszego od lewej strony przycisku nawigacyjnego). Jest teraz jakis taki szarobury jednolity kolor u mnie..
 13. Hm, ciekawe rzeczy, ale trochę szkoda baterii - przegrzewanie chyba jej dobrze nie służy..
 14. Tak czy siak, miło, że ktoś się poznał na Radomiu!
×
×
 • Create New...