-
Postów
3 995 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
Xiaomi 15/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
apek do instalacji to nie ma ... chyba że programik na kompa - miflash - ale to musisz mieć zrobionego unlocka ... a ten rom może wycofali? z jakiegoś powodu? dlatego nie wskakuje na OTA? ewentualnie posprawdzaj też inne regiony ... czasami wskakuje na Francji czy Wielkiej Brytanii ... nie mam pojęcia jak te kanały działają 🙃 w ogóle się zastanawiam czy oni sami wiedzą ... można spróbować też ewentualnie wrzucić rom w trybie recovery ... gdzieś w necie widziałem poradnik do tego - kiedyś wysyłałem nawet linka komuś na priva ... ogólnie pytasz o ROM typu global na forum dla custom romow Xiaomi eu 🙃 ja przyznam że nigdy z globala nie korzystałem więc nie wiem czy coś więcej pomogę ... -
Xiaomi 15/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
a bawiłeś się w zmiany regionów? pomaga przy globalach ... a romy jak widać ... chińczyk jest a wersji EU chyba jeszcze nie ... -
Xiaomi 15T - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
osobiście bardzo lubię testy na portalu gsm arena ... https://m.gsmarena.com/xiaomi_15t-review-2889.php jak Kolega nie widział to proszę zerknąć ... -
Ikony pod klawiaturą - jak je wyłączyć?
Master odpowiedział(a) na Piotr Szokało pytanie w HyperOS - korzystanie
masz globala ... to ile poczekasz to nie wiadomo 🙃 i mnie na romie Xiaomi eu nie ma tych ikonek ... rom Xiaomi eu - o ile jest zrobiony - będziesz mieć dostępny tylko na patreonie - płatna subskrypcja to raz ... a dwa - bez unlocka fona go nie wrzucisz ... tak więc możesz się zwrócić do Xiaomi przez ich community i liczyć że ktoś to przeczyta to raz - a dwa - uwzględni - no i trzy - za jakiś czas - nikt tu nie wie kiedy - to puszcza w trybie OTA ... -
ja mam BE6500 PRO u mnie ustawienia w apce w większości są po naszemu ... tylko na stronce trzeba tłumaczyć ale to nie problem ... firmware EU nie ma ... a te 6ghz to mi akurat potrzebne jak dla prosiaka teleskop 🙃 ps. region ustawiony na Chiny ... ogólnie jeśli chodzi o zasięg to ten router jest masakryczny ... praktycznie pełny zasięg i siła a ustawiłem oba pasma na oszczędzanie baterii ... jedyny problem jaki jeszcze jest to problemy z trybem MLO ... ale z niego w sumie i nie korzystam ... sprawdzałem na ostatnim firmware z listopada i jest lepiej ale to jeszcze nie to ...
-
Redmi Note 14 Pro/Pro+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
jeśli chodzi o dostępność romow pod dany model to polecam apke memeos enhancer ... fajna sprawa ... nawet kupiłem sobie wersję pro bo była za grosze ... -
12 kg prania w smart stylu – Xiaomi pokazuje przyszłość
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
fakt ... chyba że kiedyś dadzą w zestawie odkurzacz - robota który będzie jeździł po chacie i zbierał smierdziuchy - no i pakował do pralecki 🙃 z czujnikiem zapachów i skanerem jeszcze ... żeby czystych nie zwoził ... jak wykryje że z przodu żółte a z tylu brązowe to zbiera i dowozi ... -
Xiaomi 17 Pro Max - HyperOS 3 by Xiaomi.eu - OS3.0.30.0.WPBCNXM - Android 16
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
tak przy okazji baterii i pojemności - chyba ten nowy one plus ma taką samą pojemność w wersji chińskiej i globalnej więc idą tu w dobrym kierunku ... a jak będzie z Xiaomi to zobaczymy ... globali jeszcze przecież nie ma ... też liczył bym żeby nie ograniczali tej realnej pojemności ale to ich decyzja no i kwestia zastosowanej technologii ... musimy zaczekać cierpliwie, a emocje nic tu nie zmienia 🙃 bo oni nasze zdanie mają w głębokim poważaniu i zrobią co będą chcieli / będą mieć możliwości ... -
Xiaomi 17 Pro Max - HyperOS 3 by Xiaomi.eu - OS3.0.30.0.WPBCNXM - Android 16
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
Xiaomi ma taką politykę wypuszczania globali już od dawna ... i cały czas zmniejszają pojemność baterii ... 🙃 tzn fizycznie jest to takie samo ogniwo - są tylko inne parametry prądowo / napięciowe ... rozwiązaniem tego jest dzielenie pojedynczego ogniwa na komory które są traktowane jako oddzielne ogniwa i spełniają normy narzucone przez transport lotniczy ... niektóre firmy już tak robią i wersję China i global mają te same deklarowane pojemności ... pisaliśmy ostatnio trochę o tym i linkowalem ciekawy artykuł ... to że nie wypuszcza pro max w zasadzie każdy się spodziewał - analogicznie było z serią 15 ... a teraz mamy powtórkę z 17 ... ja bardziej jestem ciekawy czy wypuszcza globalnie 17 ultra w dwóch wersjach ... czy jedna zostawia sobie a jedna pójdzie na Europę i świat ... -
Xiaomi 17 Pro Max - HyperOS 3 by Xiaomi.eu - OS3.0.30.0.WPBCNXM - Android 16
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
romu się nie odblokowuje ... tylko fona ... odblokowanie chińczyka dla nas jest realnie nie do przejścia ... -
no plany zacne ... w ogóle fajne fony powychodziły ... i te one plus ... i VIVO ... Samsunga to bym raczej się nie chycil ... hujaweja też nie ... w każdym razie jest w czym wybierać 🙃 ja czekam na 17 ultre ... pro max mi się też podoba no ale go nie odblokuje ... stąd zostaje albo zwykła 17tka - która odpada z racji przekątnej ekranu - albo 17 ultra / super ultra ... ciekawe czy faktycznie dadzą dwa modele z serii ultra - w grudniu powinna być premiera to będzie wszystko wiadomo ... z drugiej strony ciekawe znowu co dadzą jako global - czy tylko jedna ultre czy obie 🙃 cieszę się że dałeś radę odzyskać trochę danych z fona 👍
-
Xiaomi 14 - HyperOS 3 by Xiaomi.eu - OS3.0.4.0.WNCCNXM - Android 16
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
a da się z forum bezpośrednio? z tego forum? romy są wyłącznie na serwerze sourceforge ... chyba że masz na myśli mirrory? ogólnie polecam z nich korzystać - wybrać samemu coś z listy albo zaufać trybowi auto detect ... a sourceforge czasami śmiga jak wściekłe a czasami spokojnie można od razu przerwac pobieranie jak pokazuje kilkadziesiąt godzin lub kilka dni 🙃 -
Xiaomi 12 - HyperOS 2.0.1.0 Indonezja - dyskusja
Master odpowiedział(a) na pl_shibby temat w Dyskusja ogólna
też mogę polecić to co Kolega powyżej - kiedyś awaryjnie zapisywałem sobie tym smsy kontakty i historię połączeń - wszystko w osobnych plikach - na nowym fonie instaluje się apke i tam jak pamiętam trzeba chyba ja ustawić domyślnie jako klient SMS ... potem po wczytaniu backupow oczywiście można to przełączyć na domyślny dialer / SMS ... ale przyznam że jak mam Google i chmurę Xiaomi to już przestałem z tego korzystać 🙃 bo backupy są dwa i trzeciego jakoś nie widzę powodu żeby robić ... ps. to jest to co w załączniku ... -
no to na pewno cenna wskazówka dla serwisu ... szkoda że nie pomogą ... a mówili czemu? tu wielu osobom ogarniali już tematy i zawsze luks ... zostaje poszukać alternatywnie jakiegoś serwisu - tu już nie pomogę bo w sumie i nigdy nie korzystałem ... no i szukaj nowego fona 🙃 w razie co daj znać to weźmiesz mojego 🙃 ale to jeszcze za jakiś czas ... jak pilny temat to ogarniaj ... jak się pogniewałes na Xiaomi to nowy one plus jest chyba całkiem fajny ... gdzieś czytałem niedawno recenzje ...
-
Xiaomi 12 - HyperOS 2.0.1.0 Indonezja - dyskusja
Master odpowiedział(a) na pl_shibby temat w Dyskusja ogólna
a ja wiem ... ja mam synchro z chmura Xiaomi i z Google ... ostatnio Google mi ładnie wszystko wrzucilo ... Xiaomi jest rezerwowo jakby jakiś problem się pojawił 🙃 ogólnie jeśli chodzi o SMS / MMS to nie widzę żadnych problemów ... -
Xiaomi 14 - HyperOS 3 by Xiaomi.eu - OS3.0.4.0.WNCCNXM - Android 16
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
możesz ... jedz skryptem upgrade ... -
po pierwsze mało prawdopodobne że uda ci się odblokować chińczyka ... dla nas warunki do tego są w zasadzie nie do przejścia ... chyba że masz znajomości w Chinach i ktoś to Ci ogarnie ... po drugie nawet po unlocku i wgraniu romu Xiaomi eu płatności Googla nie zaskoczą ... to samo dotyczy certyfikatu w sklepie Play ... żeby zmusić te płatności do działania trzeba ukryć unlocka a to zrobić można tylko przez moduły do magiska - czyli dr fakto zrobić roota ... poczytaj o tym ... tu na forum jest masa wpisow o tym ... jak walczą i jak to się udaje / nie udaje 🙃 ps. na nowych romach z andkiem 16 na Chińczykach chyba w ogóle jest jakiś problem z usługami Googla ... tu pisał ktoś ostatnio o tym ... o ile pamiętam to był @AdrianJarocin ... update - znalazłem i zarzucam linka ... https:/miuipolska.pl/forum/topic/66140-xiaomi-15-ultra-hyperos-22-by-xiaomieu-os202170voacnxm-android-15/
-
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
-
adguard sprawdza się bardzo dobrze - choć ja nowym andku bywa że czasami się rozłącza - czego nie było na 15tym ... korzystam z wersji nightly to dość często są aktualizacje ... zobaczymy czy to załatwi sprawę ... ogólnie są się z tym żyć ale co jakiś czas trzeba na nowo załączyć dziada 🙃
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
nie poradzisz sobie ... dla nas wymogi są nie do przejścia ... a nawet płatnymi metodami nie zrobisz ... jeśli zależy Ci na unlocku i Xiaomi eu to musisz zaczekać na globale ... ale 17 pro max nie będzie w tej wersji (tzn. tak zakładam patrząc po ich polityce jeśli chodzi o globale ...)- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
nie wiem na jaką wersję robiłeś upgrade ... teoretycznie to nie powinno rzutować ale w Twoim wypadku chyba jednak ... wiesz - możliwe że będziesz musiał zrobić czysta instalke z format data - bo tu raczej tzw. downgrade nie zrobisz - kwestia sygnatur bezpieczeństwa od Xiaomi i ich datowania ... jeśli byłyby te same w poprzedniej wersji to można spróbować - ale podejrzewam że nie ... jak patrzę po wydaniach to poprzednia wersja była jakieś 2 miesiące temu więc downgrade odpada ... tu może jeszcze pan Kacper może coś podpowiedzieć ... w każdym razie jak nic się nie da zrobić to zrób backupa na ile dasz radę i wrzucaj instalke na czysto ...
-
no tak patrząc po wyglądzie menu ustawien i jak to się otwiera to googlowy ... 🙃 sam nie miałem okazji z tego korzystać ale tu wiele osób już na nim psy wieszalo ... 🙃 ostatnio też ktoś tu się pytał jakie są dialery w wersjach TW i ID ... bo któryś tam na tego Googla właśnie ... TW chyba jest na Xiaomi ... ale tu już nie mam pewności ...
-
Xiaomi 17 / Pro / Pro Max - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no globali jeszcze w ogóle nie ma przecież na rynku ... a z Chińczykami nic się nie zmieniło - jak była lipa tak i została dalej ... ja liczę chociaż że na 17tkach globalnych poprawia ten oficjalny unlock żeby nie trzeba było kombinować z tym dodatkowo i liczyć na cud 🙃 tak ... wiem ... pomarzyć można ...
