Kosarz5

Użytkownicy
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Kosarz5

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. Kosarz5

  MIUI 9: błędy i braki w tłumaczeniu

  Braki na Redmi 3
 2. Kosarz5

  MIUI 8.4.12

  @KristyanDopracowanej wersji MIUI Polska w wersji dev na pewno się nigdy nie doczekasz. Jest dostępny reupload dla Redmi 3 ido? Instalowałem aktualizację w piątek(dedyk) i ustawienia mam w całości po angielsku. Ok, widzę że już jest.
 3. Kosarz5

  Zasięg LTE w redmi 3

  W Orange nie mam większych problemów z zasięgiem.
 4. Kosarz5

  Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Wyszukiwanie w ustawieniach działa już u mnie po zainstalowaniu ostatniej dostępnej aktualizacji, ale niestety znowu mam problem z ustawieniami. Nie działa u mnie TTS Google.. Aplikacje nie widzą że TTS Google jest zainstalowany. W "Język i metody wprowadzania", gdy wybiorę "Zamiana tekstu na mowę", to wywala mi do "Dodatkowe ustawienia". Czy tylko ja mam ten problem? Full Wipe nie pomógł. Edit:Zainstalowałem "Speak TTS" ze sklepu Play i mam głos w aplikacjach takich jak np. Locus. Czy tylko ja mam problem z TTS Google?
 5. Kosarz5

  Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Czy tylko mnie na najnowszej wersji rozwojowej wywala do ekranu głównego, gdy chce skorzystać z opcji wyszukiwania w ustawieniach? Problem występuje od poprzedniej wersji.
 6. Kosarz5

  MIUI 8.3.15

  W najnowszej wersji na Redmi 3 nie działa wyszukiwanie w ustawieniach. Po kliknięciu na wyszukiwarkę, zostajemy od razu wyrzucani do ekranu głównego.
 7. Kosarz5

  Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  W MIUI dostępny jest tryb jednej dłoni ale czy da się jakoś ten ekran przesunąć do góry w lewo,prawo albo po prostu przeskalować aby był wyżej? Ewentualnie istnieją jakieś aplikacje, mody do Xposed, Custom ROM'y?
 8. Kosarz5

  Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Gdy włożę smartfon do uchwytu na telefon, to włącza się na ekranie informacja o tym, żeby nie blokować głośnika i nie da się korzystać z telefonu w trakcie jazdy, ani patrzeć na trasę widoczną w Google Maps. Da się jakoś rozwiązać ten problem? Chcę mieć ekran całe czasy włączony i dobrze widoczny bez takich powiadomień. Mam uchwyt tego typu: http://allegro.pl/torba-na-telefon-sport-arsenal-500-na-kierownice-i6763227323.html
 9. Kosarz5

  Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Dziękuję. Problem już rozwiązałem. Wystarczyło wybrać galerię jako domyślną aplikację,a po wejściu opcja działa już normalnie.
 10. Kosarz5

  Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Czy tylko u mnie gdy chcę zrobić screena za pomocą wysuwanego menu(powiadomienia, opcje) i klikam na opcję zrzut, to nie robi go jak zwykle, a mam wybrać domyślną aplikację do otworzenia(galeria, zdjęcia Google itp). Jak robić screeny?
 11. Kosarz5

  MIUI 9: błędy i braki w tłumaczeniu

  @Acid A czy ścieżki do poszczególnych ustawień przy wyszukiwaniu, jak i niektóre opcje w wyszukiwarce będą tłumaczone? Pytam, ponieważ ostatnio przeglądałem swoje stare posty i te rzeczy zgłaszałem już w MIUI 8.
 12. Kosarz5

  MIUI 9: błędy i braki w tłumaczeniu

  Wyszukiwarka. Znalazłem jeszcze "No Device connected" w powiadomieniu, gdy stworzę punkt dostępu. Nie wiem jak zrobić screena.