Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. W plusie trzeba recznje ustawic APNy, na forum juz jest podobny temat, nawet w tym dziale.
  2. A jak zaczepy od ekranu? Pracowalem jakis czas temu w serwisie pc i wlasnie to acery po ~1roku uzytkowania po prostu tracily ekran, najzwyczajniej pekaly zaczepy i ekran wisial tylko na tasmach, a w dodatku czytalem, ze maja jakies problemy, tylko nie pamietam o co chodzilo...
  3. Nie ma sens instalowania czystego systemu jezeli nic złego sie nie dziej. Jezeli tak bardzo chcesz sobie wyczyscic system, to wejdz w recovery i wybierz oocje wipe all data, dostaniesz czysty system, po tej operacji wystarczy ponownie zainstalowac najnowsza aktualizacje...
  4. Jeszcze nie najgorzej , ja na PC nie osiągam nawet 40*C pod obciążeniem , GTX 660OC MSI + i5 4490kOC (4.0GHz), ale przez 3lata miałem Asusa z Serii K, cudo, od 2lat jest u rodziców i siostry, nadal świetnie działa, dostał wszystkie sterowniki równo z premierą W10, a do tego HDD po tych 5latach tam ma jedynie 4% bad sektorów .
  5. Przy GTA V testy widziałem, czy wymagająca? Nie powiedziałbym, raczej normalna xD
  6. Jeżeli masz najnowszą, a dalej masz problem z mikrofonem, to odsyłam do Problemy Techniczne. Jest tam wątek poświęcony temu problemowi i kilka sposobów, które podziałały, jeżeli te problemy nie miną, to może to nie być problem softu.
  7. Pod obciążeniem, w idle jest w kole 25*C, Asus stosuje jakieś specjalne chłodzenie, co i jak nie jestem do końca pewny.
  8. Najnowsza aktualizacja?
  9. A wiesz może czy chłodzeniem do tej grafy zajmowało się lenovo czy nvidia? Na chłodzeniu Lenovo bałbym się cokolwiek podkręcać. Wiem, że w Asusie, za chłodzenie zabierał się Asus i tam jest pole do popisu niezłe, bo lapek w obciążeniu osiąga temperatury ~20*C (na obudowie), oraz ~35-40*C (na podzespołach).
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Jak wspomniałem, MacBook (czy jak to się tam zwie), jest OK, ale dla osób zajmujących się np. grafiką, ale do użytko domowego, net, filmy, gry, po cholere wydawać prawie 6-7kafli? To poproszę o bencharki (oczywiście z gier, a nie 3DMarki, która mają się nijak do wydajności w grach) które to potwierdzą, bo ja widzę wzrost ~12% na procku, oraz 3-5 FPS mniej w grach na 940 , ale zapominamy o dość ważnej rzeczy, mianowicie, wsparcie, GT 9xx są "świeże" przez co ciągle można z nich wiele wyciągnąć, z GT 7xx już nic nie wyciągniesz. Po 2 nowsze podzespoły to zawsze wydłużenie życia urządzenia, kolejny niby szczegół, a dość ważny .
  12. Apple? Nie bądź śmieszny, to nie dość, że kosztuje majątek to do "domu" się nie nadaje, to jest OK sprzęt pod np. grafikę, ale nie pod użytkowanie zwykłego "Kowalskiego" W tej cenie masz Asus'a z GT940M (Maxwell) i na Broadwellu, (5gen), no i błyszcząca matryca... to jest samobójstwo...
  13. Kwestia gustu dosłownie, bo różnicy w wydajności między Mi4 a Mi4c nie zauważysz, co najwyżej mniej błędów na Mi4 w sofice
  14. Czy moderator, czy nie, pomagać sobie trzeba . "Przekonałeś na waszą stronę" czuję się jak Lord Sith, namawiający młodego Anakina .
  15. Poczekałbym 24 listopada jest konferencja prasowa Xiaomi, ostatnia w tym roku, wtedy się dowiemy co i jak z Mi5 . Serwis jest we Wrocławiu, wszelkie informacje masz na stronie miuipolska.pl w zakładce Serwis MiCenter na górze strony .
  16. A Dell'a sam nigdy jeszcze nie używałem, ale z tego co słyszałem, świetne laptopy biurowe . Natomiast z Lenovo jest coraz gorzej od strony laptopów, a jak patrzę niekiedy na ich telefony to tam też chyba się coś sypie . Ja mam 5letniego Asusa, który dostał update sterowników pod W10, jak i BIOS(UEFI) nadal jest aktualizowane .
  17. To, że teraz działają, nie znaczy, że nie walną się za dzień/2, mam znajomych z lapkami od Lenovo, którzy poinstalowali sobie W10, a teraz płaczą, bo system im wywala błędy sterowników, USB raz działają, raz nie, karta sieciowa sama się restartuje, po czym w Win wyskakuje błąd "utraty sprawności sterownika", a samo Lenovo jakoś po premierze W10, powiedziało, że ma problemy i aktualizacje będą "w późniejszym czasie". Także, jak to mówią "lepiej zapobiegać niż leczyć".
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. No to jeszcze 2: Klik - SSD+HDD Klik - Lepsza grafa, ale brak SSD A np. sterowników pod W10? Ponad połowa ich urządzeń dalej nie posiada sterowników pod W10, gdzie Asus je miał pod znaczną większość swoich urządzeń w dzień premiery W10.
  20. Zawsze masz np. Acida, prowadzi on MiCenter, serwis urządzeń Xiaomi , po 2 baterię wymienić to chyba każdy serwis się podejmie .
  21. Nie podałeś jak duży ten lapek (13", 15", 17"), ale znalazłem coś wartego uwagi: Asus Allegro, jeszcze przeszperam kilka sklepów poza allegro .
  22. Nezumi

    Pilot ir

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  23. Na najnowszym romie... hmm... ja wyciągam ok. 5-6h SOT, przy 10h słuchania muzyki na Spotify (transfer 3/4G), a tak czasowo, gdy sobie leży i tylko rozmowy/sms/internet to 3-4dni . Co do baterii, no łatwo się do niej nie dostaniesz . Nie ma typowej wymiennej baterii, ale samą baterię można kupić i jak ktoś wie co i jak to wymienić sobie w domowym zaciszu, albo dać do serwisu niech wymienią . Niestety (albo stety, zależnie od opinii) teraz "Flagowe" telefony robi się "nierozbieralne" .
  24. Powiem tak, mam kuzynkę, o podobnym wzroście, kupiła Mi4 i zachwala , a jest "audiofilem", na prawdę wyczuje najmniejszy szum, szelest, zmianę dźwięku, nie mówię, że Mi4 jest idealna pod każdym względem, że dźwięk bije na głowę inne telefony, bo słyszałem np. nowego huawei i też gra świetnie, ale testowałem masę telefonów (od samsungów, przez LG, po Sony) i żaden mnie tak nie zachwycił jak Mi4 .
  25. LG G4 za rok straci wsparcie(przy dobrych wiatrach, bo może i szybciej), tak samo Xperia, zostaną Ci ew. customy. W Xiaomi masz PEWNE wsparcie przynajmniej 2 lat, a jak już ktoś wyżej zauważył, Mi2 ma go już 3 lata prawie. Do tego customy też się znajdą, do Mi4 jest ich sporo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...