Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To chyba jedyny plus.
  2. Tylko w Orange działa (działało) to inaczej niż w Play.
  3. Chyba wszystkie Mi9, se, lite, t, t pro agregują te same pasma, 2600 na pewno. Redmi 8, 8t, 8 pro coś tam mają wykastrowane w modemach (podobno żeby było taniej). Z tym VoLte przesadziłem, bo na 8T działało, na RN7 nie.
  4. Empirycznie potwierdzone. Na Mi 9 Lite i LTE dzisiaj speedtest pokazał mi 145 Mbps w Play. Agregacja 3 pasm, raczej nierealne przy dwóch. VoWiFi i VoLTE działa bez problemu.
  5. A po dodaniu zdjęcia klikasz zapisz? Widać to dodane zdjęcie w kontaktach?
  6. Kolego, musisz się ogarnąć. Chcesz zapisywać kontakty tylko na sim i jeszcze żeby ci pokazywało zdjęcie osoby dzwoniącej. Zdjęcie będzie pokazywało z kontaktów zapisanych na koncie i jak dodasz sam zdjęcie do kontaktu. Z konta Googla może ewentualnie samo ściągnąć jeśli dana osoba dodała do swojego profilu zdjęcie i telefon. Wyeksportowanie na kartę SD nic tu nie zmieni. A wyeksportować na SD możesz z aplikacji kontakty (tej od Googla również).
  7. 8T wydajnościowo wystarczy. Jak bierzesz pod uwagę 8 pro to już lepiej Mi 9 Lite. Lepszy ekran (amoled), lepszy modem o czym wiele osób zapomina. Będzie w większości sieci działało WoLTE, WoWiFi (jak nie od razu, to w pszyszłości). Szybszy internet po LTE bo potrafi 3 pasma agregować. Dodatkowo minimalnie mniejszy, lżejszy od 8T i 8 pro. Wydajnościowo pomiędzy tymi dwoma.
  8. Jak masz stałe IP to można bez. Ale chyba wszyscy inni producenci kamer mają podobne rozwiązania z zewnętrznymi serwerami. Note 10 plus nic tu nie zmieni, możliwe że coś skopali i sporo przez to stracą. Co do serwerów i problemów był słownie jeden udokumentowany przypadek z kamerą Xiaomi, ale podłączonej przez hub Googla, nie MiHome.
  9. @pkonrad Tak zablokowali link. Chciałem być sprytniejszy i wkleiłem bezpośredni link do pobrania, żeby ułatwić koledze. Przez chwilę działał, ale zablokowali.
  10. Otwórz forum w przeglądarce na telefonie i kliknij. Akceptuj wszystke zgody i samo się zainstaluje. Niczego dodatkowego nie potrzeba.
  11. Tak. Kliknij w ten link, pobierz, uruchom eksploratora plików, wybierz apk (pobrany plik) i zaktualizuj. Jak będą się pojawiały zapytania czy pozwolić, akceptuj. Cała filozofia. https://www.apkmirror.com/wp-content/uploads/2020/01/5e0ff42d48e9b/com.miui.aod_1.9.234-12311014-10900234_minAPI28(nodpi)_apkmirror.com.apk?verify=1579967888-hW7BB8Bf0M3LEwPfjByuWCOK%2BXU4BGTs%2Fk%2B4bAlFwkk%3D
  12. Bo te ikony pojawią się dopiero jak otrzymasz powiadomienie przy zablokowanym telefonie. Tylko bez aktualizacji tego programiku AOD nie będziesz miał powiadomień sms i nieodebranych połączeń. Inne powinny się pojawiać.
  13. @Mary O Synchronizację można wyłączyć. Ustawienia, Konta i synchronizacja, Google i tam co ma się synchronizować. Tylko co z tego wyniknie, nie wiem.
  14. Czytałeś co napisałem? Jak ma wejść w recovery bo z systemu nie może zresetować. Żadne kombinacje, wiem co chce zrobić.
  15. No właśnie niekoniecznie, jak masz uprawnienia do wgrywania w edl to można bez. Dodatkowo Chińczycy potrafią innymi metodami. A da się uruchomić w trybie recovery? Przy włączaniu przytrzymujesz vol+ i power. Może w recovery masz opcję resetu, a może masz po prostu twrp i tam też to zrobisz. Absurdem jest kupowanie typowo chińskiego telefonu, bez wiedzy co z nim można zrobić. Miui 8 nic nie mówi, jaka nazwa romu, Miui w ustawieniach, informacje o telefonie.
  16. Obydwa sklepy oficjalne, tylko różnych dystrybutorów, stąd różnice w asortymencie i cenach. Jest jeszcze trzeci, ale nie sprzedaje telefonów www.xiaomi365.pl
  17. Kamera to nie odkurzacz, jakby nie łączyło się przez zewnętrzny serwer to jak niby miałbyś monitorować z poza domu? Dlaczego twoja łączy się przez chińskie, nie europejskie, kupiłeś chińską wersję? Mam Yi zewnętrzną i łączy się przez europejskie (chyba niemieckie o ile pamiętam).
  18. Masz prawdopodobnie wgrany jakiś modowany nieoficjalny rom. Stąd problemy. Stanu odblokowania Mi w opcjach programistycznych też raczej nie masz. Ten telefon (Mi 5x) chyba nie był sprzedawany poza Chinami i nie było dla niego romu globalnego.
  19. Prawdopodobnie pobrało się z jakimś błędem, albo błąd samego instalatora. Rozpakowanie nie ma sensu, chyba że z czystej ciekawości sprawdzenia co jest w środku. Instalator uruchamia instalację z zip. Zawsze można pobrać jeszcze raz paczkę ręcznie i wymusić instalację z pliku wybierając tego zipa.
  20. Jest w systemie. Niczego dodatkowego nie trzeba chyba doinstalować, wystarczy takiemu YT nadać uprawnienia do pokazywania powiadomień na ekranie blokady.
  21. Przykro mi bardzo, ale w RN7 nie działa VoLTE, ani VoWiFi w Play pomimo aktywowanej usługi na karcie. Nie oszukiwali Cię w BOK-u, uruchomili. Żony karta włożona do Mi9Lite i wszystko działa, czyli też iPhon uruchomił jej tą usługę, ale z RN7 nie działa. Mi 9 lite ma na razie Androida 9, czyli nie w wersji Androida problem, tylko w modemie i jego profilach.
  22. Bardzo możliwe że na RN7 w Play nie zadziała. Włożę swoją kartę gdzie z Mi 9 Lite działa, do RN7 i zobaczę co on na to powie.
  23. Nie to że blokuje, tylko w Play musisz uruchomić usługę VoWiFi, dopiero wtedy zadziała VoLTE. Na tel. Xiaomi automatem nie uruchomisz, tylko przez BOK, albo iPhona. Czy będzie po uruchomieniu działało na RN7 nie wiem. Sprawdzę w weekend.
  24. Nie będzie rejestrował z oficjalną aplikacją. Według Chińczyków śpi się tylko w nocy, w dzień nie rejestruje i nie można tego zmienić.
  25. U mnie zadziałało. Resetowałeś do fabrycznych? Bo nie wiem co Ci da wgranie romu Miflashem skoro docelowo i tak chcesz wgrać customa bez Miui, czyli musisz bl odblokować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...