-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Jeżeli szukasz laptopa "gaming" to zrezygnuj ze wszelkich mobilnych radeonów, po 2, nie ładuj się w dysk HDD, te w laptopach lubią szybko siadać, po 3, nie Lenovo... ich lapki były dobre jakiś rok temu, jak lenovo dawało pełne wsparcie, teraz się wywijają jak mogą, byle tylko olewać aktualizacje. Jeżeli chcesz dobry laptop to mogę polecić MSI i Asus, mają świetne chłodzenia oraz stosunek cena/jakość, a do tego świetne serwisy gwarancyjne (przynajmniej ja ich sprzęt posiadam i narzekać nie mogę). Co prawda te ~3tyś musisz mieć, aby dostać dobry laptop. Za 2tyś nic ciekawego nie dostaniesz, a przynajmniej nie z serii "gaming".
-
Sa to użytkownicy tego forum . Jakość muzyki? Dla mnie świetna.
-
Jeżeli na myśli masz Mi5 (pojawi się niedługo) to wsparcie 2lata minimum dostaniesz, czy 3? Ciężko stwierdzić, ale Xiaomi bardzo długo wspiera swoje produkty. Jeżeli chodzi o Mi4, to ten telefon już roczek ma, ale jak najbardziej mogę polecić , czcionkę na telefonie można sobie ustawić na prawdę sporą . Jeżeli chodzi o MiNote Pro, to tutaj nie ma się o co bać, aktualnie chyba najbardziej dopieszczany telefon Xiaomi . Co do sklepu... Jeżeli zależy Ci na FVAT to 2 sklepy przychodzą mi do głowy, Technos z allegro, oraz Accessories4You (obu panów znajdziesz tutaj an forum).
-
Zrób wipe z poziomu recovery, jak wejść w recovery masz w FAQ na stronie (bo teraz pewny nie jestem czy to był Vol+ czy -).
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
To, że napisałeś w złym dziale o złym modelu, ale szczegół... Zainstaluj po prostu MIUIPolska, jeżeli masz MIUIPolska to zrób wipe...
-
Zacznijmy od tego, że... Mi4 nie posiada DualSim'a... także... jesteś pewny, że kupiłeś Mi4?
-
Niska głośność rozmów na głośniku zewnętrznym
Nezumi odpowiedział(a) na drabollo temat w Problemy techniczne
Nic poza tym co było już podane tutaj lub w dziale Redmi Note 2 (tam też były problemy z głośnikiem/mikro) niestety nie wiem. -
MIUIPolska zainstalowane? Jeżeli tak to *#*#6484#*#* i przeprowadź diagnostykę czujnika światła.
-
Niska głośność rozmów na głośniku zewnętrznym
Nezumi odpowiedział(a) na drabollo temat w Problemy techniczne
Na oficjalnym forum nikt tego problemu nie zgłasza, a jedyny sposób, aby "podpytać chińczyka" to napisać o problemie i nabić tyle "Confirm" aż ktoś to zauważy i podepnie, aktualnie widzę tutaj 2/3 osoby, które mają z tym problem, za mało, aby cokolwiek zrobić na en.miui... Pozostaje czekać i przypatrywać się en.miui czy nic nowego się nie pojawia... U mnie na Redmi 2 811 problem nie występuje. -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Raczej wątpię. Xiaomi woli dodawać takie smaczki do nowych telefonów, aby nabijać sprzedaż . -
3dni od nadania jej takiego statusu, jutro powinna być na Poczcie, a za 3 dni u Ciebie. (wysyłają opcją Pocztex48/Express48).
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Jeżeli jesteś w zasięgu i nie masz 4G to dzwoń do tmobile, nie jestes pierwsza osoba na forum, ktora ma od nich lte ktore nie dziala.
-
No właśnie ostatnio pojawiły się oryginały od Xiaomi, które piszczały. Czyli dobrze mi się wydawało, po prostu olać, a jak mocno irytuje to zawsze można kiedyś wymienić :D
-
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
No to przechodzimy do kroku nr. 2 zwanego "Odinstaluj AnTuTu"... Rozwiazuje problem natychmiastowo i nawet uzytkownik spi spokojnie.... -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Zainstaluj miuipolska... Odinstaluj antutu... Musze chyba jakiegos bota sobie zalatwic ktory bedzie pod kazdym tego typu pytaniem wstawiac "Zainstaluj MIUIPOLSKA!", bo ja to juz tutaj jak mantre powtarzam... -
Gdzieś już o tym czytałem, kazali się tym nie przejmować, samej ładowarki raczej nie zareklamujesz... (dziwne jestem przekonany, że osoba która wcześniej pisała o tym problemie też tam kupowała...)
-
Sprawdź czy w ogóle jesteś w zasięgu ich 4G... Bo wygląda na to, że nie.
-
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Zainstaluj MIUIPolska, bo masz chyba xiaomi.eu, a oni chyba nie mają tego dodatku do apki motywy. -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Jaką masz wersję systemu? -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Po kliknięci we "Własne" odpala się menu do zmian poszczególnych części motywu.... -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Polecam odwiedzić MIUIpolska.pl oraz instalację TWRP... Po prostu masz zablokowane recovery... Motywy->Lewy górny róg->Własne -
Ja mam "Wysoka Wydajność" i zawsze śmiga...
-
Moja Mi4 ma problem z GPS tylko i wyłącznie w domu, co mnie w sumie dziwi, bo mieszkam na poddaszu i stojąc z telefonem przy oknie, albo trzymając telefon za oknem, telefon ni cholere nie potrafi znaleźć nawet 1 statelity, ale wsiąde do samochodu i ruszę w trasę i... nigdy mnie w trasie jeszcze nie zawiodło, a pomykam sobie po Gdańsku/Gdyni dość często...
