-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5-8768.php http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redmi5/ Gdzie ty tu widzisz B20? ;-;
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Wejdź na stronę Plusa, znajdź informacje na temat używanych APN u nich, a następnie przepisz je do ustawień APN telefonu. Plus jako jedyna sieć w PL ma problemy z telefonami Xiaomi, trzeba za każdym razem przy nowym fonie/systemie wpisywać APN, problem ten nie istnieje u innych operatorów. W sumie, masz APN: Internet: MMS: Przepisujesz dane pola i zapisujesz APN, następnie restart telefonu i ciesz się z działającego LTE i netu.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Dual Sim Niebieski ALLEGRO
Nezumi odpowiedział(a) na Natis temat w Kupno urządzeń Xiaomi
https://mi-home.pl/ Np. oficjalna dystrybucja? Do tego masz sklepy tj. x-kom, morele, Euro, MM, ME...- 10 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- allegro
- xiaomi redmi note 5
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi5 Brak możliwości przesyłu danych przez USB z PC
Nezumi odpowiedział(a) na MaxPrime temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Alternatywa dla google smartlock (zaufane bluetooth, wifi)
Nezumi odpowiedział(a) na elPoochini temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
Kwestia umów ING z Visą i MC. Z tego co widzę może być to tylko aktywna karta MasterCard, tutaj masz instrukcję jak zamówić kartę w aplikacji (musisz tak jakby zamówić nową kartę, która jest stara? Jakoś tak to dziwnie mają opisane. Wygląda tak jakby "zamów kartę" = "przypnij kartę"): https://www.ingbank.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/mastercard-w-telefonie Upewnij się, że NFC masz aktywne. Jeżeli dalej nie działczy to cóż, problem ING.
-
Bo inaczej rozłożona jest moc ładowania, jedna ładowarka Ci naładuje jednomiernie, cały czas taka sama szybkośc, druga, nałąduje Ci do danego procenta szybciej, ale potem zwolni.
-
Tylko angielski, musisz się posiłkować transaltorem jeżeli aż tak Ci na modzie zależy do QC.
-
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3080716&highlight=MIUI%2B10 http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3071290&highlight=Mi4%2Bmiui10 Oraz caaaała lista podobnych tematów: http://en.miui.com/search.php?mod=forum&searchid=2397458&orderby=lastpost&ascdesc=desc&searchsubmit=yes&kw=Mi4+miui10&month= Do tego informacje z forum CN: MIUIPL: Oraz Xiaomi.eu: Serio, zajęło mi to jakieś... 10-15sekund, a ty zamiast poświęcić te kilka sekund, aby poszukać, wolisz marnować czas innych mimo upomnienia przez moderację... Gratuluje zaparcia.
-
Niestety, takie mody to raczej po ang.
-
Jest FastCharge, dlatego leci prawie 7V, a nie 5V. Jeżeli chcesz koniecznie QC, to musisz zainstalować moda z tym (podał wyżej linkacza @SLiM).
-
Obejrzałeś chociaż ten filmik? Podpowiem, czas ok. 4:30, słowa klucz "Gdyby telefon obsługiwał tryb QuickCharge 3.0". Czyli, żadnego QC3.0 w Redmi 4x nie ma, nie w oficjalnym sofcie.
-
Nikt tutaj oklasków nie oczekuje. Proponuję przeczytać mój post do końca, gdzie piszę o "dodatkowych ok 1.2Ah", wtedy zrozumiesz bezsensowność swojego wcześniejszego postu.
-
>3h ładowania 4.1Ah >QC 3.0 Wybierz jedno . Po prostu nie wiem jakim tokiem rozumowania szedł autor wątku stwierdzając, że QC3.0 działa w oficjalnym sofice normalnie, ładując fon ponad 3h...
-
Co w związku z tym? Rozwiń wypowiedź, bo jak na razie niczego ona nie przedstawia. Równie dobrze móglbym napisać, że niebo jest niebieskie, trawa zielona etc...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Polecam poczytać na jakiej zasadzie działają systemy operte o Linuxa i sam Android, a następnie martwić się o "ram"...
-
Te screeny tak na prawdę niczego nie pokazują. Chcesz udowodnić działąnie QC? Musisz podpiąć miernik i sprawdzać jakim prądem ładowany jest fon, QC3.0 to: od 3.6V do 20V w krokach 200mV przy 2.5A do 4.6A, natomiast 2.0: 5V/9V/12V przy 3A/2A/,1.67A... 2h ładuje się telefon 3Ah ładowarką 2A, u Ciebie fon pokazuje czas ładowania ponad 3h, czyli nie jest to QC. Moja Mi5, ładuje w 30minut do ok 70%, w niecałą 1h mam 100%. QC powinno ładować przy 2.0 ~60% baterii w 30min, a 3.0 ~70% w 30min przy pojemności baterii ok 3Ah. ponad 2h różnicy aby naładować ok 1.2Ah to zbyt duża różnica.
-
Xiaomi Redmi 4 dwie karty problem z połaczeniami wychodzącymi
Nezumi odpowiedział(a) na arktos2909 temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.- 1 odpowiedź
-
- wychodzące
- problem
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
