Skocz do zawartości

Master

Użytkownicy
  • Postów

    3 995
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    148

Treść opublikowana przez Master

  1. uśmiechnąć się do jednego z załogantów na forum 🙃 polecam dział tutoriale - temat o odblokowaniu - próbować dalej ... albo opłacić usługę unlocka ... opcji jak widać dużo ... powodzenia!
  2. czyli podsumowując - mamy zwykła 17 potem 17 pro ... potem 17 pro max ... dojdzie niedługo 17 ultra ... potem 17t i 17t pro ... no i pewnie jeszcze 17s - tu pytanie tylko w jakich wariantach ... 🙃 do tego są jeszcze redmi i poco ... noty X i F ... oby tylko nie zaczęli tego jeszcze segregować po sofcie / możliwościach ... co już było zresztą gdzieś wspomniane jako plotka / przeciek ... na razie na 200 się zatrzymało ... pewnie kwestia czasu 🙃
  3. a zaraz będzie kolejna 17tka i seria 17t ... 🙃 ciekawe ile osób planujących zakup 15t zaczekać na 17t ... a i nie wiadomo czy nie puszcza jeszcze 17s 🙃
  4. no lepiej mieć dobre jak byle co 🙃 ja u siebie podbijam volume softem i dopiero wtedy jest jako tako ... i tak w 15tce są w miarę przyzwoite te głośniki ... u matuli pod blokiem patologia non stop z telefonami i każden jeden jedzie co innego ... a i sam przyznam że w knajpie nad ranem nieraz fon i głośnik był potrzebny ... myślę że im user fona młodszy i że tak powiem "żywszy" to bardziej z tego będzie korzystać 🙃 ja stary już i do niczego a też bym nie pogardził ... ogólnie na jakość audio zwracam uwagę - vide LG V30 ... dobrze wspominam ten sprzęt ...
  5. ciekawe jak ten system audio sprawdzi się w praktyce ... dobrze grające i głośne głośniki to też przydatna sprawa ... a często jest to traktowane jako zlo konieczne ... do tego fajnie wygląda na tym fonie 🙃 ekran i aparat też niczego sobie ... zacny sprzęt ... a my dalej czekamy na 17 ultre 🙃
  6. bateria jest ta sama - wymiary też ... te różnice w pojemności to chyba tylko kwestia prądowo / napięciowa ... do baterii są też dodatkowe układy zabezpieczające na płycie głównej - tak więc pewnie sama wymiana baterii nic by nie dała ... tu może coś napisze w temacie jakiś fachowiec od spraw serwisowych np. @Acid 🙃
  7. a to akurat fakt ... tam kupić coś oryginalne np. Xiaomi i w sensownej cenie to trzeba mieć szczęście ... ja może niedługo będę sprzedawać ładowarkę 100tke asomtecha - myślę czy nie przejść na taką stołową bo chce tam podłączyć jeszcze kilka rzeczy - też wezmę tej samej firmy bo jest fajna i się sprawdza - kabelki też mam dobre to zawsze można dorzucić 🙃
  8. dla zainteresowanych aparatami w fonie i tzw. megapikselami wrzucam linka do fajnego artykułu ... 🙃 https://fotoblogia.pl/czy-megapiksele-maja-znaczenie-poradnik,6793573429975169a
  9. tu można wyjść z założenia - przyda się czy nie - nie zaszkodzi jak będzie 🙃 osobiście na te mpx jakoś nigdy nie zwracałem uwagi - chyba pierwszy fon który miałem i gdzie było tego więcej to mi 11 ... o ile dobrze pamiętam tam była 100ka ... marketingowo na pewno lepiej wygląda 200 niż 100 🙃 a np. na jakość optyki jako takiej nie każdy zwróci uwagę ... na pewno nie ma to jak dobry sprzętowo / softwarowo teleobiektyw czy peryskop - a czy to będzie 50 czy 100 czy 200 to już sprawa drugorzędna - choć i pewnie nie bez powodu teleobiektywy mają np. 50 mpx a peryskopy 200 ...
  10. może taki detal ale łatwy do przeoczenia - debugowanie USB jest włączone w opcjach programisty?
  11. a tu proszę jaka ciekawostka 🙃 https://www.tabletowo.pl/dawno-nic-mnie-tak-nie-zachwycilo-honor-robot-phone/ megapiksele przydają się po pierwsze primo w zoomie cyfrowym a po drugie primo żeby podbić marketing ... tako było ... tako jest ... i tako będzie ... póki świat się nie skończy ... mnie dziwi że zatrzymano się na 200 ... pewnie to już ograniczenie technologiczne 🙃
  12. no jasne - nie umniejszam znaczenia tych uopdate - Google jak Google ale ogólnie wszelkie apki związane z płatnościami mogą coś krzyczeć jak patch będzie starszy niż rok ... w każdym razie nasza EU coraz bardziej w to wszystko ingeruje ... kiedyś kable ... też baterie ... wsparcie fonow a teraz zabierają się za ładowarki ... 🙃 wrzucałem nawet link tu przy okazji w tym temacie tylko przy innej aktualności ... 🙃
  13. no tak ... tylko te updaty to mogą być wyłącznie tzw. security patch ... ewentualnie jakieś krytyczne błędy ... a ekipa i tak będzie rozwijać nowsze buildy ... 🙃 w końcu jakoś trzeba zachęcić userow do przejścia / kupienia nowszych wypustow 🙃
  14. akurat jakiś czas temu szukałem oczyszczaczy do chaty i brałem uwagę też oczywiście Xiaomi ale ostatecznie wziąłem takie które mają generatory ozonu i nie żałuje - super oczyszczają powietrze - wychodzę z chaty wrzucam pilotem na godzinę - wracam i jest luks ... żaden zwykły oczyszczacz tak nie odświeży powietrza ... i ogólnie chaty ... 🙃 oczywiście oczyszczacze mają też lampę UV i jonizator do tego kilkuwarstwowe filtry - cenowo wyszło też rozsądnie i ogólnie jestem super zadowolony ze sprzętu - też z wyglądu lepiej mi pasuja niż te od Xiaomi ...
  15. dla mnie wersja pro max byłaby perfekt ... jedyny detal to wolniejsze ładowanie bezprzewodowe jak mam teraz ... ale dałbym radę z tym żyć 🙃 no ale póki co zostaje czekać na premierę ultra ... tego tylnego ekranu pewnie już nie będzie bo nie upchaja tej optyki na tyle żeby wygospodarować miejsce na wyświetlacz ... a może się mylę 🙃 w sumie te tylne ekrany to znak rozpoznawczy tej serii 17 ... pod koniec roku wszystko powinno już być wiadome i zostaje czekać na premierę globali ... może trochę off top ale ciekawe ... po kablach i bateriach przyszedł czas na ładowarki 🙃 https://spidersweb.pl/2025/10/unia-europejska-ladowarki-usb-c-wymog-przepisy.html
  16. patrząc po ostatnich ruchach to może też to być seria 19 🙃 a i podobno niedługo na wyjść 17t ... gdzie dopiero premierę miała 15tka ... mają rozmach ... oby to się nie odbiło tylko na kwestii update / jakoś softu ...
  17. jak masz rom Xiaomi eu to nie zawsze zaktualizujesz apki Xiaomi ... są tam modyfikacje i jest konflikt sygnatur ... apki będą zupdatowane jak wrzucisz nowy rom ...
  18. każde info i ciekawostka zawsze mile widziana ... 🙃 marketingu jak zwykle było dużo i ładny ... a praktyka pokaże swoje ... a przy okazji Xiaomi ... bug na bugu i bugiem pogania 🙃 https://www.chip.pl/2025/10/xiaomi-publikuje-raport-bledow-hyperos
  19. no tak i się domyślam ... bo gdzieś o tym czytałem 🙃 w sumie nie wiedziałem nawet że tłumaczenia są z globala ... raczej myślałem że mamy CN na nasz 🙃 a apki faktycznie niektóre są z globala - te pamiętam że np. w galerii w wersji było że to global ... no ale do 15 ultra global też raczej wyjdzie w pierwszej kolejności ... no więc czekamy dalej ... jakąś większą bieda z tym jest? ogólnie jak wrażenia?
  20. no ale w sumie to ciekawe czy sprawdzaja takie rzeczy ... chinska wersja niczym z wygladu nie rozni sie od globali ... tam i tak maja mase roboty ... przepis przepisem ale wlasnie ciekawe jak to wyglada w praktyce i czy ktos w ogole to sprawdza ... teoretycznie takiego typa z chinskim fonem powinni zawracac
  21. no czekam z niecierpliwością ... właśnie widziałem że się pojawił ... 🙃 wrzucę jak tylko wyjdzie wersja by Xiaomi eu ...
  22. a i tak pewnie nikt tego nie sprawdza w praktyce ... czy wchodzę do samolotu z chińskim czy globalnym fonem 🙃 off top - do 15 ultra jest juz rom na 16tce ... 3.0.2.0 WOACNXM
  23. tu masz trochę zbiorczego infa kiedy i na co to będzie wychodzić ... https://miuirom.org/updates/hyperos-3
  24. no ale tu chociaż od razu wiadomo o co chodzi - problem z pobraniem sygnatur odcisków z systemu zabezpieczeń fona do apki - coś się gryzie tu we wzajemnej komunikacji ... ogólnie do tej pory na fonach Xiaomi nie miałem tego typu problemów a z odcisków z racji wygody korzystam wszędzie gdzie się da ... plus oczywiście odblokowanie paszczą 🙃
  25. otóż to ... jeśli już wydawać dwie odmiany tego samego modelu to dać jakiś konkretny powód do zakupu jednej lub drugiej wersji ... co jakiś czas coś się znajduje w necie to jak coś mi się nawinie pod oko to zapodam i tutaj 🙃 na razie chociaż niech pokażą tego chińczyka ... update - też są rendery 🙃 https://www.findarticles.com/xiaomi-17-ultra-tipped-for-big-camera-boost-two-models/?noamp=mobile
×
×
  • Dodaj nową pozycję...