Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytania przed zakupem.
Wspomożecie wiedzą?

- czy kupując opaskę i instalując mi fit (po aktualizacji do aktualnego FW) jest już ID dzwoniącego w j. polskim?
Czy nadal trzeba się bawić w zmianę języka na eng albo krzaczki?

- korzysta ktoś tu z komunikatora viber? trafiłem gdzieś na info (teraz nie mogę odszukać) o tym, że podobno mi band 2 ma problem z wyświetleniem powiadomień z tego komunikatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt tu nie ma problemu z dodaniem znajomych do mifit? 
Ja juz pare miesięcy nie mogę dodać znajomej, nic nie pomaga, zmiany kont, nowe konta, inne wersje opaski, kompletnie nic. 
Maciej taki problem? 
Spróbujcie mnie zaprosić 
Screenshot_2018-06-05-11-54-11-907_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.41c9b3a44a3abc84529a7fdd68bdd0a3.png
U mnie też to nigdy nie działało.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem kiedyś, jakiś rok temu dodana znajomą ale musiałem usunąć i chciałem dodać ponownie i jest lipa. A jest to bardzo fajna opcja, zawsze sobie sprawdzalismy kti jak długo spal,  ile kroków zrobiliśmy, robiliśmy zawody kto wykona ich więcej. Xiaomi to fajna firma ale dlaczego nikt z tym nic nie robi. Czytałem fora rosyjskie, amerykańskie itp i wszędzie maja taki problem a xiaomi milczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Od niedawna z chłopakiem mamy miband2 oboje mamy miFit, chłopak dodatkowo ma MiBand Tools i pojawił się u niego problem - kiedy wchodzi się do aplikacji MiFit pokazuje daną ilość kroków, jednak kiedy kliknie się w te kroki (i otwierają szczegóły) liczba kroków potrafi się różnić od tej na głównej stronie nawet o 2tys. Czy ktoś z czymś takim się spotkał i wie jak to naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, malinowiec napisał:

Czy ktoś z czymś takim się..

Dawno temu jak używałem Miband Tools to miałem ten sam problem. Po którejś aktualizacji Toolsa problem zniknął. Ostatecznie pozostałem na samym Mificie choćby przez to że w duecie bateria opaski szybciej schodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia Wed Feb 28 2018 o 10:13, arturiano napisał:

A powiedzcie mi moi drodzy czy nie macie problemów z podświetleniem opaski? Moja dziewczyna ma o rok nowszą opaskę i ładnie wszystko czytelnie widać, a u mnie jakby z każdym miesiącem coraz słabiej. Świeci o połowę słabiej niż mojej dziewczyny.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Moja opaska ma prawie dwa lata. W ciemnym pomieszczeniu jeszcze da się cokolwiek odczytać. W świetle dziennym prawie nic nie widać (o słońcu nie wspomnę).

Koleżanka ma pół roku krócej. U niej wszystko jest jeszcze czytelne. Ona nie aktualizuje opaski, ani Mi Fit.

Rozumiem, że lepiej nie będzie?

Dnia Thu Jun 21 2018 o 14:22, simonchpl napisał:

Mnie któregoś dnia ukradli ponad 6 tys. kroków emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Miałem Passę od 13 mają 2017 praktykacznie do dzisiaj. Jakieś 3-4 tygodnie temu, prawdopodobnie po jakiejś aktualizacji, zginęły mi kroki historyczne i pokazuje mi Passę na 240 dni, a nie rzeczywiste ponad 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem opaskę w dniu premiery. Nadal świeci tak jasno jak świeciła. I to rzeczywiście jasno (porównywałem do innych to niebo a ziemia oczywiście na korzyść mojej. Sklepowe teraz są tak ciemne i zimne, straszna przepaść). Jestem zadowolony. Chyba nie ma reguły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam że trochę nie w temacie pytanie ale... kupiłem za paręnaście zł Mi Band 1.Wszystko z nią w porządku tylko rozstrzał kroków względem mojego Fenixa 3 jest bardzo duży.Nawet do 2 tyś kroków dziennie.Ale co ciekawe na treningu na dystansie 7 km Mi Band pomylił się tylko o 200 metrów.Pytanie czy można jakoś skalibrować kroki w opasce?Sama opaska jest fajnym gadżetem i sprawuje się bardzo dobrze.Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mifit ustawione mam na prawy nadgarstek.Posiadałem w ubiegłym roku MiBand 2 ale on zliczał kroki ideolo.Na lewym mam cały czas Fenixa więc chyba Mi band powinien wskazywać dobrze.Jestem praworęczny.Chyba że to wina apki Mifit,używam nieoficjalnej wersji 3.4.1 w której można ustawić czas reakcji opaski na 0 sekund.

Edytowane przez bambo4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale nie jestem zbyt biegły w korzystaniu z forum. Chciałbym zapytać, czy jest tu ktoś, to także ma problemy z aplikacją Notify&Fitness, a dokładniej z funkcją trening. Kiedy wychodzę pobiegać odpalam funkcję trening, a następnie Endomondo. Wszystko działa. Aplikacje widzą puls, raz bardziej prawdziwie raz mniej (konfrontowałem to z zegarkiem Garmin), ale po kilku minutach nagle opaska jak gdyby traci łączność z aplikacją i przestaje mierzyć puls. Potem nagle ponownie zaczyna. Telefon podczas biegu mam na ramieniu. Nie zauważyłem zależności między wybudzonym telefonem a wyłączonym ekranem, choć może czasami kiedy sprawdzam jak przebiega trening na telefonie puls nagle zaskakuje. Czy ktoś się spotkał z takim problemem? Nie ukrywam że strasznie mnie to irytuje, że po skończonym treningu okazuje się, że połowa nie została zarejestrowana przez opaskę. Przesyłam przykładowy wykres z Endomondo.

Pozdrawiam

wykres.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, kupiłem mi band 2 ale mam problem ponieważ już dwa razy zdarzyło mi się że pastylka wypadła z paska i trzeba było jej szukać, czy można jakoś temu zaradzić czy jest to już taka przypadłość tego modelu?
Może źle ją wkładasz. Ma być wkładana od dołu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie wyrobiony pasek. Ja pierwszego mi banda właśnie tak zgubiłem, wypadł górą. Mi banda 2 zgubiłem całego, wyrobiła się ta dziurka w pasku i się odpiął cały. Teraz kupiłem amazfit bip z normalnym paskiem i spokój. Zmień pasek na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_662238.html?wid=1433363
Mam już jakiś czas, całkiem udany pasek. Jeszcze mi się w nim nic nie urwało. Część, w którą wkładasz pastylkę jest plastikowa.

Również go miałem ale w kolorze czarnym, polecam. Choć po dłuższym czasie dziurki się wyrabiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kilkukrotne odpiął pasek, zazwyczaj w pracy, zahaczałem końcówką zapięcia. Kupiłem taki pasek zapina się do wewnątrz .https://pl.aliexpress.com/item/Firebee-Sport-Straps-For-Xiaomi-Mi-Band-2-Straps-Bracelet-Colorful-Strap-Wristband-Replacement-Accessories-For/32837880431.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.48fb5c0fTTci3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...