Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Ma ciemny motyw. Trzy kropeczki na górze po prawej i w menu powinna być opcja włącz ciemny motyw.
  2. @mini21 Ta europejska którą oficjalnie u nas sprzedają tego niema. Różni się też wyłącznikiem, jest normalny fizyczny.
  3. To zrób jak pisałem zainstaluj MIUI Contacts and dialer 11.0.3.5 Funkcjonalność dużo lepsza i synchro z chmurą działa prawidłowo.
  4. @Dark_dark A w pierwszej linijce, Szybkie funkcje na końcu nie masz? Jak nie to doinstaluj z apkmirror Miui dialer z kontaktami. Będziesz miał. Można go używać do dzwonienia, odbierania nie, bo nie da się ustawić jako domyślnego.
  5. Coś się w nim popsuło, trudno cokolwiek doradzić.
  6. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-notifications/notifications-1-0-0-40-release/notifications-1-0-0-40-android-apk-download/ Tylko to, Always on to nie do tego telefonu!!! Pomerdało mi się
  7. Trzy przyciski na raz przy włączaniu.
  8. @marcinj6 Trzeba zaktualizować systemowy Miui Notifications może coś pomoże. Tylko że brak możliwości włączenia to jakiś inny problem.
  9. Żeby usprawnili jego współpracę z Miui, a w zasadzie Miui z tym dialerem. Powiadomienia o nieodebranych są, bo odbiera googlowy, nawet na AOD się już pojawiają po aktualizacji Miui Always-On. Na razie nie ma wyboru, a instalacja jakiegoś innego dialera to też bez sensu.
  10. @panaho Nawet jak nie można ustawić jako domyślnego to nie tylko, jeszcze poprawia synchronizację z chmurą Mi i normalnie można z niego dzwonić. Googlowego widzisz tylko przy odbieraniu połączeń. Ze starego telefonu przeniosłem jedynie rejestr połączeń i sms-y. Nie było to widoczne w googlowym, a pojawiło się w obydwu po zainstalowaniu Miui dialera.
  11. Moim zdaniem nie ma żadnego sensu instalowania w Miui dodatkowego niezależnego antywirusa. Niepotrzebne zaśmiecanie i spowalnianie systemu, a dodatkowo nie wszystkie antywirusy firm trzecich działają z Miui prawidłowo. Definicje w systemowym skanerze wirusów powinieneś mieć dwie do wyboru, Avasta i AVL. Chyba niczego więcej nie potrzeba.
  12. @Marchelius Tu jest ciekawa alternatywna metoda, też zautomatyzowana i można przywracać usunięte pojedynczo. https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/
  13. Z Whatsappa wyświetla, messengera nie używam, to nie wiem.
  14. No global 11.3.4, bo w globalu są problemy z tego wątku.
  15. Można by, o ile takie ustawienie było by dostępne, nie widzę u siebie.
  16. Malezja, kupiony u nieoficjalnego polskiego sprzedawcy.
  17. Jest jeszcze Redmi 7 i mieści się w twoim budżecie. 3 Gb ramu to obecnie minimum, 2 to za mało.
  18. Chyba tylko modlitwa pozostaje. Jak pisałem miałem, ale zmieniły się na szare. W ustawieniach niczego nie znalazłem, może to kwestia wersji Miui Always On. Znalazłem, w ustawieniach wyszukać Panel powiadomień i tam styl powiadomień Miui ma kolorowe ikonki. Styl androida szare.
  19. Mam tam dźwięk ustawiony, ale funkcja niestety nie działa. Dodatkowo nie wiem co zrobiłem (poza zainstalowaniem innego motywu, a potem powrotem do domyślnego) bo ikony powiadomień na aod zrobiły mi się szare, a były kolorowe.
  20. Nie mam czegoś takiego.
  21. @piquadrat Sprawdziłem, niestety to nie działa. Tylko ikona pojawia się na AOD, dodatkowo ledwo widoczna.
  22. @piquadrat Znalazłem, sprawdzę, sam tego nigdy nie używałem, ale dam znać za jakiś czas.
  23. Nie wiem, możliwe. Ja mam globala globalnego stable 11.3.4, nie EEA.
  24. Tak normalnie. Pobierasz apk, potem w eksploratorze plików klikasz i uruchomi się aktualizacja. Może zapytać czy aktualizować z innego źródła, albo ostrzec o tym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...