Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Brak karty sim

    Zwróć telefon, z tego co ludzie piszą to problem z IMEI, więc albo szukaj po necie jak odzyskać numery i baw się w stawianie telefonu na nogi, albo wymień/zwróć i kup gdzie indziej...
  2. Tak.
  3. Nie, musisz najpierw wgrać CN z tego co wiem. Spróbuj zrestartować telefon i zobaczyć, czy dalej tak będzie, do tego odpal jakieś gry i zobacz czy tam też są widoczne zwiechy.
  4. Mało która działa, jeżeli jej nie odpalasz... Mam wszystkie te apki, nie widzę różnicy w działaniu baterii, a żadna z apek nie widnieje na wykresach, czy to systemowych, czy WLD.
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. YT, Google Play, MiFit, Mikey etc... wszystkie aplikacje jakie dodatkowo znajdują się w romie. Wydaje mi się, że instalacja google gms jest już niepotrzebne.
  7. Z tego co widać to ma mikro. Na Snab bym nie zwracał szczególnej uwagi, za tą cenę można dorwać np. jakieś fajne pionieerki, tyle że bez mikro.
  8. Nie podbijamy tematu, regulamin forum. Zrobiłeś te Wipe? Nie napisałeś nic, dlatego jest cisza.
  9. Jeżeli Antutu i gry nie przycinają, a przycina tylko pulpit, to kwestia MIUI już, u mnie śmiga, ale jak wiemy, MIUI żyje własnym życiem, ma własne zachcianki i być może coś się mu "zmuliło" . Może warto jakiś wipe cache zrobić?
  10. Nie wiem czy hard glass może mieć coś wspólnego, w każdym bądź razie mam Mi4 2Gb i żadnych zwiech, czy ścin, nawet mikro, kuzynka i znajomi też mają ten sam model, niektórzy od pół roku, inni od miesiąca, żaden z nich nie zgłaszał jakichkolwiek zwiech... Ściny i zwiechy na pulpicie etc, mi to śmierdzi problemem z płytą/prockiem...
  11. Lepiej wejdź w Aktualizacje->(...)->Uruchom w Recovery, a tam przyciskami głośności/power już nawiguj do Wipe&Reset->Wipe all data.
  12. Kwestie modelu 2Gb można sobie darować, mam ten model ja i kilku moich znajomych, nikt nie ma problemu z przycinkami, a problem z lagami pojawiał się na każdym modelu Mi4, wystarczy przeszperać ten dział.
  13. przelewy24 nie pobiera prowizji, bo oni nie robią przewalutowania... prowizje pobiera bank z tego co wiem (tak przynajmniej jest w PKO).
  14. Brałbym Irony ew. v3, sam v3 posiadam i złego słowa powiedzieć nie mogę .
  15. Ale powiedz mi co tym zyskujesz? 100mb miejsca na telefonie, który i tak ma slot SD? Nic z tego nie masz, prócz cotygodniowego użerania się z usuwaniem ich... Jeszcze w MIUIv6 każda apka którą się usunęło typu YT/MiPilot/MiFit wracała po restarcie.
  16. To, że Mi4/3 miały ostatni update Androida 4.4 w piątek oraz będzie przejście na 6.0.
  17. Tak z ciekawości, pobierz CPU-Z i sprawdź ile rdzeni procka i z jakim taktowaniem pracuje w zwykłym i wydajnym trybie, być może tu leży problem? Właśnie ktoś pokazał w temacie w dyskusji ogólnej SS gdzie procek an wydajnym ma wyłączony 2 rdzeń (nawet przy wykorzystaniu 100%, rdzeń jest ciągle off).
  18. Dziwne... hmm... Dopóki nic nie wiesza to bym zostawił, ale obserwował, ostatnio sporo osób skarżyło się na wieszającą się Mi4 po x-czasie używania, może to jest przyczyna?
  19. CPU-Z na wydajnym wszystkie są w full obrotach, na zwykłym, działa tylko 1 i co jakiś czas załączy się 4., więc tak, to normalne.
  20. MIUIPolska na Redmi Note 2, na Redmi Note 3 nie ma i nie wiemy kiedy będzie, Xiaomi zablokowało coś. Trzeba pamiętać, że Note 3 też jest w wersji 2Gb RAM z tego co widziałem .
  21. To zostaje Ci wysłać na gwarancję.
  22. 5.11.5 oraz 5.11.12, te 2 u mnie działały idealnie.
  23. Nezumi

    Który soft ?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Wątpię, abyś coś takiego dorwał w Polsce... Zawsze możesz napisać do MiCenter (odsyłam na miuipolska.pl).
  25. Oraz bez MIUIPolska przez X czasu z powodu blokady . Czytnik na pewno jest tego wart .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...