Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Redmi 5 - B20 (LTE 800)

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5-8768.php http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redmi5/ Gdzie ty tu widzisz B20? ;-;
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Wejdź na stronę Plusa, znajdź informacje na temat używanych APN u nich, a następnie przepisz je do ustawień APN telefonu. Plus jako jedyna sieć w PL ma problemy z telefonami Xiaomi, trzeba za każdym razem przy nowym fonie/systemie wpisywać APN, problem ten nie istnieje u innych operatorów. W sumie, masz APN: Internet: MMS: Przepisujesz dane pola i zapisujesz APN, następnie restart telefonu i ciesz się z działającego LTE i netu.
  4. Nezumi

    Rom

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. https://mi-home.pl/ Np. oficjalna dystrybucja? Do tego masz sklepy tj. x-kom, morele, Euro, MM, ME...
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Nezumi

    Usunięty zegar z motywu

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Nezumi

    Aktualizacja

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Nezumi

    Problem z TWRP

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Kwestia umów ING z Visą i MC. Z tego co widzę może być to tylko aktywna karta MasterCard, tutaj masz instrukcję jak zamówić kartę w aplikacji (musisz tak jakby zamówić nową kartę, która jest stara? Jakoś tak to dziwnie mają opisane. Wygląda tak jakby "zamów kartę" = "przypnij kartę"): https://www.ingbank.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/mastercard-w-telefonie Upewnij się, że NFC masz aktywne. Jeżeli dalej nie działczy to cóż, problem ING.
  14. Bo inaczej rozłożona jest moc ładowania, jedna ładowarka Ci naładuje jednomiernie, cały czas taka sama szybkośc, druga, nałąduje Ci do danego procenta szybciej, ale potem zwolni.
  15. Tylko angielski, musisz się posiłkować transaltorem jeżeli aż tak Ci na modzie zależy do QC.
  16. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3080716&highlight=MIUI%2B10 http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3071290&highlight=Mi4%2Bmiui10 Oraz caaaała lista podobnych tematów: http://en.miui.com/search.php?mod=forum&searchid=2397458&orderby=lastpost&ascdesc=desc&searchsubmit=yes&kw=Mi4+miui10&month= Do tego informacje z forum CN: MIUIPL: Oraz Xiaomi.eu: Serio, zajęło mi to jakieś... 10-15sekund, a ty zamiast poświęcić te kilka sekund, aby poszukać, wolisz marnować czas innych mimo upomnienia przez moderację... Gratuluje zaparcia.
  17. Niestety, takie mody to raczej po ang.
  18. Jest FastCharge, dlatego leci prawie 7V, a nie 5V. Jeżeli chcesz koniecznie QC, to musisz zainstalować moda z tym (podał wyżej linkacza @SLiM).
  19. Obejrzałeś chociaż ten filmik? Podpowiem, czas ok. 4:30, słowa klucz "Gdyby telefon obsługiwał tryb QuickCharge 3.0". Czyli, żadnego QC3.0 w Redmi 4x nie ma, nie w oficjalnym sofcie.
  20. Nikt tutaj oklasków nie oczekuje. Proponuję przeczytać mój post do końca, gdzie piszę o "dodatkowych ok 1.2Ah", wtedy zrozumiesz bezsensowność swojego wcześniejszego postu.
  21. >3h ładowania 4.1Ah >QC 3.0 Wybierz jedno . Po prostu nie wiem jakim tokiem rozumowania szedł autor wątku stwierdzając, że QC3.0 działa w oficjalnym sofice normalnie, ładując fon ponad 3h...
  22. Co w związku z tym? Rozwiń wypowiedź, bo jak na razie niczego ona nie przedstawia. Równie dobrze móglbym napisać, że niebo jest niebieskie, trawa zielona etc...
  23. Nezumi

    Ram "syfmiui"?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Polecam poczytać na jakiej zasadzie działają systemy operte o Linuxa i sam Android, a następnie martwić się o "ram"...
  24. Te screeny tak na prawdę niczego nie pokazują. Chcesz udowodnić działąnie QC? Musisz podpiąć miernik i sprawdzać jakim prądem ładowany jest fon, QC3.0 to: od 3.6V do 20V w krokach 200mV przy 2.5A do 4.6A, natomiast 2.0: 5V/9V/12V przy 3A/2A/,1.67A... 2h ładuje się telefon 3Ah ładowarką 2A, u Ciebie fon pokazuje czas ładowania ponad 3h, czyli nie jest to QC. Moja Mi5, ładuje w 30minut do ok 70%, w niecałą 1h mam 100%. QC powinno ładować przy 2.0 ~60% baterii w 30min, a 3.0 ~70% w 30min przy pojemności baterii ok 3Ah. ponad 2h różnicy aby naładować ok 1.2Ah to zbyt duża różnica.
  25. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...