Jump to content

Sebaiz1

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sebaiz1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć wszystkim, mam problem z dotykiem w moim Redmi3. Problem polega na tym że czasami tak jakby robił co chciał. Otóż np. przy pisaniu SMS różne znaki same się wpisują, przy przeglądaniu stron www lub dokumentów same włączają się linki i/lub ekran się przybliża lub oddala. Nieraz zieje się tak w jednym punkcie wyświetlacza a czasami na całym. Takie rzeczy dzieją się nawet jak w łącze aplikację i położę telefon to dzieją się wyżej opisane rzeczy. Zauważyłem również ze czasami na chwile "mignie" na dole ekranu taka jakby siatka. Czy da się coś jeszcze z tym zrobić czy pozostaje już serwis, chyba nie będzie sensu już inwestować w trochę przestarzały telefon ? Poniżej podaję informacje na temat systemu jaki jest w urządzeniu : Numer modelu: Redmi3 Wersja Android: 5.1.1 LMY47V Poziom poprawek zabezpieczeń Androida: 2017-01-01 Wersja MIUI: MIUI Global 9.6 | Stabilna 9.6.2.0(LAIMIFD) Z góry wielkie dzięki !
 2. Myślałem że te "indian" od normalnych różnią się tylko fw, a tu okazuje się naprawdę nie fajnie z nimi. Trzeba chyba refund od GB żądać :/
 3. No i co reklamował ktoś tą opaskę "indian" ? Nie wiem co im tam pisać :/
 4. Czyli a tą wersję "indian" potrzeba też specjalnej modyfikacji, Nie mogę byle jakiej wgrać ?
 5. Można którąś z tych polskich modyfikacji wgrać na indyjską wersję (nowy oficjalny global) z fabrycznie wgranym firmware v1.0.1.53 ?
 6. @LectorA ten kolor, to tylko on dotyczy tej osłonki nie ?
 7. Można jeszcze gdzieś dostać tego MiKey ?
 8. Opaske mam ok. tygodnia, lecz jak narazie wyjąłem ja tylko opakowania, naładowałem i sparowałem z telefonem. Parę razy sprawdziłem puls (wskazania bardzo od siebie odległe) a bateria ma już 80% , więc chyba nie najlepiej trzyma, zwlasza że może całość mojego korzystania z niej wyności jakieś maksymalnie 15 minut. Czy to oznacza że Xiaomi poszło śladem innych producentów i zaczęło nowe wersje urządzeń wypuszczać gorszymi od poprzednich ? Trochę to słabo, bo ceniłem firmę m. in. za brak u nich takich praktyk. @szakoky możesz podać link do tego posta z FB ? Jakoś nie mogę go odnaleźć, może został usunięty.
 9. To znaczy że z nią wszystko jest okej ? Mam na niej firmware v1.0.1.53 i nie chce się zaktualizować :/
 10. To jest wersja na Indie ? Już myślałem że udało mi się kupić w dobrej cenie
 11. Niestety w telefonie jest rom w wersji na zablokowany bootloader, a to nie uniemożliwia wgranie roota. Up !
 12. romtolbox, a co to jest ? Potrzebny chyba jest root telefonu co ?
 13. Mnie właśnie nie prosi o m żadne nadanie uprawnień, więc może coś w tym jest. W takim razie ja je nadać lub zmienić bo jakieś tam ma ?
×
×
 • Create New...