Jump to content

Kosarz5

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,260 profile views

Kosarz5's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. W Orange nie mam większych problemów z zasięgiem.
 2. Wyszukiwanie w ustawieniach działa już u mnie po zainstalowaniu ostatniej dostępnej aktualizacji, ale niestety znowu mam problem z ustawieniami. Nie działa u mnie TTS Google.. Aplikacje nie widzą że TTS Google jest zainstalowany. W "Język i metody wprowadzania", gdy wybiorę "Zamiana tekstu na mowę", to wywala mi do "Dodatkowe ustawienia". Czy tylko ja mam ten problem? Full Wipe nie pomógł. Edit:Zainstalowałem "Speak TTS" ze sklepu Play i mam głos w aplikacjach takich jak np. Locus. Czy tylko ja mam problem z TTS Google?
 3. Czy tylko mnie na najnowszej wersji rozwojowej wywala do ekranu głównego, gdy chce skorzystać z opcji wyszukiwania w ustawieniach? Problem występuje od poprzedniej wersji.
 4. W MIUI dostępny jest tryb jednej dłoni ale czy da się jakoś ten ekran przesunąć do góry w lewo,prawo albo po prostu przeskalować aby był wyżej? Ewentualnie istnieją jakieś aplikacje, mody do Xposed, Custom ROM'y?
 5. Gdy włożę smartfon do uchwytu na telefon, to włącza się na ekranie informacja o tym, żeby nie blokować głośnika i nie da się korzystać z telefonu w trakcie jazdy, ani patrzeć na trasę widoczną w Google Maps. Da się jakoś rozwiązać ten problem? Chcę mieć ekran całe czasy włączony i dobrze widoczny bez takich powiadomień. Mam uchwyt tego typu: http://allegro.pl/torba-na-telefon-sport-arsenal-500-na-kierownice-i6763227323.html
 6. Dziękuję. Problem już rozwiązałem. Wystarczyło wybrać galerię jako domyślną aplikację,a po wejściu opcja działa już normalnie.
 7. Czy tylko u mnie gdy chcę zrobić screena za pomocą wysuwanego menu(powiadomienia, opcje) i klikam na opcję zrzut, to nie robi go jak zwykle, a mam wybrać domyślną aplikację do otworzenia(galeria, zdjęcia Google itp). Jak robić screeny?
 8. @Acid A czy ścieżki do poszczególnych ustawień przy wyszukiwaniu, jak i niektóre opcje w wyszukiwarce będą tłumaczone? Pytam, ponieważ ostatnio przeglądałem swoje stare posty i te rzeczy zgłaszałem już w MIUI 8.
 9. Wyszukiwarka. Znalazłem jeszcze "No Device connected" w powiadomieniu, gdy stworzę punkt dostępu. Nie wiem jak zrobić screena.
 10. W czasie instalacji gdy przejdzie się do pulpitu,pojawia się na ekranie komunikat nie przetłumaczony komunikat "installing".
 11. Tutaj macie pod ten model etui i to bez otworu. https://www.etuo.pl/etui-xiaomi-redmi-3
×
×
 • Create New...