Jump to content

Duduś

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max 4/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Duduś's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Czy to dobra nakładka: (w Mi Max 2) 9.2 Stable 9.2.1.0 (NDDMIEK) ? Dziękuję z góry za odpowiedź.
 2. Ok no nic dzięki chłopaki, skoro nie jest to syf w tym Mi Mixie a telefon jest w porządku (jakość wykonanoa też na to wskazuje), to myślę, że aktualizcje spowodują to, że będzie to pełna moc Snapdragona 821 i te gierki i reszta będą chodzić jak trzeba, co o tym myślicie?
 3. Ale jest to syfiasty ROM czy jakiś normalny? Nawet jak go ładowałem i oglądałem film, to temperatura dochodziła do 44° C, może ta ceramika ciepło trzyma.Jak zmiana softa może pomóc, to spróbuję zmienić. W poprzednim Mi Maxie Prime miałem MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.3.0(MBDMIDL) Język miałem polski, no i pytanie dodatkowe czy tam też jest syfiasty ROM czy jakiś normalny?
 4. Napisane jest: MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.5.0 (MAHMIDL) Język mam polski
 5. Witam. Mam taki problem, że od kilku dni używam nowego Xiaomi Mi Mixa i pomimo teoretycznie bardzo mocnego Snapdragona 821 gry takie jak Modern Combat 5, Iron Blade wyraźnie tracą klatki momentami nawet bardzo do tego (wiem, że jest ciepło, ale) przegrzewają telefon. Normalne aplikacje, nie gry chodzą szybko i szybko się włączają jest dosyć dobrze. Jest to o tyle dla mnie ważne, że rzadko mam wolny czas w domu i telefon jest moim powiedzmy komputerem. Być może ktoś sprzedał mi bubla, natomiast robiłem tą weryfikację oryginalności i wyskoczyło mi zielone tło informacje o telefonie i że jest to Mi Mix, jednak wprost takiego sformułowania, że jest on oryginalny nie było. Jeżeli ktoś ma pytania odnośnie Mi Mixa, chętnie odpowiem. Bardzo proszę o pomoc.
 6. Jak zrobić roota w Xiaomi MiMax 4 GB / 128 GB? Jeżeli temat był już wyczerpany gdzie indziej proszę o link
 7. Witam. Chciałbym zagrać na padzie w Modern Combat 5 na Mi Max 4 GB/ 128 GB, mam nawet oryginalny gamepad Xiaomi, tylko jest problem ze sterowaniem. Wszystko działa poza 3 komendami (zaznaczone na załączonym zrzucie ekranu), bez których granie traci sens. W aplikacji do testowania pada wszystko działa. Dodam, że próbowałem już 3 inne pady i jest podobny problem. Natomiast próbowałem jeden z nich na Asusie Zenfone 2 kolegi i wszystko działało. Bardzo proszę o pomoc lub polecenie jakiegoś serwisu, w którym coś by z tym zrobili. Z góry dziękuję
 8. Do wszystkich mających ten sam problem. Ja mam takie samo urządzenie i miałem ten sam problem. Rozwiązanie: (w moim przypadku jedyne skuteczne). 1. Może obyć się bez tego punktu, ale najlepiej najpierw, to zrobić: usunąć konto Google oraz aplikacje Google Play Store, Google Play services i ewentualnie chiński instalator usług Google i wszystkie związane z Google: (Google Play Books itp.) Oczywiście zainstalować te aplikacje ponownie, ale bez dodatkowych (Google Play Books itp.) i konto założyć ponownie. Ustawienia -> Zainstalowane appki -> [wybieramy powyższe i usuwamy] Instalujemy od nowa, konto zakładamy od nowa. 2. Włączamy normalnie Sklep Google. 3. Najlepiej ustawić w Sklepie Play auto aktualizacje w każdym czasie, nie zależnie od Wi-Fi. trzy paski w lewym górnym rogu -> ustawienia -> prawdopodobnie pierwsza rubryka -> prawdopodobnie druga opcja 3. Wyłączamy (wyrzucamy z włączonych aplikacji) Sklep Play. 4. Ustawiamy aby ekran nam się nigdy nie blokował. Ustawienia -> Blokownie ekranu i hasło -> Uśpienie -> Nigdy 5. Włączamy Wi-Fi albo transwer mobilny (w przypadku transweru mobilnego musimy mieć ustawiony brak limitów, ale to już gdzie indziej jest opisane). 6. Gwóźdź programu: Włączamy normalnie Sklep Play i nie robimy nic, czekamy 10 minut. Nic się nie będzie działo (na pierwszy rzut oka, prawdopodobnie Sklep Play się wtedy aktualizuje i to jest kluczem do rozwiązania tego problemu.) 7. Wyłączamy (wyrzucamy z włączonych aplikacji) Sklep Play. 8. Włączamy normalnie ponownie. Powinno wszystko działać. W razie pytań pisać, powinienem odpowiedzieć. W moim przypadku ten sposób zadziałał a nie działał żaden inny, nie wiem czy zadziała u każdego, powinien.
 9. Chciałbym wgrać sobie polski system na mój MiMax Pro, ale jestem zielony w tym temacie i proszę o podanie linku do właściwej instrukcji krok po kroku albo wyjaśnienie mi tego procesu krok po kroku. Szukałem, ale jest tyle tych tematów i nie wiem, który jest odpowiedni a usunąć sobie system i wgrać nie prawdłowy, to bez sensu. Bardzo dziękuję
 10. Wersja Androida, to 6.0.1 MMB29M, a wersja MIUI, to MIUI 7.5 / Stable 7.5.6.0(MBDCNDE), co to jest ten ROM EU/Polska? Jak, to zmienić? W sumie, to już mam Sklep Play, tylko z kolei pomóżcie mi zmienić, to że mogę pobierać aplikacje, tylko przez WLAN, a nie mogę przez 4G.
 11. Proszę o pomoc, bo mój Xiaomi Mi Max 4/128 GB, jest na razie praktycznie bezużyteczny! Proszę powiedzieć mi jak pobrać Sklep Play na ten model.
×
×
 • Create New...